X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 28 września 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia80 witam się i ja :)

    Anet kurcze szkoda, że męża dopadły jakieś gorsze dni :/ ale no myślę, że można chłopu darować te chwile zwątpienia, ileż to razy oni muszą nas z dołków wyciągać i pocieszać :)
    Pozostaje nam trzymać kciuki za pomyślne wyniki !

    A co do weekendu, ja sobota w pracy do 13 później na szybko do cioci na imieniny (wypada chociaż na chwilę się pokazać )a następnie jedziemy z wizytą do przyszłych teściów jako, że dość dawno u nich nie byliśmy.
    W niedziele mój niemąż idzie do pracy, więc może namówię koleżankę na wyjście i jakieś dobre jedzonko na mieście (coś słodkiego bym zjadła :) gofra albo lody :) )

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro wybieram się z mężem na łono natury,a pojutrze z koleżanką za miasto jedziemy do innej koleżanki :-D Także nawet testu nie będę miała jak zrobić :-D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeny Dziewczyny, ale się rozpisałyście :) Zostawiam sobie tę "lekturę" na jutro. A dziś życzę miłej nocki :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 września 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HA! Dotarlam do domu...po 28 godzinach jazdy z mega przygodami po drodze. W chacie sajgon, bo malz mial duzo pracy i nie ogarnial wszystkiego. Chalupe jakos poskladalam do kupy ale zostalo mi jakies 15 koszul do wyprasowania :D
    Ona kwasem foliowym sie nie przemuj bo jego nadwyzki zwyczajnie sie wysikuje :D a reszta witamin tez wydaje mi sie ze trudno przedawkowac,bo nie wszystko sie wchlania.
    Anet fajnego lekarza masz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super:-)
    Zmierzyłam temperaturę odłożyłam termometr nastawilam sobie drzemkę wstaje patrzę w termometr a właściwie w jego pamięć a tam najpierw słynne L Żadnego pomiaru a za druga 0roba 37.00 i bardz tu człowieku mądry:-/
    Te 37 to nie moja pierwsza faza :-(
    Szaleństwa szalenstwami ale jeszcze dziś i jutro do pracy ...a chce mi się choćby wcale

    Jasne dziołszki że się pochwalę plany są mam zamiar kupić jakieś buty bluzki i sweterki ale co z tego wyjdzie niewiem:-P

    Anet tak bóle odeszły razem Z @ szału nie było łącznie jakieś 1.5 dnia mocnego krwawienia i koniec- co prawda jeszcze brudze ale mimo to liczyłam na lepsze oczyszczenie szczególnie przy tak mocnym boli
    Muszę porozmawiać z ta lekarka jak u niej będę o co chodzi z ta moja małpa jest naprawdę licha i tak właśnie miałam już od jakiegoś czasu może 2 dni jakiegoś tam krwawienia reszta to plamienia ... :-(

    Lago a Ty w rozjezdzie byłaś? Nie doczytałam... sorki :-P
    Ale dzięki wiem że mogę spokojnie lykac witaminy tymbardziej że dużo pije wody i przy tym wiadomo często sikam:-P

    Jannes gdzie jesteś?

    Misia ABC myślę że zaraz po przebudzeniu znajdziesz czas aby na coś nasikac :-P

    Karola Ty w sumie też już masz daleko kiedy oczekujesz @ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 05:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek wszystkim :)

    Lago nie wiem jak Ty ale ja nie cierpię prasować :/ no ze wszystkich zajęć najbardziej właśnie prasowanie mnie dobija, a już koszul to wgl masakra. Na szczęście nie muszę robić tego często :P


    Ona termin @ mam na czwartek więc czekam :) co do tempki jak darujesz sobie jeden zapis to nic się nie stanie ;) tak się zastanawiam czy od następnego cyklu też pomierzyć tempkę bo odkąd biorę clo to nawet nie sprawdziłam czy wykresy się czymś różnią.

    Teraz kawka ktoś chętny? Zapraszam :)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    Karolina2787, jak się czujesz? Jest coś lepiej?

    Anet_29, takiego lekarza tylko pozazdrościć. Na pewno miło było zobaczyć, że ktoś się postrał. Dla nas kobiet takie sytuacje są naprawdę ważne. Przynajmniej nie musimy się stresować i martwić takimi rzeczami. A wiadomo jak to u nas w służbie zdrowia jest... Także głowa do góry, widać, że masz kompetentnego dr :)

    Janess, ale Ci zazdroszczę spaceru do lasu. I to jeszcze na grzyby! :)

    Lago, współczuję tych koszul. Dla mnie tak samo jak dla Karoliny2787 najgorszą rzeczą do zrobienia w domu jest prasowanie... :)



    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi dziękuję :) w sumie nie jest najgorzej jak tylko nos zapchany mnie dobija :/ gardło jakby lepiej bo tylko chrypka lekka. Dziś zamiast kawy woda z cytryną i z miodem potem strepsils mam nadzieję że przez weekend już będzie ok a co u Ciebie? Jak dzionek się zaczął? :)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się cieszę, że wracasz do zdrowia :) Właśnie sobie zrobiłam wodę z cytryną i miodem. Tak profilaktycznie. Otworzyłam wczoraj przed spaniem okno i zapomniałam je zamknąć. Rano się obudziłam, patrzę, a okno otwarte. Przez to mam lekki katar, więc wolę dmuchać na zimne zwłaszcza, że dni płodne do mnie zapukały ;)
    A tak to czekam w spokoju na weekend. Idę w niedzielę z mężem do zoo. Cieszę się jak małe dziecko. Ale badź co badź uwielbiam to miejsce :)

    a Ty jakieś plany już masz na weekend?
    Ja jeszcze myślałam nad zakupami, ale w tym miesiącu zaszalałam, więc chyba odłożę to na za tydzień.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrr... nie zamarzłaś w nocy? :D O jak fajnie do zoo przyznam się szczerze że nigdy nie byłam a zwierzaki uwielbiam.

    Ja miałam plany iść z moim do czeskiej knajpy ale dzwonimy już od wtorku po kilka razy dziennie i cisza :/ chyba trzeba będzie gdzie indziej pójść bo tam się dostać to graniczy z cudem. Co do zakupów to hmmm... mam wielką ochotę sprawić sobie drugi lakier hybrydowy z semilaca ale nie wiem czy mi się uda ;)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my aktualnie jesteśmy w Hiszpanii, więc tu noce nie są, aż tak chłodne. Ale nie powiem, bo 20 stopni to nie ma.

    Ja się przymierzam do zakupu zestawu do hybryd. Bo męczy mnie już to malowanie co kilka dni, te odpryski itp. Jaką masz lampę? Ja się zastanawiam nad UV 36W. A jeśli chodzi o firmę to myślę nad Neolight.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa... no to inna bajka :)

    No ja się właśnie wkurzałam ostatnio bo co pomalowałam paznokcie to na drugi dzień już odprysł lakier a że mam tłustą płytkę to jest to norma i w końcu wczoraj zrobiłam. Lampę co prawda mam już starą ale właśnie taką o jakiej piszesz :) do tej pory się sprawdza. Zakupiłam ją z całym zestawem wtedy z żelami a teraz dokupuję tylko hybrydy tzn. mam jak na razie dwie :D hehe ale w planach zakupić więcej ;) Ja zrobiłam wczoraj semilac bo wszyscy sobie chwalą więc sprawdzę, kolory mają super tylko ciężko dostać taki o jaki mi w danej chwili chodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess u nas jest kilka takich sklepów z produktami do stylizacji paznokci. Ja ogólnie wiem o trzech które akurat pasują mi bo mam je po drodze ale jak do tej pory to i tak zakupy robię w jednym z nich :) mają tam różne firmy ale chciałam zobaczyć jak semilac sprawdzi się na moich paznokciach. Zapłaciłam 29zł a przy okazji mogłam rozejrzeć się co tam mają ciekawego no i wolę kupić na miejscu jeśli mam taką możliwość niż zamawiać bo jednak mam od razu i w razie braku koloru szukam sobie innego bądź mi proponują.

    Co do różnicy o jakiej piszesz to się nie wypowiem bo dopiero zaczęłam przygodę z hybrydami jeśli wgl można to tak nazwać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 09:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Karolina, używasz primeru? Podobno wydłuża czas życia lakierów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet nigdy nie używałam bo zawsze myślałam że działa tak samo jak zmywacz/aceton i nie kupowałam ale dzięki może sobie sprawię ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 10:29

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady. Zastanowie się wtedy nad tą LED 36W. Słyszałam, że lepiej kupować zabudowane lampy.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess kiedyś myślałam żeby kupić właśnie ten top z sally był w zestawie z lakierem do wyboru ale w końcu nie kupiłam a może warto skoro polecasz :)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki top, ale zaopatrzyłam się w Lidlu. Jakoś cena mnie przekonała, ok. 10zł. Więc wzięłam na spróbowanie. Polecam :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 29 września 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi a gdzie w Hiszpani jestes???? zazdraszczam bardzo, szczegolnie ze u mnie leje deszcz i jest zimno. Wlasnie wrocilam ze spaceru z piesem i wygladamy jak dwie zmokle kury. Prasowac moge ale jak mam malo. Najgorzej jak mi sie cala sterta uzbiera to masakra.......jakos to ogarne, pogoda sprzyja. Kurcze zawsze chcialam miec ladne paznokcie, zebym mogla sobie je malowac, ale mam masakrycznie miekkie i maja brzydki ksztalt wiec musze miec naturalne zeby nie podkreslac ich brzydoty hehehehhe

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Sally Hansen za 10zł?? Jak Ty to wypatrzyłaś? :D

    ja przepraszam, ale jak to przeczytałam to zaczęłam się sama do siebie śmiać :D :D :D
    Zapomniałam napisać o najważniejszej kwestii. Ten mój top za 10 zł to Lidlowski jest z Cien. Tak się ich firma nazywa :D

    Janess lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ