X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 31 października 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem Janess.niby hormony mam ok a nigdy test mi pozytywny nie wyszedl. Rozumiem 1 cykl bezowulacyjny gora 2 ale wiecej?

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzie można kupić termometr do mierzenia temperatury? Potrzeba jakiegoś specjalnego?

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 31 października 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Dziewczyny, gdzie można kupić termometr do mierzenia temperatury? Potrzeba jakiegoś specjalnego?
    Ja mam owulacyjny elektroniczny. 2 miejsca po przecinku pokazuje pomiar. Niestety nie było nigdzie w aptekach i kupilam na allegro.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 31 października 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4818636418

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Ja mam owulacyjny elektroniczny. 2 miejsca po przecinku pokazuje pomiar. Niestety nie było nigdzie w aptekach i kupilam na allegro.

    Dzięki, spróbuję czegoś poszukać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z resztą w dupie to mam, nie kupuję żadnych termometrów!

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na pewno nie bd mierzyć temperatury bo nie ma sensu ale przynajmniej się przekonałam jak działa clo i jak wygląda wykres na stymulacji ;) teraz zakopuję głeboko w szufladzie termometr bajo.

    Dopiero co weszłam do domu taaaakie korki :/ na szczęście nie ruszam się z domu przez najbliższe 5 dni :D juuupiiii!!!

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    My wyruszamy jutro o 7 dopiero w drogę i już się boję korków.


    Uważajcie na siebie.
    Swoją drogą też chciałabym taką niespodziankę jak Twoja koleżanka ;) tym bardziej że przede mną ostatni cykl z clo z resztą najważniejsze że ostatni i później bd działać inaczej hehe :)

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    A mi pies chalupe zarzygal, bo mi sie sprzatania zachcialo. Szczeniak plus odkurzacz rowna sie ostry dyzur :-P


    Wyczuł dobry moment :D hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Sie wystraszyl odkurzacza. I mialam ekstra sprzatanie rzygow, siuskow i kup w roznych przedziwnych miejscach. Az sie odwodnil i wyladowalismy na ostrym dyzurze. A mialam tylko poodkurzac, zrobic obiad i pojechac sobie na solarium. Taaa... Planuj i rachuj a i tak wszystko na CH... :-P


    O kurdę a ja myślałam że żartujesz z tym ostrym dyżurem dlatego polubiłam wybacz.No to nieźle się maluch załatwił, biedulek :(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 31 października 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha twoj pies reaguje na odkurzacz jak moja cora jak byla mala. Tatus na spacer bral zebym mogla odkurzyc:)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na testach absolutnie się nie znam, raz próbowałam ale jakoś nic nie rozumiałam. Wierzę tylko w monitoring. Tempkę mierzę, bo wiem z niej kiedy mniej więcej może być owulka i kiedy będzie @, więc mnie się przydaje.

    My jutro na 2 cmentarze musimy podjechać, w czwartek z powrotem do pracy (w sumie to nie wiem czy i jutro nie będę "w pogotowiu"), więc zazdroszczę Tobie Karolina :)

    Na psach też się nie znam, lubię, ale nie doradzę. Mam kotałkę, więc coś na temat sprzątania rzygów wiem ;) Załamana prześliczna piesałke!!!

    U mnie poziom stresu przed laparo wzrasta, mega się boję. Nie samej laparo, ale tego co wykaże i co będzie dalej...

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Spoko. Sytuacja opanowana. Tylko obiadu zas nie ma. No i nie bylam na tym solarium. Ale za to jak mieszkanie wypucowalam! :-P


    Lubię za pozytywne strony tej sytuacji jednak się znalazło coś ;) a solarium niezdrowe :P to i dla skóry Twojej lepiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2017, 17:19

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam chomika :D on ma swoje królestwo a od czasu do czasu pośmiga sobie w kuli po mieszkaniu :)

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    U mnie mój stary struga coś spawarką w garażu na dole a wszystki koty na górze siedzą ze mną. Tak się boją że mi drzwi zniszczyły między garażem a wejściem na górę. Musiałam wpuścić do siebie ;) ale zaraz wędrują spowrotem do garażu bo ja nie znoszę zwierząt w domu odkąd mój kotek narobił mi na moje łóżko w sypialni i musiałam kupić nowy materac. Wiem strasznie wrażliwa jestem na punkcie własnego łóżka. Nawet nikomu nie można na nim usiąść ;)

    A Twój stary może chociaż na skraju przysiąść, czy Ty do niego przychodzisz? Takie schadzki mogą być nawet romantyczne!
    Hipi, jak Twój już uświadomiony co i jak ma robić (jak go teść nauczył) to u Was teraz kwestia czasu jak się rodzina powiększy. Swoją drogą może i mojego by przeszkolił, bo my też ni chu chu nie czaimy o co chodzi z tym całym poczęciem! Cos tam czytaliśmy w necie na bryk.pl, ale trudnym językiem bylo napisane... Najlepiej jakby ktoś nam pokazał :D

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Mówiłam mojemu, żeby tatuś mu pokazał jak to się robi bo sucha teoria do mnie nie przenawia. Dzieci podobno najlepiej się uczą naśladując rodziców.

    Święte słowa - moi teście mają 3 synów i córkę, skądś musieli wiedzieć jak...
    hipisiątko wrote:
    My czasem chcemy pokazać sąsiadom, że nie tylko się ogląda tv w salonie
    Na wsi już mówią o Was "celebryci"!!!

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Angela Be lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Mój teść ma tylko syna więc chyba nie ćwiczył bardzo praktyki.

    Nie wiem co mówią ale dziwnie się na mnie patrzą sąsiedzi ;)

    Raz a dobrze :) mój teść próbował aż się udało (córka najmłodsza) :)

    O mnie na bank na wsi mówią, ze pizgnięta jestem bo tak biegam bez celu. A firanki się w oknach ruszają, w ogródkach praca zwalnia...

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :D to sem ja :D

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde, posty mam liczone od nowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    A mi pies chalupe zarzygal, bo mi sie sprzatania zachcialo. Szczeniak plus odkurzacz rowna sie ostry dyzur :-P

    Mamy to samo. Że strachu sika. Nieważne, że odkurzacz przynosi mu ciasteczka i do niego łagodnie mówi :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ