X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ja tez mam fl 12. Podobno powyzej 10 jest ok.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :)

    Piękna pogoda dziś aż chce się żyć :) kołdra już sucha, wyschła piorunem. Ludzie wylegli na spacery no żeby jak najdłużej taka pogoda.

    Ona we wcześniejszym cyklu z dupkiem też Cię bolały piersi?

    Anet_86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Jestem i ja :)

    Piękna pogoda dziś aż chce się żyć :) kołdra już sucha, wyschła piorunem. Ludzie wylegli na spacery no żeby jak najdłużej taka pogoda.

    Ona we wcześniejszym cyklu z dupkiem też Cię bolały piersi?

    No właśnie nie... sutki miałam tkliwe nic pozatym
    Zresztą ten cykl coś nie teges od wczoraj mam wrażenie że dostanę zaraz @ boli okresowo może nie tak mocno ale ciśnie mi w dół dziwne uczucie takie - nieznajome :-/
    Tyle czasu sobie mówię zrobię hormony i nic nie robię:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci powiem że u mnie na cyklach z dupkiem też było różnie. Na początku bolały normalnie jak zawsze, w kolejnym tylko sutki że się nie mogłam dotknąć a teraz już wgl nie bolą to chyba przejściowe. Może zależy od organizmu jak na niego zadziała ten lek i wtedy się z nim oswaja po woli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja Ci powiem że u mnie na cyklach z dupkiem też było różnie. Na początku bolały normalnie jak zawsze, w kolejnym tylko sutki że się nie mogłam dotknąć a teraz już wgl nie bolą to chyba przejściowe. Może zależy od organizmu jak na niego zadziała ten lek i wtedy się z nim oswaja po woli

    Mam nadzieję, tyle że ja już dupka brałam kiedyś ... Tylko nie pamiętam jak na cycki dzialal
    Ciągle gdzieś tam w podświadomości mam że coś u mnie z hormonami nie teges

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Mam nadzieję, tyle że ja już dupka brałam kiedyś ... Tylko nie pamiętam jak na cycki dzialal
    Ciągle gdzieś tam w podświadomości mam że coś u mnie z hormonami nie teges


    A które hormony chcesz sprawdzić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A które hormony chcesz sprawdzić?

    W sumie to nawet nie wiem, raczej myślę o podstawach : lh fsh prolaktyna progesteron estradiol testosteron tsh
    Sprawdziłabym jeszcze koagulogie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proga możesz chyba niedługo zrobić a reszta na początku następnego cyklu o ile wgl będzie takowy ;)
    koagulogie? A co to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn tsh i lh robi się obojętnie w którym dniu cyklu, mi ginka kiedyś zleciła wszystko na początku dlatego też tak piszę ;) a ta koagulogia to coś z krzepliwością krwi chyba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mniew robocie dzis sajgon...jeszcze atmosfera siw zrypala...
    Byl moment ze zrobilo mi sie slabo i myślałam ze zemdleję dosłownie..puerwsza mysl wiadono jaka...ale nieee za wczesnie gdyby co...
    Pozatym oby do 16tej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    U mniew robocie dzis sajgon...jeszcze atmosfera siw zrypala...
    Byl moment ze zrobilo mi sie slabo i myślałam ze zemdleję dosłownie..puerwsza mysl wiadono jaka...ale nieee za wczesnie gdyby co...
    Pozatym oby do 16tej


    Fiu Fiu no piękna tempka
    Fiu Fiu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess w moim rodzinnym mieście kiedyś często były zloty motocyklowe, ja na nich z chęcią bywałam więc domyślam się co i jak :) ogólnie świetne klimaty, muzyka i parady wieczorne z pochodniami to było coś ale minęło z czasem jak miasto zaczęli rozbudowywać i zlot przenieśli do innej miejscowości. Wiadomo dawno to było i wtedy nosiłam jeszcze glany i krótkie włosy :D haha ale co pamiętam to moje :)

    Janess lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakis domowy sposob na zgage dla osoby z "problemami zoładkowymi"? Wypilam dzisiaj sok pomaranczowy i pali mnie rura:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 15:38

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Dziewczyny znacie jakis domowy sposob na zgage dla osoby z "problemami zoładkowymi"? Wypilam dzisiaj sok pomaranczowy i pali mnie rura:/


    Spróbuj herbatki ziołowej np. z kopru włoskiego bądź herbatkę imbirową, z kminku. Ja herbatę z kopru włoskiego piję zawsze do obiadu poprawia pracę jelit, jest zdrowa i smaczna :)

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam takiej cherbaty w domu :( ale b.r. nawet po miecie czy rumianku mam zgage:/

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koper włoski różni się od mięty bardzo bo nawet mnie mdliła mięta a koper już działa inaczej. Może sok marchwiowy masz to pij bo raczej wody z sodą chyba nie wypijesz? ;)

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 listopada 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wodzie z soda moje bebechy przestana pracowac:) sproboje z sokiem z marchewki

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że Ci pomoże :) no i może poleż sobie chwilę, nie schylaj się bo też z żołądka się cofa wtedy. Ja miałam raz w życiu zgagę i wzięłam jakieś pastylki miętowe ale nie pamiętam nazwy.

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 5 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Dziewczyny znacie jakis domowy sposob na zgage dla osoby z "problemami zoładkowymi"? Wypilam dzisiaj sok pomaranczowy i pali mnie rura:/


    ale co masz z zoladkiem? Nadkwasote, niedakwasote czy wrzody?

    Helllllooolka :D Ja dzis wyspana jak mlody skowronek. Piesel wybiegany, maz ochrzaniony, jeszcze tylko ogarnac chate zostalo zeby miec 2 dni wolnego. Jutro wybieram sie na zakupy swiateczne, ale nie wiem jak mi pojdzie bo wogole nie mam pomyslow co kupic. W mojej rodzinie jest tak, ze kazdy wlasciwie wszystko ma i chcialabym tylko symbokiczniejakies drobiazgi ogarnac a nie tam skarpetki czy kapcie :D

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 listopada 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ale co masz z zoladkiem? Nadkwasote, niedakwasote czy wrzody?

    Helllllooolka :D Ja dzis wyspana jak mlody skowronek. Piesel wybiegany, maz ochrzaniony, jeszcze tylko ogarnac chate zostalo zeby miec 2 dni wolnego. Jutro wybieram sie na zakupy swiateczne, ale nie wiem jak mi pojdzie bo wogole nie mam pomyslow co kupic. W mojej rodzinie jest tak, ze kazdy wlasciwie wszystko ma i chcialabym tylko symbokiczniejakies drobiazgi ogarnac a nie tam skarpetki czy kapcie :D
    Mam nadzerke przelyku. Niby mala ale jak to pani dr mowila wielka moze nie dawac znakow o sobie a mala moze czlowieka poskladac. Naleze do ty 2.

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ