Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę po językiem po środku i czytałam, że trzeba zawsze w tym samym miejscu. A swoją drogą, chyba się nudzisz, że takie badania prowadzisz :p

    Dziewczyny, jak u rodziców jestem, ti jakby się czas cofnął. Jeszcze bez męża przyjechałam i czuję jakbym miała się kąpać, malować i na imprezę lecieć zaraz :)

    Załamanej chyba się u teściów spodobało. Pewnie się z teściową nagadać nie może...

    hipisiątko, Angela Be, Karolina2787, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 11 listopada 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Ktoś tam z dwa dni temu mówił o chlebie,ja teraz będę próbowała upiec chleb gryczany podobno taka rewelacja a roboty mało. Dam znać czy wyjdzie.
    Ja mam swiezaka borówke.
    A u mnie dziwna sprawa po tej diecie 16dc i nie wyznacza owulacja a zawsze była 12-13 dnia. I też się zaczęłam zastanawiać że może źle mierze. W ustach, raczej zawsze z tej samej strony. Także nie wiem...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Ja mierzę po językiem po środku i czytałam, że trzeba zawsze w tym samym miejscu. A swoją drogą, chyba się nudzisz, że takie badania prowadzisz :p

    Dziewczyny, jak u rodziców jestem, ti jakby się czas cofnął. Jeszcze bez męża przyjechałam i czuję jakbym miała się kąpać, malować i na imprezę lecieć zaraz :)

    Załamanej chyba się u teściów spodobało. Pewnie się z teściową nagadać nie może...

    Wręcz przeciwnie...
    Rano mała aferka...potem cmentarze..moj na przeprosiny kupil mi roze przy cmentarzu..( smiac sie czy plakac..)
    Obiadu nie zjadłam..schabowego nie pogryze...z mlodym lekcje...nauka i dopiero14...
    Siedze przed tv...tesciowka jakis durny serial ogląda. ..i generalnie sie nie odzywa...moj na chwile gdzies mial pojechać a juz go troche nie ma...
    Rano jeszcze apteke zaliczylam bo mi cos sie rozkłada...a pies naszczal rano na podłogę. ..
    @ sie rozkrecila ale nadal skąpo jak zwykle i brzuch zaczął boleć...
    Ciemno zimno i pada wiec odpada wyjscie gdziekolwiek

    Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    a pies naszczal rano na podłogę.

    Ma tupet skubany!!! A swoją drogą, jak Cb teściówka wkurzy to na odchodne jej na wycieraczkę nasraj...

    Ona29, MisiaABC, hipisiątko, Karolina2787, Moa, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Ja mierzę po językiem po środku i czytałam, że trzeba zawsze w tym samym miejscu. A swoją drogą, chyba się nudzisz, że takie badania prowadzisz :p

    Dziewczyny, jak u rodziców jestem, ti jakby się czas cofnął. Jeszcze bez męża przyjechałam i czuję jakbym miała się kąpać, malować i na imprezę lecieć zaraz :)

    Załamanej chyba się u teściów spodobało. Pewnie się z teściową nagadać nie może...


    Nie rano było podobnie miałam wrażenie że źle termometr ułożyłam, potem powtórzyłam, i po każdej stronie była inna tempka chyba jednak przezuce się na dół- będzie pewniej
    Nie podobają mi się te temperatury moje druga faza moja to istne fale Dunaju
    Spróbuje jeszcze w przyszłym cyklu z Aromkiem chce zobaczyć jaki będzie wykres

    Nudzi mi się to fakt , patrzę na jakiś zryty film na netflixie " opiekunka " średnio taki niby horror

    Załamana czyli wykres miał rację z Twoja owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Hejo! Ktoś tam z dwa dni temu mówił o chlebie,ja teraz będę próbowała upiec chleb gryczany podobno taka rewelacja a roboty mało. Dam znać czy wyjdzie.
    Ja mam swiezaka borówke.
    A u mnie dziwna sprawa po tej diecie 16dc i nie wyznacza owulacja a zawsze była 12-13 dnia. I też się zaczęłam zastanawiać że może źle mierze. W ustach, raczej zawsze z tej samej strony. Także nie wiem...


    No ja dziś miałam wrażenie że płytko mi leży
    Musiałam trzymać ręką... dlatego spróbowałam z drugiej strony i głębiej wszedł i temperatura wyższa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet hahaha taaaaa
    Ona29. Tak mial racje...sprobuje za miesiąc w tym juz nie chce by potem nie przezywac ..
    Zaraz zasne chyba...
    Jutro zakupy i w poniedzialek zaczynam post hehe ciekawe czy do obiadu dotrwam

    Anet_86, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja droga moj pies wyczuwa dobrych ludzi hihi

    Anet_86, Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już jestem :) goście pojechali, fajnie było pogadać. Teraz siedzę z moim przed tv a głowa dalej boli, tabletka pb nic nie pomogła :/ wszystko przez ten cholerny wiatr.

    Hipisiątko a Ciebie piersi bolą na dupku? Mnie właśnie przestały całkowicie odkąd biorę dupka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja " jestem zmuszona" oglądać jakis dupny film na Romance Tv...gdzie bohatetką jest położna i kobiety w ciazy..poród...
    Niech ten czas szybko leci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Boleć całe nie bolą tylko takie ładniejsze, pełniejsze się robią i mój stary mówi, że sutki moje jak wentyle od jelcza ;).


    Haha :D niedługo się okaże że to groszek jest tego przyczyną. Pełniejsze to mam zawsze przed @ ale nie bolą co kiedyś było moim utrapieniem i się dziwię dlaczego no bo w sumie proga mam ok to nie powinny boleć i bez zażywania dupka nie wiem o co w tym chodzi.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Bardzo bym chciała ale raczej to niemożliwe.


    Jak to nie możliwe? Owu była? Serducha były? To jak najbardziej jest możliwe :)


    A ja po obiado-kolacji dziś pizza na zamówienie ;) mniam... zaraz chyba dżemkę sobie utniemy z moim bo jakoś muli.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Wiecie, ja się nie mogę opędzić od myśli o psie, szukam na olx, ale najgorzej, że one są tak daleko, w pobliżu nie ma odpowiedniego.I tak odrobinę się wahamy, bo pies utrudniłby nam organizację tygodnia.

    Misia,zaczekaj do wiosny i wtedy zacznij szukać, tak, żeby szczeniak trafił do Ciebie na lato. Wtedy łatwiej, niż zimą. Przede wszystkim z nauką siurania poza chałupą ;-)
    Tak, pies przeorgaznizuje Ci życie, ale uwierz- po miesiącu będziesz się dziwić, jak żyliście bez niego. :-)

    hipisiątko, MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Jak to zmuszona ? Jeden pokoj tylko u tesciowej jest ? ;)
    Nie bede siedziala w innym pokoju sama....
    Rano chce jechac juz...
    Dzis chyba ja sie narąbie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ja mam takie pytanie, jak mierzycie temperaturę?
    Ja w ustach , i właśnie coś sprawdziłam
    Zmierzyłam po lewej stronie pod językiem wyszło 37.02 a po prawej 37.05 ? Niby różnica nie duża jednak na wykresie była by zauważalna

    Hipi a powiedz mi czujesz już Coś? Bo mnie normalnie cmi podbrzusze jakby @ miała przyjść....
    Piersi już aż tak nie bolą...

    Przez przypadek mi się kciuk wkliknął ;-) Ale co tam! :-) Pozdrawiam :-) :-)
    Ale ta twoja tempka po dwoch stronach języka?? ..... Mierz w dole, tam trochę trudniej rozdzielić mierzenie na prawo i lewo ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Jakoś mam wrażenie, że nie jesteś zadowolona z siebie i swojego życia.

    Mam bardzo podobne wrażenie :-/

    hipisiątko, Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moa wrote:
    Przez przypadek mi się kciuk wkliknął ;-) Ale co tam! :-) Pozdrawiam :-) :-)
    Ale ta twoja tempka po dwoch stronach języka?? ..... Mierz w dole, tam trochę trudniej rozdzielić mierzenie na prawo i lewo ;-)

    Moa postanowiłam od nowego cyklu męczyć afe :-P

    Moa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nie jestem zadowolona z siebie...nigdy nie byłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz a mi przez wiele lat lekarze wmawiaja ze jestem zdrowa i o co mi w ogóle chodzi?!
    Jestem tym sfrustrowana...bo jak do ch jedtesmy zdrowi to o co kaman?
    Gdybym sama nie zbadala prl to tez bym nie wiedziala.. Tyle lat i nic....to takie okropne uczucie, ze moze stąd we mnie złość do całego swiata i wszystkich? ! Boję się że może wyjść coś poważnego ze pozostanie tylko invitro..a tego nie chce...boje sie ze nigdy sie nie uda już...i co raz bardziej mnie to dobija..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Zmień dziewczyno myślenie bo się zamęczysz....a życie jest krótkie.
    Staram sie...zaufaj...ale czesto nie daje rady..

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ