Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie nic słodkiego nie mam :( i tak chodzę od szafki do szafki i szukam i nic . A mam trochę papierkowej roboty i nie mogę się za nią zabrać, chociaż może kawę sobie zrobię na zachętę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się chce siku ale nie chce mi się iść do łazienki :)
    To się nazywa lenistwo :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio narzekałam na lenistwo dotyczące prac domowych, a dzisiaj, jak mam nieco wysilić się intelektualnie, popisać, podrukować papierki, to bym sprzątała i prała najchętniej , hehehe. No nienormalna jestem :)

    Nova87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście jutro wolne i umówiony wypad do fryzjera na małą zmianę :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio zmieniłam fryzjerkę, z lenistwa :):) i jestem bardzo zadowolona, sensownie potrafi doradzić, ładnie mi ścięła włosy, chyba nigdy tak nie byłam ze ścięcia zadowolona.

    Może wyjaśnię: z lenistwa, bo moja stała jest bliżej miejsca pracy, a że byłam na urlopie, więc nie chciało mi się tak daleko jechać i poszłam do najbliższej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 10:49

    Nova87, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 10:51

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie własnie udalo się zapisac do mojej ulubionej fryzjerki. Ide juz z jakimś zamysłem i znając życie wyjde z czymś innym na głowie :D zawsze mnie namówi na jakies dziwactwa:D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Mnie własnie udalo się zapisac do mojej ulubionej fryzjerki. Ide juz z jakimś zamysłem i znając życie wyjde z czymś innym na głowie :D zawsze mnie namówi na jakies dziwactwa:D

    Haha mam tak samo.

    Ja też mam dziś lenia. Chce mi się wszystko, tylko nie pracować. Na drugim ekranie leci "Na wspólnej".

    nick nieaktualny, Nova87, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamiast do łazienki to do kuchni po ciasteczka zaszłam ;/ ehhh....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam czekolade i zjadlam całą az mdli...i chyba zagryze chipsami mojego z wczoraj jeslu cos zostalo..tez chyba włączę na wspolnej by cos sxumialo...mam mega lenia od wczoraj..od rana leżę i nic....musze młodemu cos na obiad wymyślić...
    Jeszcze dzwonil mój ze wolalby dzis jechac wieczorem by jutro od rana isc na groby...a ja tak tam nie lubie spać...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do fryzjerow to ja nie lubie chodzic...mam włosy proste jak druty i nic sie nie da z nich wyczarowac...wiec tylko podcinam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie jeszcze ogladacie seriale nie wymagajace myślenia?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam sobie właśnie na stołówce placki po cygańsku z ogórkiem kiszonym...mniam mniam. Za godzinę mogę odebrać :)

    Nova87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Jakie jeszcze ogladacie seriale nie wymagajace myślenia?
    Załamana ja raczej polskich serialów nie oglądam chyba że te stare jak Alternatywy, zmiennicy itp.

    Z zagranicznych lubie 100, wirus, stranger things itp :)

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Zamówiłam sobie właśnie na stołówce placki po cygańsku z ogórkiem kiszonym...mniam mniam. Za godzinę mogę odebrać :)
    Mniam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Jakie jeszcze ogladacie seriale nie wymagajace myślenia?

    Na wspólnej, Diagnoza, Przyjaciółki. To moje seriale :)


    Nova87 wrote:
    Załamana ja raczej polskich serialów nie oglądam chyba że te stare jak Alternatywy, zmiennicy itp.

    Z zagranicznych lubie 100, wirus, stranger things itp :)

    Może skuszę się na to Stranger Things. Słyszłam, że dobry.

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    To jest aż niemożliwe!! ;/

    <3 Załamana <3

    Dochodze do wniosku ze jak po owulce zaczyna się coś dziać takiego że człowiek myśli że " a nóz to ciąża" to tej ciąży napewno nie ma ;/
    w pierwszej ciązy to w sumie nic nie czułam przed data @. Żadnego kłócia jajników, bólu piersi, bólu brzucha, nic a nic. Także chyba pora czekac na cykl bezobjawowy :)


    Potwierdzam ja co miesiąc miałam wszystkie objawy a w tym ciążowym parę dni po spodziewanej @ bolał mnie potwornie brzuch na Małpe i cycki bolały jednak wcześniej tego nie czułam no oprócz brzucha- ale to dawało mi pewność że @ przyjdzie

    Ja już po pracy powiem Wam tak jednak nie dojade na to badanie bo mąż mi auto wziął
    A druga sprawa taka że tak mnie napiernicza krzyż że usiedziec czy ustac nie mogę do tego bóle miesiaczkowe od rana
    Martwi mnie ten kręgosłup mam czarną wizję- endometrioza :-/
    Czy orientujecie się czy po abrazji w wyniku histopatologicznym można by było ja wykryć ? Czy tylko laparo?

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/722051a81f8c3.jpg.html

    Nawet mój pies ma dzis wywalone...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co do seriali dla mnie numer 1 są dwa : Nastoletnia Maria Stuart , i kolejny The Tudors :-)
    Marie dwa razy obejrzałam ( 4 sezony ) poprostu rewelacja :-)

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    https://zapodaj.net/722051a81f8c3.jpg.html

    Nawet mój pies ma dzis wywalone...

    Zimno mu w dupke :-P
    Ale slodziaszek
    A ja myślałam że to test hi hi
    Byłam przygotowana już z lupa :-P

    Nova87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ