X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mi brzuch i uda :D ale czasem trzeba bo innego sposobu na lepszy humor nie znam ;) no chyba że seks ale ja akurat w trakcie @ więc jedynie lodziarnie dla mojego otworzę :D

    Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sex humoru nie poprawia... Za to mój nieodstępujący mnie kot - owszem. Muszę trzymać się futra to nie zginę :D

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Lasencje, budzimy się :)

    Ja już kawka, zaraz biorę się za przygotowanie jakiegoś obiadku i czekam na gości. Słoneczko dziś przebija, będzie piękny dzień :)
    Życzę udanej soboty :D

    Znowu.ta.kryska, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam się i ja :-P
    Tyle że ja już od 4 popierdzielam:-D
    O 9 prawie pracę skończyłam;-)

    Więc mam dzień caaaaly dla siebie!
    Standardowo zaopatrzylam się w miodelke ( lepsza niż Nutella) i wafle ryżowe :-P
    Słodkiego dnia ciąg dalszy
    Żeby było śmieszniej jako że się już zdazylam napracowac to dziś na obiad będzie schabowy i ziemniaki i już wiem że malz będzie marudził aaaa panierka aaaaaa olej aaaa smazone no nic życie nie mam siły robić nic innego i jeszcze do tego wszystkiego łeb mnie boli

    Moja dzisiejsza noc - prawie wogole nie spałam jakaś menda czyt.komar dość dobrze się mną w nocy zajęła najpierw jedna ręka później druga o 2 w nocy wypsikalam się offem i dalej mi bzyczal nad uchem zrezygnowana napisałam do męża ( on na nocce) co robić spać nie mogę bzyka mi to tu!! Powiedział coś mądrego, załącz telewizor pójdzie do swiatla i zlapiesz nosz kurka eureka hahaah tak też zrobiłam i zasnelam o 3 obudziłam się wylaczylam telewizor a od 4 już latalam nocpełną przezycia ale przynajmniej komar mogą mnie dzgac ha ha

    Hmm no Anet będzie u Ciebie dziś wesoło i pełno:-P

    Kryska no pytam pytam bo jesteś ciekawy przypadek pewnie gdybyś mi nie powiedziała zw nie spalas z nikim wkrecalabym Ci już ciążę hahaha takie o to objawy :-P

    Karola to fakt napewno dużo się nauczysz masz teraz malca w sumie to i wprawy nabierzesz :-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooo!

    Co tutaj taka cisza? Spadniemy na drugą stronę :/
    Melduję się w poniedziałek, ciężko mi ciężko mi...
    A co u Was?

    I pytania:
    1. Co to jest homocysteina i po co się ją bada?
    2. Poziom, kt witamin należy oznaczyć w trakcie starań i po co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badałam ostatnio homocysteinę, wynik był ok.
    Ale nie wiem dokładnie, po co to w czasie starań się bada, chyba ma to jakiś związek z kwasem foliowym albo witaminą D. Za parę dni mam wizytę, to się dokładnie wypytam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie?
    Ja dziś przebiegłam 8,50 km :)

    Zauważyłam plamienia u siebie, może to torbiel?

    Badania chyba zrobię w czwartek.

    Znowu.ta.kryska, SylwiaLu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja tak na szybko, odebrałam w poniedziałek badania histopatologiczne i pewnie to się tak hop siup nie skończy
    Wyniki są następujące:
    Resztki doczesnej
    I drugie ( bo lyzeczkowania miałam 2 )
    Doczesna martwicza
    W materiale widoczny jest twór przypominający bardzo duży obrzekniety kosmek
    Boję się żeby nie był to zasniad! :-(
    Robiłam Hcg 1.23...
    Na kartce napisane przez ordynatora : pilne ! Do kontroli hcg !
    Dziś na 16 mam lekarza ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się! Będę dziś o Tobie myślała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam jednak zajebistego gina:-D
    Jestem przeszczesliwa piękny dzień dziś dla mnie !!
    Po pierwsze wszystko ok ładnie zagojona mam zielone światło od już nie muszę czekać na @
    Po drugie mój MIESNIAK się zmniejszył dziewczyny to cud ! Z 6 cm na niecałe 4 :-D dokładnie ma 3,8 cm :-)
    Mam dzialac
    Po trzecie dostałam od niego w prezencie inofem ;-)
    I na dodatek wizyty całej długiej wyczerpującej skasował mnie za wszystko 50 zł:-D
    Mówiłam o ziołach powiedział że super że mówię o tym bo wiele dziewczyn się nie przyznaje - mówi do mnie pić i przyjść za 2 miesiące do kontroli :-P

    MisiaABC, Karolina2787, Janess, Anet_86, SylwiaLu, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona super wieści! :D Bardzo się cieszę <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona super wieści! :D Bardzo się cieszę <3

    Dziękuję kochana:-)
    Wkoncu dla mnie jakieś dobre wieści! ;-)

    Ps a Ty co tak cicho siedzisz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super teraz musi być tylko lepiej :)

    A cicho bo teraz nowa praca i mam na dwie zmiany, brakuje czasu ;) jutro mam dzionek wolny więc sobie pośpię i na jakieś zakupki trza zrobić, mały prezent sobie sprawić ;) heh

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię to za wolny dzień i zakupki:-P
    A masz już jakiś plan coś upatrzonego ?

    No ja mam bajeczny nastrój jestem mega zadowolona myślałam że lekarz zemna pojedzie że spałam z mężem bez zabezpieczenia powiedział żeby się starać normalnie już mówiłam że właśnie to już robimy co prawda nie są to starania ż termometrem czy testami ale zero zabezpieczeń a on mi na to " no patrz a oni już " hehe
    Super:-D

    Karolina2787, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes ale że jak przyspieszony test ciążowy? Nie doczytałam tego?
    Ogólnie 7 dni po terminie owulacji progesteron świadczy na początku tylko o jej wystąpieniu dopiero po terminie spodziewanej @ może świadczyć o ciąży ale też nie musi bo jest wydzielany pulsacyjnie możliwe że jutro z samego rana jego wynik będzie dużo wyższy a około południa niższy by wieczorem znów wzrosnac
    Dlaczego badalas estradiol ? On ma głównie służyć w 1 fazie cyklu ... w 2 może coś oznaczać a nie musi
    ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona myślałam żeby sobie sprawić nowe butki, ogólnie mam fioła na punkcie sneakersów więc chyba takowe sobie zakupię ;) jutro ma nie padać więc skoczę oblukać co i jak w obuwniczych heh.

    Super że lekarz taki luzacki i że daje Wam zielone światło :) Działajcie więc i oby zaowocowało to szczęśliwie <3

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joł.

    Ona, pięknie!!! Bardzo się cieszę!!!

    Karolina, dawaj jutro focię :)

    Janess, niestety nic nie pomogę, niekompetentna jestem.

    Laski, flaki ugotowałam... Cała rodzina się cieszy, ja nawet nie ruszę. Ledwo spróbowałam czy dobrze doprawione. Nie cierpię flaków!!!

    Plamień ciąg dalszy...

    Kryska, a Ty co się nie odzywasz???

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Napro kazal mi badac oba hormony w 7dpo.
    W takim razie czy estradiol tez jest wydzielany pulsacyjnie?

    Przyspieszony test to znaczy ze dokopalam sie do wykresow stezen hormonow w cyklu. I estradiol i progesteron w okolicach 7 dpo maja swoj szczyt. Jesli doszlo do zaplodnienia to dalej rosna. Jesli nici ze staran to wszystko gwaltownie spada. A u mnie obie wartosci juz mocno spadly stad uwazam ze to nic innego jak negatywny test ciazowy.

    Napisz jak możesz pierwsze wyniki drugie który to dzień cyklu i kiedy ma nadejść @
    Jeśli jesteś przed spodziewanym terminem a próg spada znaczy że @ nadchodzi...
    Co do estradiolu nie mam pojęcia bo wiem że jest on odpowiedzialny za owulacje a w drugiej fazie powinien być mniejszy niż próg tak mi się wydaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 06:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryski maz pewnie wrocil i zapomniala o Bozym swiecie :-D
    A Twoje plamienia to co to ? Hormony?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to ja Ci powiem inaczej
    Kazdy lekarz mówi o tym aby zbadać próg 21 dc
    I tego bym się trzymała
    Tak naprawdę nie jesteś w stanie stwierdzić kiedy miałaś owu no chyba że miałaś monitoring
    Kiedy masz dostać @ ? Który wynik był bliżej 21dc

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ