X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 30 października 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Nova87 hello :)
    Pij dużo, żeby się nie odwodnić!
    Hehe....mialam ochote w sobote na wieksza ilosc % ale jakos nie bylo okazji a i tak w niedziele wymiotowalam jak kot a dziś pije jak na kacu :)
    A nie mozesz nowego konta zalozyc jak nie chca nicku zmienic?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Niestety nie. Napisałam do Nich, że chcę zmienić nick bo podałam swoje imię, a nie chcę już aby było podane imię, ale nic nie odpisali..

    A to niegrzeczni!
    Czekaj cierpliwie ;)

    Cynamonowaaa, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę w sumie założyć nowe, ale nie wiem czy mi sie chce bawić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    MIałaś monitoring?

    Ja zawsze przeczekuję najgorsze dni, chociaz mam wrażenie, że wszystko kręci się wokół jednego i nic już tak nie cieszy...

    Mam to samo jak @ sie pojawia..wiec tez za 9 dni zapije winiaczem...

    Brr zamarzam...wrocilam z pracy..i kupiłam kisiel o smaku pomarańczowym z gozdzikami i cynamonem...chyba wciagne...maz jeszcze w pracy..syn u kolegi...tylko pies mi pozostał

    MisiaABC, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Mogę w sumie założyć nowe, ale nie wiem czy mi sie chce bawić :)
    Obawiasz sie kogos tutaj?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova, kuruj się kuruj :)

    Załamana jak sytuacja w domu?

    Kaaarolynaaa, mam nadzieję, że zmienią w końcu nick na nowy :)

    Dziewczyny, ale miałam dzisiaj akcję w pracy. Podczas śniadania rozmowa o dzieciach - koleżanka ni z gruchy ni z pietruchy wypaliła, że u niej w rodzinie dużo par ma kłopot z zajściem, zeszło na in vitro, a kolega na to: "in vitro?, a co to w ogóle za przyjemność?", na to ja, że dla przyjemności nikt się na to nie godzi. Ale mnie gość wkufił, aż się zatrzęsłam... Tylko sobie pomyślałam, co Ty wiesz baranie, w dupie byłeś gówno wdziałeś...

    MisiaABC, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja raz jeszcze dziwny dzień
    Czuje się jakbym w ciąży była:-/
    Kula w gardle zawroty mdłości
    Dodatkowo mam jakby uderzenia gorąca wtf? Menopauza ?
    Gorączki nie mam , kwas foliowy nie przesadzam tylko inofem to tam 0.4 mg bodajże, witamina D , magnez i nic więcej:-/
    Test owu teraz powtórzony bo cały dzień miałam dziwnie rozrzedzony mocz , co prawie wogole nie piłam ....

    Dziś sklepowy dzień, najpierw pojechaliśmy oc zapłacić za mojego zloma ; 926 zł! Kpina jak on nawet tyle wart nie jest, potem Tesco chemia i Lidl jedzenie
    Wróciliśmy i zrobiłam szybko obiad piersi z kury ( ż wolnego chowu) do tego kasza orkiszowa i mix surówek z feta i mozzarela
    Zjedliśmy dobre
    Więc ja fru do auta po zapas tych piersi na tydzień ( mój potrafi jeść jedno i to samo dziennie)
    Zdecydowanie na wielki plus to mięso, zupełnie inne nie śmierdzące
    Przy okazji zajechalam na Auchan do rtv euro agd po ten blender ( tamten biedronkowski oddalam) , wzięłam jakiejś firmy raven 5- cio krotnie droższy ale rzekomo świetnie sobie radzi z orzechami mam taka nadzieję bo szlag mnie trafi jak się okaże kolejny bubel

    Test znów nie wyraźny bledszy niż wczorajszy więc nie będzie owu w tym cyklu - pozatym nic mi też nie dolega nie boli nie ciągnie poza sluzem który pokazał się typowo plodny


    Karola ja też tak miałam że jak @ miała przyjść to i z dupkiem przyszła
    Zrobisz jak uważasz, mnie lekarz i dupka przepisał na mocniejsze @ grubsze Endo i mniej bolesne @
    A Ty pytałaś dlaczego masz dupka?

    Jannes jesteś?
    Załamana ja jeszcze raz Ci napisze jeśli by patrzeć na wykres to ja widzę owu w zeszły wtorek ... tempke to Ty masz raczej drugiej fazy a nie przed okresową:-P

    Anet ciężki temat z tym in vitro
    U mnie nawet nie ma co ż tym zaczynać... w sumie nawet w klinice mowili że to ostatecznośc...

    A co do mnie hmm żałuję że nie wzięłam tego aromka miałabym choć porównanie cyklu temperatury itp ...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakieś dziwactwa w cyklu.Początek dni płodnych w 6 dniu cyklu?? No w 8-9 to ja rozumiem, w poprzednim miesiącu w 7 - też wcześnie, ale w 6??? Dziwne. Przecież nie biorę żadnych leków, żadnej stymulacji.

    Chyba jajniki świrują na starość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 18:26

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, owu wcześnie, a ciekawe jak endometrium?

    Ona, dla mnie nie ma szans, tylko ivf... przeraża mnie podejście ludzi do tematu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jakbyś dała taki powód że Cię ktoś prześladuje i że nie czujesz się bezpiecznie to może szybciej by Ci zmienili :P

    Ona dupka mam właśnie na to by po clo endo mi do cna nie wyczyściło ;) co do @ to też są mniej bolesne no i nie mam wgl bólu piersi jak kiedyś przed @


    Wkurzyłam się i zrobiłam dziś betę niestety jedno wielkie 0 i tak też się czuję :( dziś to ja mam doła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 18:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zawsze endometrium ładne, stosownie do dnia cyklu.Ostatnie USG miałam półtora miesiąca temu. Ale któż to wie, może coś się pomieszało. Myślisz, że coś nie tak z endometrium?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Wkurzyłam się i zrobiłam dziś betę niestety jedno wielkie 0 i tak też się czuję :( dziś to ja mam doła...

    Karola, jak ja to dobrze znam... Tulę mocno!!!

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Ja miałam zawsze endometrium ładne, stosownie do dnia cyklu.Ostatnie USG miałam półtora miesiąca temu. Ale któż to wie, może coś się pomieszało. Myślisz, że coś nie tak z endometrium?

    tego nie wiem, musiałabym Cie zbadać :) Mi kiedyś lekarz powiedział, że nie może być owu za wcześnie bo endo może być nie gotowe!

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    tego nie wiem, musiałabym Cie zbadać :) Mi kiedyś lekarz powiedział, że nie może być owu za wcześnie bo endo może być nie gotowe!

    No w sumie logiczne.W połowie grudnia mam wizytę, to może jakoś się to sprawdzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Karola jakbyś dała taki powód że Cię ktoś prześladuje i że nie czujesz się bezpiecznie to może szybciej by Ci zmienili :P

    Ona dupka mam właśnie na to by po clo endo mi do cna nie wyczyściło ;) co do @ to też są mniej bolesne no i nie mam wgl bólu piersi jak kiedyś przed @


    Wkurzyłam się i zrobiłam dziś betę niestety jedno wielkie 0 i tak też się czuję :( dziś to ja mam doła...

    O kurde ale mnie zaskoczyłaś, tulam Cię jak nikogo innego <3
    Mam pyszne wino , chcesz ?
    Ohhh niesprawiedliwe życie ...
    Właśnie pisze z mama o mojej siostrze tej której odebrano 4 - ke dzieci
    I co najgorsze ona ma je poprostu w dupie
    Mnie to się w głowie nie mieści jak można być takim potworem ... :-(
    Najstarsza cora ma 14 lat , potrafi jej telefonicznie tyle wygarnac , bo mimo że nawet do nich nie jeździ nie odwiedza to kontakt telefoniczny jakiś tam ma ( laska !!! )
    Ostatnio mama mi pisała że ta zdjęcia na fb wkleja a córka pod zdjęciami ja ciśnie to wiecie co zrobiła? Zablokowała ja !!! Przecież to chore ...
    Dziecko się matki domaga dorasta to że jej tak pisze to sobie na to zasłużyła ale że ona ja zablokowała to mnie się włosy zjezyly... co to ma być?
    Ja w to niewierze ma 4- ke dzieci zachodziła kiedy chciała, i tak nie doceniła?
    Krew mnie zalewala jak w szpitalu leżałam po zabiegu a ona mi smsa ; cio tam ?
    Życie jest nie sprawiedliwe!!
    Gdybym miała warunki całą 4- ka jest moja !!! Sadownie niestety jest że nie można ich rozdzielac , ale na 4- ke trzeba mieć warunki których ja niestety nie posiadam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to takie najgorsze, że nic nie wymusisz, możesz tylko chcieć sobie i chcieć i nic z tego...
    Ja to już nie mam siły pisać o tych rozczarowaniach, o tym wiecznym znowu nic.

    A dookoła tyle dzieci, tyle ciąż, to takie niby normalne, a dla mnie nieosiągalne.

    A właśnie inni nie chcą, a mają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 18:53

    Karolina2787, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwieczny problem wszystkich staraczek, jak to jest, że te co mają nie szanują, te co mogłyby uszanować nie mogą mieć... Można siedzieć i się zadręczać, ale to nic nie zmieni...

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Nova, kuruj się kuruj :)

    Załamana jak sytuacja w domu?

    Hej.
    Powiedzmy ze jest ok choc moj M unika zbliżenia ze mna jak ognia..co mnie dziwi bo to ja zawsze bylam na NIE..pozatym ok..stwierdzil ze chyba wyjedzie za granice by sie odkuc bo ma dosyć ze zyjemy od 1 do1...ja nie wiem co o tym myśleć...ja wyjechać nie mogę...

    Ona29..no fakt masz racje gdyby pstrzec na temp to owu wg mnie byla chyba zaraz po bolu owulacyjnym a mialam go poznym wieczorem..
    Wiec okres powinien przyjsc za 9dni jakoś..
    Chce powtorzyc prl i zrobic progesteron 2.11 chyba wypada 7dpo..czy warto robic tez prl teraz?czy czekac do 4dc?
    Przykro mi z powodu bety...bede przezywac to samo za 9 dni...szykujcie wino hehh..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Pierwsza!
    Dzien dobry wszystkim ;)

    Druga !!!!
    Witam się również:-)

    Karolina2787, Janess, Nova87, Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski

    U mnie śnieg leży no super dzień :D zaraz mykam do pracy Miłego dnia! :)

    Janess, Nova87, Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ