X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee to u mnie luzik z chlopem :) tak sie nastukal ze spadl z lozka a ja jako dobra zona probowalam 100kg wrzucic spowrotem do wyra. Przy tym wszystkim prawie posikałam sie ze śmiechu :) tez za duzo nie wypilam a rano łeb pękal :/

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, MisiaABC, hipisiątko, Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska ja prócz piwa nic innego nie piję a szampan no to wiadomo wypadało chociaż lampkę na przywitanie Nowego roku ale już jest ok :) Ja mam rosołek jeszcze w razie czego barszczyk dla mojego został bo z nim trochę gorzej :D

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dajcie mi trochę tego rosolu albo barszczu :D ja od rana tez leze w lozku i zdycham ... nawet sie z piżamy nie przebralam :D a jutro do pracy :(

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia zapraszam rosołkiem się podzielę z Tobą :) Ja też do pracy jutro a mój może się byczyć ech... gdzie tu sprawiedliwość?

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Czesc dziewczynki!
    Ja to jestem przewidujaca i jutro nie ide do pracy :D
    Glowa mnie nie boli ale chce mi sie strasznie spac. Nawet nie mialam sily zrobic obiadu. Ale to nic. Moze schudne :)
    I upieklo mi sie i nie pojechalismy do tesciowej :D

    Dobrego Nowego Roku!

    Proponuje konkurs - ktora pierwsza zaciazy :)
    Do wygrania tytul Pierwszej Wróżki Wątku.
    Obstawiam Kryśkę :D bo za duzo pije i musi zwolnic ;) ;) ;)
    Właśnie dlatego że pije to zaciązy pierwsza :) bo sie wyluzuje i nie bedzie miała parcia :D

    MisiaABC, werni, Schmetterling, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech to ja chyba nie zaciaze, bo od dzisiaj nie pije haha :D

    Schmetterling, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno nie zaciaze bo póki co myślę nad wyprowadzka a mój zachowuje się jakby jego to nie dotyczyło wiec raczej wszystko jasne :( niech ten rok juz się skończy ;(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim byłym były trudności by poszedł się zbadać itd. A z moim obecnym bez problemu. Narazie rok się rozpoczyna super.

    Tule dziewczyny które są smutne :*

    Karolina nie mam niestety żadnej ale mam zamiar kiedyś kupić. A czytałam z biblioteki :)

    Karolina2787, Moa, hipisiątko lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiontko a teściowa to co ma do gadania? Tylko Ty przeżyjesz swoje życie wiec tylko Ty decuduj o tym co masz robić! ;)

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling, Anetolek, MisiaABC, KoniczynkaNaSzczęście, hipisiątko lubią tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi nie daj sie!!
    Ja też sie nasluchalam w swieta ze jestem na L4...bo moja tesciowa NIGDY nie byla..nawet po operacji zacmy...olewam to...

    Właśnie skonczylam sprzatac..odkurzac i myc podlogi..naczyn byl caly zlew...musiałam..i w koncu cos zjadłam innego niz chipsy...
    Moj zaczal cos mamrotac pod nosem w stylu " co ja Ci zrobilem znowu"...olewam...
    Łącze sie z Wami...
    Nawet zaczelam sie zastanawiac czy ja naprawfe chce tego dziecka...i ze moze tak musi byc...

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling, MisiaABC, hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

  • Anetolek Autorytet
    Postów: 540 386

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisistko nie wiem jakie zależności finansowe/mieszkaniowe są między Tobą a teściową, ale jakie by nie były, to nie powinna się wtrącać to waszego życia. Twoje życie zawodowe to nie jej interes. Jak ja się cieszę, że widuję swoją teściową raz na pół roku albo i rzadziej. No i raczej nie mam z nią złych stosunków, zresztą ona nawet za bardzo się nie interesuje co u nas, przeważnie pyta czy zdrowi i tyle:) ale za to szwagierka mnie dzisiaj zdenerwowała. Okazało się że zaszła w ciążę po dłuższych staraniach i na pożegnanie stwierdziła, że na nas już w koncu czas, że w tym wieku to już dawno powinniśmy się postarać itp. Ja tego nie słyszałam, bo to do męża mówiła, bo coś bym jej odpyszczyla. Ludzie to mają tupet..

    MisiaABC, KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska, hipisiątko, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Boże, daj mi te łaskę
    Bym przyjęła to, czego nie mogę zmienić,
    Daj odwagę, bym zmieniła to, co zmienić mogę,
    I mądrość, bym odróżniła jedno od drugiego.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie sa tylko ludźmi i czasem to az naprawdę przykre, ze niektórzy sa tacy, a nie inni...

    Wlaczylo mi sie nocne wpitalanie wszystkiego po kolei...ale..tak to jest jak sie nic nie jje..

    Moja jeszcze ostatnio dowaliła, że ona by była chora jakby miała cos na raty kupić i ze by było jej wstyd! !( byla rozmowa o zmywarce i o tym ze nas nie stać by kupic cos za gotówkę od tak) albo ze nie wyobraża sobie jak mozna nie jechac na wczasy..
    Juz chcialam powiedziec ze jak bylo nam naprawdę ciężko to o głupie 100zl pożyczyć to trzeba sie bylo prosić...i dopiero jak mówiłam ze nie mam co żreć to z LASKA pozyczyla ale nie 100, a50zl ktore po 3 dniach musialam juz oddać...bo codzienne telefony " kiedy oddasz" doprowadzily mnie do szalu. Od tamtej pory a minelo jakies 7lat juz nigdy nie poprosilam o zadna pozyczke...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Zamkną stronę, powiadasz Kryska? Hmm, to szkoda.

    Hipi, dobrze, że już nerwy odeszły.

    A mnie strach ogarnął: czy ja sobie z tym szczeniakiem poradzę? Może będę się stresować opieką i to jakoś źle na mnie wpłynie i jakoś przeszkodzi zajść w ciążę?... Takie mam głupie myśli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja od paru dni sie zmagam z mega mdlosciami , wczoraj mialam 9dc i siknelam widzialam kreske dzis ta sama kreska jest bardziej widoczna ale zdecydowanie to miejscie sie odznaczylo w ktorym ona powinna sie pojawiać więc wiem ze to fake
    Robilam wczoraj kure i tak mi smierdzialo ze co chwile wylaczalam albo otwieralam okna , myslalam a raczej pewna bylam ze to napewno ciaza mimo ze za szybko na objawy innego wytlumaczenia nie mialam :-P
    Dzis znow testowalam i jest czysta biel
    Wiec to nie to

    Ale jest cos co mnie trapi
    Naokolo sutkow rosna jak glupie mi włoski , na brodzie pojedyncze sztuki i jeszcze jakby rego bylo malo z lewej strony mam bardziej widoczny " wasik "
    Cykli nie bola mnie od poronienia totalne flaki wiszace , mozna gniesc i nic oczywiscie nigdy tak nie bylo zawsze zwoastowaly nadchodzaca @ zreszta na 2 kreski bolaly jeszcze bardziej ... :-(
    Co sie dzieje ? Hormony ? Moze ja wogole juz nje owuluje ?

    Ja sylwka spędziłam mega daremnie , mdlosci wiec nie pojadlam zbytnio nie popilam tymbardziej , do domu wrocilam po 1 trzezwa i glodna maz w pracy do 6

    Z tych lepszych rzeczy już wybraliśmy hotel na wakacje teraz tylko czekamy na jakieś promo :-P

    Widze ze część z Was na problemy z facetami :-P z nimi to tak jest raz ja jakis czas trzeba zrzucić bombe by ich naprostowac :-P

    Ja dziś na druga zmiane nawet się ciesze firma chwilowo zamknieta , siedziała bym w domu jak ciul tak to zyje ta praca :- p

    A tak pozatym to leci , w nocy wybilo nam lorki pol ranka siedzieliśmy bo myslelismy ze pradu nie ma okazalo sie ze z parapetu prosto do przedluzacza nakapalo wody ( niewiem skąd) mam nadzieje ze nic sie nie polalilo , zamek w głównych drzwiach się zacial zapatki sie zapadly wiec pewnie dzis moj będzie kopal wymienial lub nowe drzwi wstawial bo pewnie takiego zamka nie dostanie

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :)
    Byłam dzisiaj oddać troche krwi na ca125 i z rozpędu na progesteron chociaż nie wiem po co bo to 22dc. Wczoraj poszłam spac o północy (chyba mi sie przez sylwka zegar biologiczny przestawiła :)) a rano zombi byłam ;/
    Dzisiaj jadę sobie kupić nowy odkurzacz i jaram sie jak dziecko nową zabawką :D

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo :) jestem w pracy i czytam wasze posty. Co do teściowej na szczęście mam spoko. Zobaczymy jak uda mi się zaciazyc to jaka ona będzie wtedy.

    Szkoda ze chcą zamknąć ta stronę. Ona jest juz kilka lat. Z innymi dziewczynami się zzylam i z Wami :)

    Ona29 a badalas testosteron?

    Nova87 to mały wydatek Ci się szykuje :)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    U mnie nadal kosa..
    Czemu chcą stronę zamknąć? ??

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh to źle zrozumialam :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa, to ja też źle pojęłam. Myślałam, że chodzi o ovufrienda :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe.
    Poczytalam ciut. Szkoda ze zniknie.

    Gotujecie czasem bataty?? Jeśli tak to jak je doprawiacie? Z czym pasuja?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ