X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    @ przyszła za wcześnie :(:(:( cykl miał 26 dni!!! Laparo mam zrobić w 1 połowie cyklu i teraz może nie wyjść. Szit nie wiem co robić... No i mój plan ch** strzelił. Jeszcze wstałam i tak mnie brzuch bolał, ale wzięłam pyralginę i mi przeszło. Ale i tak cały dzień będę przymulona teraz...

    Jeśli chodzi o winko to czerwone podobno wpływa na endomerium, ale to musiałyby być cysterny :) także raczej placebo, ale kieliszeczek nie zaszkodzi. Ja osobiście bardzo lubię czerwone wytrawne Cote - dobre, bo dobre i tanie :) Ja piję krople resweratrol - to jest takie skondensowane wino, piję je ze względu na endomendę. Na endomerium są też dobre migdały.

    Ona, idź i odpocznij dzisiaj, owulka przed Tobą!!!

    Hipisiątko, właśnie dziś sobie o Tobie pomyślałam, wchodzę, patrzę i jesteś :)

    A jakie mamy plany na ten tydzień? Kryska i Ona chyba macie wizyty? A reszta staraczek?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz piję i oglądam Gogglebox, Karolina, przyłączysz się?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 09:47

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet przykro mi że @ przylazła :( a dlaczego laparo ma nie wyjść? Jeśli masz termin wyznaczony zawsze możesz zadzwonić do lekarza z prośbą o przesunięcie.

    Na gogglebox się spóźniłam niestety :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 09:59

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zabieram za "Przyjaciółki" o ile znajdę stronkę, na której będę mogła to oglądać za darmo :) Mam mały problem tutaj, bo często są te stronki poblokowane ;/

    Idę sobie wstawić 2 herbatkę. Co do gogglebox to żałuję, bo nie mam możliwości oglądania go tutaj, a szkoda.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, laparo ma się odbyć w pierwszej fazie cyklu, a jak będę miała takie krótkie cykle to 13.11. może być II faza :( wiem, że mogę przesunąć, ale wolałabym tego nie robić, chcę mieć to za sobą, bo do laparo już nic dobrego się nie wydarzy.

    Karolina, a Ty na jakim etapie teraz jesteś?

    Kryska, kiedy masz gina?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szukam książki. Dziewczyny znacie jakieś stronki z ebookami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet a o ile dni za wcześnie @ przylazła?

    Ja na etapie PMS-u i oczekiwania na najgorsze bo w czwartek termin wrednej @ co niestety mnie nie ominie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czytam ebooków :( więc nie pomogę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Ja nie czytam ebooków :( więc nie pomogę.


    Ja też nie czytam ;) ale chciałam sprawdzić sobie. Ogólnie to wolę książki tylko coś nie mogę u nas znaleźć. Dziś może mi się uda bo za niedługo zbieram się do miasta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle 27-31 dni, więc nie przyszła aż tak wcześnie, tylko pod termin laparo wolałabym, żeby był chociaż 28. Jak będzie owu w tym cyklu, to mniej więcej będę wiedziała co dalej będzie. Dobra już o tym nie myślę, bo i tak nie mam wpływu na to. Chyba, że znacie jakieś sposoby na wydłużenie cyklu?

    Karolina, jakie książki lubisz?

    A gdzie staraczki Moa, Youstyne, Tosia, Sylwia1986, kto tam jeszcze do nas zaglądał? Odezwiecie się?

    U nas piękne słoneczko :) idę podwórko ogarnąć :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Anet_86 w poniedzialek. Chyba musze sobie jakas liste pytan przygotowac. Na pewno o te smieszne plamienia. Prolaktyna zbadana, to nie to. Cytlogia w miare swieza, tez OK, chyba ze sie jej bedzie chcialo powtarzac pod katem infekcji. USG warto zrobic, dawno mnie nikt od srodka nie ogladal, a ostatnia @ byla cholernie bolesna.
    Ide do kuchni, gloda mam. Nie piszcie za duzo, bo nie nadaze :-)

    Zaraz zamykam kompa, więc na mnie możesz liczyć. Ja mam notesik w kt spisuję pytania i notuję sobie co gin mówi na wizycie, bo potem się zastanawiam. Starość nie radość.
    Trzymam kciuki za dobre wieści w poniedziałek :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 30 września 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :)

    Słonko mnie obudziło zaglądając do okna. Pogoda piękna będzie więc trza ruszyć tyłek ale najpierw kawka. Pije zapewne znów w samotności bo ostatnio żadna nie chciała dotrzymać mi towarzystwa :/

    Miłego dnia dziewczyny :)


    Kawy niet, ale ocet moge z Toba wypic :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet ja tak tylko na chwilę nie przesuwaj terminu chodzi o to że przed owulacja żeby była pewność że ciąży nie ma
    Więc dla pewności nie staraj się żebyś nie miała potem jakiś wyrzutów i idź na stół:-P
    Jak wrócę z pracy to doczytam bo dużo piszecie :-P

    Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już- po pracy;-) tzn moja część zrobiona teraz burdel ogarnia reszta:-P

    No więc tak dokładnie ja mam wizytę na 3.10
    Pierwszy raz idę do nowej doktor którą zachwyca się moja siostra , trochę mnie irytuje np pisząc nie zchrzan tego bo to dobra lekarka itd - może i dobra jak wszyscy ale jak zaczyna się problem to ponad połowa lekarzy odpada ...
    I właśnie wtedy kiedy plamilam prosiłam sióstre bo była na wizycie o dupka albo luteine to odpowiedź Pani doktor brzmiała: nie przepisuje tych lekarstw bo nie mam do nich zaufania .
    Dla niej może ok doktor jest świetna problemów siostra nie miała ( mimo że ma ciążę wysokiego ryzyka) ale idzie do lekarza i tylko ogląda rosnące dziecko i słyszy że wszystko ok przy tak wyglądającej sprawie każdy doktor będzie dobry

    Karola no spróbuj mierzyć temperaturę czasem można z niej dużo się dowiedzieć ;-)

    Ja chyba znów zacznę na siłkę chodzić, póki co mam mega bóle kręgosłupa:-/ myślałam na początku że to od miesiączki ale bóle trwają nadal ...:-(

    Ja już obiad wstawiony dziś pierś z kury z sosem śmietanowo ziołowym ( własnym oczywiście) i ziemniaki dla męża dla mnie ryż bo ziemniaków nie jadam no i buraki

    Jutro kluchy pieczeń i kapusta z boczkiem :-) mniam mniam :-P

    Acha i moja tempka zupełnie normalna dziś podobną do pierwszej więc wczoraj to jakaś żyłka musiała być

    A jak myślicie kiedy zacząć sikac na testy owu zawsze miałam w okolicach od 11dc-14dc owulacje
    EDIT
    siknelam tak z ciekawości na owulacyjny dziś 5 dc tam bladzioch już dość widoczny:-o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 13:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola co do e bookow czytam książki bo lubię walnelam całego greya wszystkie te arabskie opowieści o dziewczynach zakochujacych się w arabach ( horrory takie ) parę Sag w tym jedna 39- tomowa saga wiatr nadzieji którą mega polecam :-P
    Ogólnie lubię czytać jak się wkrece to 2 dni mnie nie ma próbowałam e booka no i zdecydowanie odpada wolę jednak " naturalnie "

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, dzięki za odpowiedź, bo ja w ogóle nawet nie zapytałam dlaczego w pierwszej fazie.

    Posprzątałam doniczki na podwórku, porobiłam porządki, został jeszcze żywopłot, ale nie dałam już rady... Chociaż tyle.

    Teraz deser, kawcia i chyba książeczka. Ona, a Sparksa czytałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet a może @ się przedłuży i będzie git ;) tak czy siak nie przejmuj się ok. Ona dobrze radzi w razie czego :)

    Co do książek to lubię fantasy powiązane z przygodą, magią itp. no po prostu mam swój świat gdy czytam taką książkę :P ale ostatnio poszukuję poradnika hmmm... nie wiem jak nazwać tego typu książkę mianowicie chodzi mi o ''Kod kobiety'' i zamówię ją przez net bo nawet nie chce mi się szukać w empiku. Ogólnie kilka mam na myśli by przeczytać ale od którejś muszę zacząć więc zdecydowałam się na tę.

    Ona masz rację nie ma to jak prawdziwa książka, ten zapach kartek/papieru ;) mierzyć tempkę postaram się bo akurat wskoczy mi konto premium za punkty to bd miała kolorowo :D hehe troszkę jestem ciekawa jak będzie wyglądał wykres na dragach :D

    Lago ocet??? Oszalała Ty?! :D co Ty grzybki marynujesz czy co? :P


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak gin powiedział;-) że pierwsza no i wiadomo im bliżej @ tym mocniejsze krwawienie podczas samej laparo choć chyba tobie Macicy otwierać nie będą? Zresztą nie masz się naprawdę czym martwić, to mogą być 3 dni poslizgu więc nie też aż taka różnica
    Aaaa nie czytałam a polecasz ? O czym ?

    Dla zaawansowanych polecam mężczyźni są z marsa a kobiety z Wenus- poradnik dla par małżeństw rewelacja ciężko to ogarnąć i nie wciąga tak jak dobry romantyk czy Fantasy dlatego to opcja dla zaawansowanych :-P
    Najlepiej ze dwa razy przeczytać
    Karola a ten Twój poradnik to o czym?

    No ja też mierze zaczęłam choc dla mnie będzie problem niedziela poniedziałek bo mierze o 4 30 boję się za jak nastawie budzik to klapa nie zasnę późnej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona sama nie wiem jak nazwać tego typu książkę czy to poradnik czy pomoc naukowa czy co tam jeszcze innego ale tutaj podsyłam Ci linka do stronki z książką bo gdybym miała podesłać te kilka słów to jednak za dużo zajęłoby tu miejsca ;) Mnie osobiście zainteresował opis i chciałabym ją przeczytać.


    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/285879/kod-kobiety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 16:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko tylko przeczytałam miesniaki i już ja chce :-D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ