X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja...
    Mam mega zawroty i bol glowy..i piszczy mi w mózgu dosłownie. ..ide do lekarza za 2godz, ale do ogolnego...dostinexu nie wzielam.

    Co do tesciowych to ja z moja generalnie nawet nie mam o czym gadać. ..na szczescie mieszka daleko i widzimy sie od święta. Mieszkalam z nia ze dwa miechy i to byl dramat...maja dom, mielismy swoj pokoj i ja poltoraroczne dziecko na diecie bezmlecznej i bezglutenowej...zawsze sluchalam ze co ja mu gotuje i ze powinnam nie słuchac lekarza bo ona ma kolezanke w prqcy co tez jej dziecko nie moglo krowiego a ona kupowala mu najtańsze mleko w kartonie z biedronki i nic mu nie bylo..sratytaty...

    I to pranie na godziny bo jakies taryfy pradu gdzie piec, zmywac prac prasowac i wszystko co na prad tylko gdy prad jest tanszy..dziennie to bylo chyba od 14 do 16 i wekendy cale wypas hahaha.
    Obiady wspolne bo nie godzila sie na to bysmy gotowali osobno dla siebie bo 1 kuchnia i szkoda wody...gazu i miejsca w lodowce gdzie moje jedzenie zawsze bylo w jeden kąt pieprznniete..
    Po obiedzie czy kolacji juz nic robic w kuchni nie wolno bo posprzatane...
    Zawsze najtansze produkty..sosy z torebki rozwodnione razy dwa...nawet smietane wodą rozrabiala..
    I tak jest do dzisiaj...dom muzeum gdzie strach sie ruszyc..jesc tylko przy stole w jadalni..kapac sie przy zakreconej wodzie i najlepiej nie oddychac bo piwietrze tez kosztuje.

    To sie wygadalam...az mi lzej!!

    Ps. Żeby było bardziej smiesznie to na biednych nie trafiło ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 10:30

    hipisiątko, Karolina2787, Znowu.ta.kryska, MisiaABC, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o badanie ANA2 to mozna isc z " buta"?
    Mam 5 stycznia wizyte u endokrynologa choc ostatnio TSH mialam 1.3 a zawsze ponad 2bylo..chce by mi zlecil wszystkie badania bo obawiam sie hashimoto..i moze cos poradzi innego na prl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja
    Mam wrażenie ze u mnie sie wszystko popieorzylo
    Bezobjawowo juz plamie mimo ze jeszcze dwa dni dupka mi zostalo , żadnych boli przewidujacych @ totalna cisza totalna
    Co to sie porobilo nawet cycki nic a nic nie bola nie sa obrzmiale czy cus
    Na duphastonie plamienie ? Dzis 11dpo gdyby nie podcieranie to bym nawet nie wiedziala ze plamie
    Brac tego dupka ? Czy odstawic bo juz sama nie wiem ... test oczywiscie negatywny

    Jannes ja ten cykl podobnie prawie pewna bylsm ze sie udalo , wszystko mi smierdzialo mdlosci wlasciwie to przez nie tak pomyslalam

    Co do tesciowych moja jest kochana .....jak stoi twarza w twarz za plecami trzeba sie ogladac zeby kosa nie dostac
    Falszywiec numer jeden ...
    Moj maz sie nia " opiekuje " nadal ...
    Mowie do niego moze do pracy by poszla ( dzis np pojechał do niej kupil jej chleb swoezy buleczki i paczka ) mowi ze narazie nie musi bo ma pare groszy odlozone ( ????????)
    Wychodzi na to ze na chwile obecna ja tylko zapierdzielam a maz tylko w weekendy
    Szlak chce trafic ...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona wiesz że dupek daje objawy podobne do tych w ciąży? Ostatnio nawet pisali o tym w poradzie pod wykresem ;)

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ona.
    Z facetami tak już jest..odkad ja siedze na L4 to ledwo wytrzymuje z moim..bo tak to sie mijalismy..a teraz on ma wolnego sporo to juz w ogóle...ja tak czy siak do pracy nie wracam tej obecnej bo zbyt wiele mnie to kosztowało...chyba ze przeniosa mnie na inny sklep..
    Co do utrzymywania mamusi to wiesz jak to jest...synek mamusi..

    Może zapytaj lekarza o dupka..ja bralam go tylko w ciąży..więc nie pomoge i sama nie wiem czy mam brac swoje leki skoro tak sie czuje..tez mi sie jakoś popier...cykle..od wczoraj boli jak na owu a to juz na @ bardziej powinno.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona to ja nawet z dupkiem nie mam objawów ciążowych a typowo na @ :D

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d6be4735302b6.jpg.html

    Na poprawę chumorku pies niezastąpiony

    Janess, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski wlasnie chodzi o to ze ja zadnych objawow nie mam , i to mnie martwi i jeszcze to plamienie w trakcie jego brania kolejny powod do zmartwien :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brac dalej czy @ sie rozkreca ? Jeszcze dwa dni brac powinnam
    A boli na @ nic a nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 11:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    https://zapodaj.net/d6be4735302b6.jpg.html

    Na poprawę chumorku pies niezastąpiony

    Kochany <3

    MisiaABC, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ja kiedyś miałam zalecenie od mojego gina brać dłużej niż zawsze a i tak skończyłam przed czasem bo jak test wyszedł negatywny to po cholerę miałam brać ale nie zdecyduję za Ciebie oczywiście. Zrobisz jak uważasz

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona ja kiedyś miałam zalecenie od mojego gina brać dłużej niż zawsze a i tak skończyłam przed czasem bo jak test wyszedł negatywny to po cholerę miałam brać ale nie zdecyduję za Ciebie oczywiście. Zrobisz jak uważasz

    11dpo to jeszcze jakas szansa jest
    Tymbardziej ze brzuch na @ nie boli zreszta nic nie czuje gdybym czula bym pewnie odstawila temperatury nie mierze na popołudnie pracuje i wstaje o roznych porach a tym bardziej roznie spac sie klade ... :-/
    Trzeba odwiedzic lekarza tak czy siak bo 17 jadę do Rzeszowa musze sprawdzić co tam u moich miesniakow słychać

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje testy to tez czarna magia

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e690f12e5285.jpg

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    A moje testy to tez czarna magia

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e690f12e5285.jpg
    Niestety ale jedyne co widze to ładne paznokcie:)

    Znowu.ta.kryska, Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Niestety ale jedyne co widze to ładne paznokcie:)

    Moj telefon pieknie oszukuje :-P
    Na moim zupelnie inaczej to wyglada
    A paznokcie hmm już nadaja sie do wymiany :-P w poniedziałek bedzie jakas nowosc :-D

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona może zgłupiałam ale ja widze cień cienia.( nie chce Cie nakręcać)
    Zrób jutro i pokaz albo zdjecie wyrazniejsze daj.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamana mmie nie nakrecisz bo ja druga kreske widze co drugi miesiac tak średnio więc .... :-P
    I tak jak mówię ciezko mi na tel uchwycić a kiedy mi sie wydaje ze jest widoczna i wstawiam to na kompie jak patrzę faktycznie nic nie widac a w tele normalnie

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess lubie to za tekst z szybką :D

    Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes mam wyswietlacz amoled cos tam cos tam
    W telefonie zdjecia wychodza zupelnie inaczej wyrazne zywe ostre na kompie te same foto jak zrzuce zwykla zwyczajnosc albo nawet ponizej zwyczajnosci

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona masz magiczny telefon ciążowy.

    Janess, MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Moa, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ