X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gin w tym cyklu kazał brać dłużej 14 dni ale nie wiem po co, teraz to i tak nie ma sensu go brać. W środę termin @ a dupek ponoć nie wpływa na temperature

    Jak kazał to bierz :-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Jak kazał to bierz :-)

    Nie bo po kiego grzyba? Tylko opóźni @ a mi zależy żeby jak najszybciej zacząć następny cykl i w końcu coś działać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Nie bo po kiego grzyba? Tylko opóźni @ a mi zależy żeby jak najszybciej zacząć następny cykl i w końcu coś działać.

    Karolina, a ile dni już bierzesz?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Karolina, a ile dni już bierzesz?

    Dzisiaj byłby 12 dzień bo biorę zawsze na wieczór

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 11:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Karolina, ja też mam nakaz brania dupka do 14 dni ale zawsze jest tak, że biorę 10, maksymalnie 11 i @ się pojawia jakby niezależnie od dupka, mam wrażenie, że on nie przedłuża cyklu, jak ma się @ pojawić, to i tak się pojawi w określonym czasie. Tak jest u mnie.

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie jest inaczej. Ja po odstawieniu Dupka muszę czekać 5 dni na okres. On mi wydłużał zawsze cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja brałam zawsze 10 dni i po 3ch dniach @ ale teraz skoro i tak wiem że nic z tego i @ tuż tuż to po co przeciągać lepiej zacząć szybciej cykl i zakończyć szybko :) i też wydłużył cykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 13:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona 29. Mi tez dziwnie testy owu pokazywaly ..bladziochy same...a jak mi sie skonczyly to juz szkoda mi kasy by sprawdzic z ciekawosci.
    U mnie juz temp przedokresowa 37
    Boli brzuch macica jajniki pochwa wszystko...i sporo sluzu...może siemie lniane dziala..choc nie pije codziennie...jakos zapominam..
    Moj M chce sobie wyjechac za granice...

  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, staramy się z mężem o drugie dziecko już prawie rok...i troche juz jestem załamana, bo z pierwszym nie było problemu. Miesiąc temu byłam u gina i dostałam Dupka od 15dc robiłam testy owulacyjne i nie wykryło mi owulacji nie wiem czy dupek mi ja zablokował czy ja już fiksuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusia wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, staramy się z mężem o drugie dziecko już prawie rok...i troche juz jestem załamana, bo z pierwszym nie było problemu. Miesiąc temu byłam u gina i dostałam Dupka od 15dc robiłam testy owulacyjne i nie wykryło mi owulacji nie wiem czy dupek mi ja zablokował czy ja już fiksuje?

    Witaj Kakusia :)
    A od którego dc brałaś tego dupka?
    Życzę powodzenia i pozdrawiam :)

  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazał mi brać od 15dc, a cykle mam co 32-33 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusia, może testy kłamią? Testy chyba nie dają 100 % pewności.

  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Kakusia, może testy kłamią? Testy chyba nie dają 100 % pewności.
    Mam taka nadzieje... chyba wpadłam w jakiś dołek... a Wy jak radzicie sobie z kolejnymi rozczarowaniami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusia wrote:
    Mam taka nadzieje... chyba wpadłam w jakiś dołek... a Wy jak radzicie sobie z kolejnymi rozczarowaniami?

    Ja chyba zapije je dziś browarkiem :D co miesiąc mam doła ale już zdążyłam się przyzwyczaić do porażek :/

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusia wrote:
    Mam taka nadzieje... chyba wpadłam w jakiś dołek... a Wy jak radzicie sobie z kolejnymi rozczarowaniami?

    MIałaś monitoring?

    Ja zawsze przeczekuję najgorsze dni, chociaz mam wrażenie, że wszystko kręci się wokół jednego i nic już tak nie cieszy...

  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten browarek to chyba będzie najlepszy pomysł :) bo znowu to czekanie...ten cały miesiąc.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusia wrote:
    Ten browarek to chyba będzie najlepszy pomysł :) bo znowu to czekanie...ten cały miesiąc.. :(

    No i pewnie w końcu cały czas sobie czegoś odmawiamy bo to bo tamto a jak @ przychodzi to już mam gdzieś wszystko.

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczę z of w kwestii zmiany nicku...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    MIałaś monitoring?

    Ja zawsze przeczekuję najgorsze dni, chociaz mam wrażenie, że wszystko kręci się wokół jednego i nic już tak nie cieszy...


    Nie miałam właśnie, w listopadzie odłożyłam anty i tak nie zwracałam uwagi kiedy mam owu i wogóle myśleliśmy z mężem ze tak jak z pierwszy dzieckiem po prostu zaraz będę w ciąży a tu lipiec i dalej nic potem testy owu temperatura nakręcałam się coraz bardziej i wkońcu zebrałam się do gin we wrześniu porobił mi usg cytologie wszystko wporzadku stwierdził i dał mi tego dupka i powiedział że jak za 3 miesiace nic to żeby wrócić.
    Naczytałam się o tym że to hamuje owulke i już poprostu nie wiem co o tym sądzić

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ