Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No i pewnie w końcu cały czas sobie czegoś odmawiamy bo to bo tamto a jak @ przychodzi to już mam gdzieś wszystko.

    To mam zupełnie tak samo jak Ty jak @ przychodzi to mam gdzieś wszystko :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm chyba jestem dziś niewidzialna :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kakusia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 października 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    MIałaś monitoring?

    Ja zawsze przeczekuję najgorsze dni, chociaz mam wrażenie, że wszystko kręci się wokół jednego i nic już tak nie cieszy...


    Najgorsze jest to, że cały czas się o tym myśli czy się uda czy nie, jakby to było jakby się udało i ciężko się wyluzować tak psychicznie

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem chora, tzn. przeziębiona :(
    Mój mąż też.
    I tak sobie razem chorujemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    A ja jestem chora, tzn. przeziębiona :(
    Mój mąż też.
    I tak sobie razem chorujemy.
    O masz Ci los... a co sie stało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusia wrote:
    Nie miałam właśnie, w listopadzie odłożyłam anty i tak nie zwracałam uwagi kiedy mam owu i wogóle myśleliśmy z mężem ze tak jak z pierwszy dzieckiem po prostu zaraz będę w ciąży a tu lipiec i dalej nic potem testy owu temperatura nakręcałam się coraz bardziej i wkońcu zebrałam się do gin we wrześniu porobił mi usg cytologie wszystko wporzadku stwierdził i dał mi tego dupka i powiedział że jak za 3 miesiace nic to żeby wrócić.
    Naczytałam się o tym że to hamuje owulke i już poprostu nie wiem co o tym sądzić

    Kakusia, monitoring zrób koniecznie, nie możesz nie wiedzieć czy masz ovu czy nie, po co dupek jak owu nie było?
    Jedno usg wiosny nie czyni. A lekarz też agent rok bezowocnych starań a on dupka zapisał. Ja bym na własną rękę to i owo zrobiła.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    O masz Ci los... a co sie stało?

    Spędziliśmy za dużo czasu na świeżym powietrzu, a wiało, padało, zimno było i takie skutki - katar, bolące gardła i głowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Spędziliśmy za dużo czasu na świeżym powietrzu, a wiało, padało, zimno było i takie skutki - katar, bolące gardła i głowy.
    Lipa... :( dużo zdrówka! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Kakusia, monitoring zrób koniecznie, nie możesz nie wiedzieć czy masz ovu czy nie, po co dupek jak owu nie było?
    Jedno usg wiosny nie czyni. A lekarz też agent rok bezowocnych starań a on dupka zapisał. Ja bym na własną rękę to i owo zrobiła.

    Moim zdaniem 15dc przy cyklach ponad 30dni to za wcześnie. Skąd pewność, że ovu była? Dupka się bierze w 7dpo.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling hello :D :D <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Moim zdaniem 15dc przy cyklach ponad 30dni to za wcześnie. Skąd pewność, że ovu była? Dupka się bierze w 7dpo.

    Ja mam 29 dniowe cykle i biorę dupka od 16dc i to nie jest raczej 7dpo tylko 3/4 dlaczego niby 7dpo? Progesteron bada się 7dpo ale dupka bierze się po owulacji czyli zależy kiedy jak komu wypadnie ale nie 7dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 15:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Lipa... :( dużo zdrówka! <3

    Dziękuję :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja mam 29 dniowe cykle i biorę dupka od 16dc i to nie jest raczej 7dpo tylko 3/4 dlaczego niby 7dpo? Progesteron bada się 7dpo ale dupka bierze się po owulacji czyli zależy kiedy jak komu wypadnie ale nie 7dpo

    Matko i córko, masz rację,sorry za zamieszanie!
    Mam napisane P3 do P12 czyli 3 dni po owu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Schmetterling hello :D :D <3

    Hello :D haha, cóż to za entuzjazm? Milusio mi :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Hello :D haha, cóż to za entuzjazm? Milusio mi :*
    A bo ja weszłam i zostałam dziś olana i nie chciałam, żebyś poczuła sie tak jak ja :D :P

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 30 października 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Melduje się że żyje :) na szczęście dzisiaj bez calowania kibelki :) nadrabiam stracone kg maślanymi herbatnikami:)
    Widze chorobska nawiedzaja nasze forum...
    Zdrowia dziewczyny co by miec siłe <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 hello :)
    Pij dużo, żeby się nie odwodnić!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    A bo ja weszłam i zostałam dziś olana i nie chciałam, żebyś poczuła sie tak jak ja :D :P

    Przeczytalam jeszcze raz :) Sorki, ja przytałam wcześniej Twój wpis o zmianie nicka i zarejestrowałam, ale nie odniosłam się do niego. Udało się coś wskórać?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Przeczytalam jeszcze raz :) Sorki, ja przytałam wcześniej Twój wpis o zmianie nicka i zarejestrowałam, ale nie odniosłam się do niego. Udało się coś wskórać?
    Niestety nie. Napisałam do Nich, że chcę zmienić nick bo podałam swoje imię, a nie chcę już aby było podane imię, ale nic nie odpisali..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze odpiszą.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ