X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyczenia_sylwestrowe_0.jpg[img][/img]

    KoniczynkaNaSzczęście, hipisiątko, potforzasta, MisiaABC, Moa, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najlepszego dla Was na ten Nowy Rok!!

    Pozdrawiam z Pomorza. Teściowa mnie wkurza, pies niedospany nie może sobie miejsca znaleźć. Wrr...

    Mój rok? Był ciężki, ale mimo wszystko oceniam go pozytywnie. Przede wszystkim pojawił się Baton, a razem z nim całe życie na jeden wielki plus!

    @ Sylwia992- witam Cię serdecznie!
    @ Misia, gdybyś chciała materiały z psiego przedszkola, to daj znać. Mogę podesłać, są ciekawe :)

    Karolina2787, MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Moa, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! :-D
    Niech to będzie dla nas wszystkich TEN rok! :-D

    Moa, Janess, hipisiątko, Karolina2787, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga ;-)

    Moa, Janess, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzecia ;-)

    MisiaABC, Janess, hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czwarta:)

    MisiaABC, hipisiątko, Janess, Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.Właśnie dopijam herbatę i jem moją bezglutenową szarlotkę - drugi raz robiłam z przepisu internetowego, drugi raz się udała, niezbyt słodka, ale pyszna , polecam :) ).
    Nowy Rok powitaliśmy <3 :)
    Rano M. zrobił nam śniadanie, a potem przygotował mięso do zrobienia obiadu. :)

    A wiadomo, :) jaki Nowy Rok, taki cały rok ;)

    My wczoraj mieliśmy takiego popłudniowo-wieczornego sylwestra u koleżanki. Było bardzo miło,wróciliśmy o 23.00, żeby nie zarywać nocy. No oczywiście spać się nie dało, bo wiadome hałasy i to jak na moje ucho wyjątkowo huczne :) i całe miasto się zadymiło, a przynajmniej nasze osiedle (ile metali ciężkich!) :)
    A ja dalej wertuję internet i robię notatki w sprawie mojej wyprawy po psa :)

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko, Karolina2787, werni, Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Ja...przeryczalam tego sylwka...
    Nie pytajcie bo najbliższe dni wszystko mi wyjasnia..
    Zapowiada sie zajebisty rok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę,Załamana...

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj my wczoraj pobalowalismy z tesciami :) moj pogrzal z ojcem i kibelek calowali :) mloda wytrzymala do 1.30.

    MisiaABC, Janess, Karolina2787, Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to my chyba najspokojniej spędziliśmy wczorajszy wieczór :)

    A mi się rozjechały wyznaczniki owulacji: śluz, temperatura, ból. Będę się teraz głowić, kiedy wziąć dupka. A, jeszcze użyliśmy ConceivePlus, to już w ogóle nie wiem, jak traktować obserwacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 12:31

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego roku! Witam się i ja. U mnie również spokojnie, siedzieliśmy u teściowej z dzieciarnią, ogólnie nuda,czekałam tylko kiedy pójdę spać.. wypiłam tylko kieliszek szampana i dzisiaj nie mogę ruszyć głową, tak napierdziela. Ostatnio w ogóle nie toleruje alkoholu, nie wiem co mi się porobiło.
    Załamana współczuję, trzymaj się!
    Misia u nas też w tym cyklu był żel, ogólnie fajny,lepsze doznania,ale czy coś da, no co z, zobaczymy w nast cyklach;)

    MisiaABC, Karolina2787, werni, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde co z tymi facetami jest nie tak mój mnie dzisiaj juz WK... z reszta ostatnio zastanawia się czy szybciej niż matka nie zostanę rozwódką, także tyle u mnie w nowym roku zaczyna się zaje...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 na wizycie z endo poprosze zeby mi cos przepisal na obnizenie Tsh. Chodzi mi o to ze nie jest bardzo rozchwiane ale masz racje, nizsze jest lepsze przy staraniach ;)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w nowym roku jakoś... Popiliśmy z moim trochę piwko poszło nawet nie liczyłam ile, Nowy rok przywitaliśmy jakimś różowym szampanem. Wypiłam tylko lampkę, później zaszliśmy do sąsiadów i z nimi się wypiło jeszcze po piwku. Wróciliśmy koło 3ciej i spać. Obudziłam się jakoś o 9 i nie mogłam się podnieść z łóżka bo tak łeb napierdzielał i mnie mdliło że hej, więc tylko na drugi bok się przewaliłam i dalej w kimę. Dopiero niedawno wstałam bo zgłodniałam i herbatkę sobie zrobiłam na oczyszczenie organizmu. Na szczęście już lepiej się czuję a mój zdycha dalej ;) Szampan morderca hehe

    Jejku dziewczyny przykro mi że tak się porobiło :( Mam nadzieję że jednak zmieni się to szybko na lepsze. Tulam Was wirtualnie <3

    MisiaABC, Moa, KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszegooooo w nowym roku dziewczyny :* :)

    Witam nowe dziewczyny. Sylwester w domku ze znajomymi. Balowalismy do rana. Z dziewczynami pilam winko.

    Nie to jak dostać w sylwester okres. Zaczynam nowy cykl nowe nadzieje.

    Karolina2787, Moa, Znowu.ta.kryska, MisiaABC, hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina tez myślałam by zakupić wszystkie tomy :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni oczywiście lubię za udanego sylwka pomijając @ ale tak jak mówisz Nowy rok nowe nadzieje i możliwości :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Karolina tez myślałam by zakupić wszystkie tomy :)

    A ile masz książek z tej serii? :) ja po prostu zostałam wciągnięta do tej książki i po prostu musiałam czytać i czytać dalej :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Kurde co z tymi facetami jest nie tak mój mnie dzisiaj juz WK... z reszta ostatnio zastanawia się czy szybciej niż matka nie zostanę rozwódką, także tyle u mnie w nowym roku zaczyna się zaje...

    Tez tak myślę....

    Ja caly dzień w łóżku...nie pilam wiele by nie popaść w jeszcze wiekszego dola..a czuke3sie tragicznie.
    Rano tylko sok z ananasa i chipsy mi weszły...potem z 2lyxeczki nitelli i nic..
    Moj sie nie odzywa do mnie tak samo jak ja do niego i tyle..

‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ