X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ale zeby nie bylo.....nie od samego octu :D

    No i wszystko popsułaś :(
    Żartuję, muszę poczytać o tym occie, trochę mnie to przeraża, ale gorsze rzeczy do buzi brałam.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 30 września 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    gorsze rzeczy do buzi brałam.



    :D :D :D

    Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    gorsze rzeczy do buzi brałam.

    Jeszcze raz to przeczytałam, popłakałam się nie mogę!!! Buahahaha :D o gorzkie lekarstwa mi chodziło.
    O jejciuniu, ale się uśmiałam, jednak moje własne żarty śmieszą mnie najbardziej :P

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaah umarlam jak Was poczytałam:-P

    Ale to fakt ja piłam ocet jabłkowy uwaga na NADKWASOTE i zgage :-P
    Zgadza się z tym zakwaszeniem organizmu
    Zgaga zazwyczaj powstaje jak się najemy ciężkostrawnych posiłków i w organizmie jest mało kwasu żeby to wszystko strawić
    Ogólnie gdzieś to wyczytalam i faktycznie jak zaczęło mi się cofać zaczęłam pić ocet o efekt tego taki zw odrazu zgaga przechodziła

    Ja mam mega gazy !!! Mega !!!! Nieiwem co się się porobiło ale już sama ze sobą wytrzymać nie mogę

    Jannes pytałaś o dwie owulki mnie dziś dopadl ten sam ból który mam dosłownie w okresie okoloowulacyjnym żeby było śmieszniej to serduchowaniach i żeby było jeszcze śmieszniej Małpa wróciła:-O

    Ja też chyba Jak Kryska naszykuje sobie listę pytań do lekarza i " dolegliwości "

    Co prawda rano miałam plamienia ale od południa czysto , tak więc późnym popołudniem przytulalismy się i okres wrócił normalny
    Żeby to było raz ale mam tak notorycznie muszę poczekać ze 3 dni po całkowitym ustaniu plamienia żeby móc cokolwiek robić bo po seksie odrazu plamie albo krwawie tyle że tylko po @
    A co do mnie no nie pojechałam bo jeszcze bardziej się poklociclimy - mam wrażenie że mąż do tego dążył poprostu , potem się pogodzilismy ( ha ha ) no i mówi do mnie : jutro mam wolne mówię mu no to świetnie a on na to : pojedziemy do MC
    Great! Mnie to już ręce opadają- nie można jakoś inaczej spędzić czasu...czy ja się tak czepiam? Fakt maca uwielbiam i on to wie ale to jedna z niedziel od miesiąca chyba którą ma wolną mogłby jakieś kino czy coś...w mordę no !!

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    A gdzie staraczki Moa, Youstyne, Tosia, Sylwia1986, kto tam jeszcze do nas zaglądał? Odezwiecie się?

    U nas piękne słoneczko :) idę podwórko ogarnąć :)[/QUOTE]


    U mnie też piękna pogoda. Nadrabiam wiec zaległości w ogródku. Urobiona jestem jak wołek, sił nie mam na nic. W planie jedynie miły wieczór z mężem, a jutro nagroda po całym ciężkim tygodniu (w pracy armagedon) - wycieczka motocyklowa w góry :-)
    Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku :-)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 30 września 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:

    Ja mam mega gazy !!! Mega !!!! Nieiwem co się się porobiło ale już sama ze sobą wytrzymać nie mogę

    to tez moze byc objaw niedokwaszenia zoladka, i tu musze Cie kochana poprawic bo zakwaszenie organizmu jest zle, tylko zoladek musi byc dobrze zakwaszony zeby przyswajal wszystkie witaminy i mineraly

    Ona29 wrote:
    pojedziemy do MC
    Great! Mnie to już ręce opadają- nie można jakoś inaczej spędzić czasu...czy ja się tak czepiam? Fakt maca uwielbiam i on to wie ale to jedna z niedziel od miesiąca chyba którą ma wolną mogłby jakieś kino czy coś...w mordę no !!


    to ile Wam w tym Macu schodzi, ze w wolny dzien musicie jechac ? :D hhaha. Je generalnie unikam takich przybytkow, ale ostatnio musielismy sie zatrzymac o 4 nad ranem zeby cos zjesc. Kupujemy 2 zestawy dla siebie i samego hamburgera dla psa. Koles sie pyta czy ten dla psa ma byc z bulka, bo moze dac nam 2 kotlety i wtedy bez bulki. Po rozpakowaniu w aucie okazalo sie, ze piesel dostal 3 kotlety :D Byl wniebowziety :D

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dobrze zakwaszony - dobrze mówisz

    Nie ma znaczenia ile , będzie to tak zrobione że poprostu będzie tylko mc
    Bo mój mąż to ma ogólnie cały dzień zaplanowy każdy i muszę się wcisnac w jego " grafik " będzie spał po nocce do około 13 w stanie ogarnie się zje pójdzie biegać wróci pójdzie do kościoła wróci będzie około 18 i wtedy będzie Mc wrócimy będzie około 20 prysznic ogarnianie i położy się zapewne a 10 minut późnej będzie chrapal sen ma aż mu zazdroszczę, kładzie się i śpi ot tak
    Każdego dnia ma tak wszystko dopięte że aż mi czasem sil brakuje do niego

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Nosz k....a mać. Posmarowałam posta na pół strony i wysłało mi pierwsze zdanie. Nigdy nie ogarnę tego interneta.

    Znam ten ból ...

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 30 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Nosz k....a mać. Posmarowałam posta na pół strony i wysłało mi pierwsze zdanie. Nigdy nie ogarnę tego interneta.

    hahahahahahha, ale jak?

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 30 września 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Tak dobrze zakwaszony - dobrze mówisz

    Nie ma znaczenia ile , będzie to tak zrobione że poprostu będzie tylko mc
    Bo mój mąż to ma ogólnie cały dzień zaplanowy każdy i muszę się wcisnac w jego " grafik " będzie spał po nocce do około 13 w stanie ogarnie się zje pójdzie biegać wróci pójdzie do kościoła wróci będzie około 18 i wtedy będzie Mc wrócimy będzie około 20 prysznic ogarnianie i położy się zapewne a 10 minut późnej będzie chrapal sen ma aż mu zazdroszczę, kładzie się i śpi ot tak
    Każdego dnia ma tak wszystko dopięte że aż mi czasem sil brakuje do niego


    o Jezusie....wiesz z jednej strony grunt to dobra organizacja, ale z drugiej to wolny dzien moglby troche na relaksie spedzic.....a swoja droga to czym Wy handlujecie, ze nawet w nocy macie otwarte? Je generalnie lubie dobra organizacje i moj mnie wkurza jak lazi taki rozmymlany i musze sie naczekac zeby sie obudzil, bo czasem to 2 godziny trwa. Jedyne co, to teraz go usprawiedliwiam ze na serio duzo pracuje. Ja tam wole aktywnie odpoczywac a moj lubi w pieleszach....

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Siedzę już od 4 bo tak mnie kaszel dopadł że nie mogłam zasnąć później. Myślałam że już lepiej a tu odwrotnie coraz gorzej mnie rozwala :(

    Czekam na Was i newsy jak tam po sobocie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    u mnie @ dzień drugi, więc weekend będzie przeleżany. Wczoraj posprzątałam na podwórku, poleżałam, zjadłam, poleżałam, zrobiłam pranie, poleżałam, ogarnęłam trochę w domu, poleżałam, prysznic i poszłam spać. I dzisiaj będzie mniej więcej to samo :(

    Życzę więc Wam udanej niedzieli!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    o Jezusie....wiesz z jednej strony grunt to dobra organizacja, ale z drugiej to wolny dzien moglby troche na relaksie spedzic.....a swoja droga to czym Wy handlujecie, ze nawet w nocy macie otwarte? Je generalnie lubie dobra organizacje i moj mnie wkurza jak lazi taki rozmymlany i musze sie naczekac zeby sie obudzil, bo czasem to 2 godziny trwa. Jedyne co, to teraz go usprawiedliwiam ze na serio duzo pracuje. Ja tam wole aktywnie odpoczywac a moj lubi w pieleszach....

    No więc tak my mamy stragany handlowe:-P warzywa owoce oczywiście w nocy zamknięte no ale ktoś po towar jeździć musi :-P więc robi to on wyjeżdża około 2 w nocy i wraca rano jemy śniadanie i do pracy
    On otwiera i wykłada i on też zamyka finansami zajmuje się ja
    Dodatkowo w weekendy czasem od środy do niedzieli mąż jeszcze pracuje w ochronie lokali (2 puby, 1 dyskoteka) jest szefem więc stoi każdego dnia na 1 z każdą niedziela włącznie, dlatego wczoraj poinformowal mnie o dniu wolnym bo to już ratytas:-P
    A co do jego organizacji u nas wygląda to tak on ma nawal wszystkiego , natomiast ja się nudzę praca dom i tyle , jesteśmy trochę jak niebo i ziemia on przyroda ja wolę obejrzeć dobry film :-P
    Wcześniej wzięłam się za siebie zaczęłam chodzić na siłownię i było jakoś to zorganizowane- robilismy to razem i widać było ze się cieszył że podzielam ale hobby oczywiście wrócę na ta siłkę bo inaczej zupełnie się żyło więcej jakby euforii samopoczucie lepsze
    Zdaje sobie sprawę że na chwilę obecną jestem ciężka do wytrzymania ale ostatnio dużo się wydarzyło i mimo że jakoś specjalnie tego nie okazuje wszystko siedzi wemnie w środku, pewnie z tad te nieporozumienia.
    No nic zobaczymy co dziś dzień przyniesie faktem jest że jako szef ochrony może dostać w każdej chwili telefon że jeden z pracowników się nie pojawi bo " coś " i to on będzie musiał iść do pracy co się niejednokrotnie zdarzyło

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 1 października 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Witam się z rana :)

    Siedzę już od 4 bo tak mnie kaszel dopadł że nie mogłam zasnąć później. Myślałam że już lepiej a tu odwrotnie coraz gorzej mnie rozwala :(

    Czekam na Was i newsy jak tam po sobocie :)


    Bidula, moze jakies inhalacje sobie zrob na ten kaszel?
    U mnie po sobocie mega zmeczenie, poszlismy na chyba 10 kilometrowy spacer z piesem. Dobrze ze knajpy byly po drodze, to i obiad zjedlismy i piwko wypilismy :D Dzis w planie jakies zakupy, tylko musimy sie zaraz zbierac bo tu sklepy zamykaja o 15, wiec szybkie sniadanie i w droge

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 1 października 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No nic zobaczymy co dziś dzień przyniesie faktem jest że jako szef ochrony może dostać w każdej chwili telefon że jeden z pracowników się nie pojawi bo " coś " i to on będzie musiał iść do pracy co się niejednokrotnie zdarzyło


    heh moj ostatnio ze 2 razy w tygodniu dzwonil do mnie o 12 w nocy, ze nie wroci na noc, bo jakis pracownik zawalil......ech zycie :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ja go pije tylko na zgage a więc nie często;-)

    No tak ja to wogole od lat rzadko mam chłop a na noc :-P

    Kolejny test owu dziś 6 dc i krecha jak byk jak się nic nie zmieni to myślę 2-3 dni i owy będzie- tylko czy moje endometrium jest gotowe na tak szybka owulacje ? Wątpię... :-/ z tego co pamiętam zawsze miałam szybko 11dc 12 13 dzień cyklu , może tu tkwi przyczyna że endo cienkie?

    Karola kicham na Ciebie żebyś Ty wykichala dwie krechy! I niech to chorobsko w cholerę idzie !
    No ja już obiad prawie gotowy , kapustka wyszła przepyszna jeszcze mięsko się dusi bo twarde takie:-P
    Macie jakieś sposoby na szynkę wieprzowa co by taka twarda nie była? Moja siora często ja robi i wcale nie tak długo i jest mieciutka i jeśli można powiedzieć soczysta a u mnie już 2 godzinę się dusi i dalej twarda:-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki wróciliśmy właśnie z miasta z moim. Zakupiłam sobie arsenał leków mam nadzieję że coś pomogą bo jak jechałam autobusem to tak mnie kaszlisko złapało że myślałam że się uduszę, co za dziadostwo :( najgorsze jest to że nowa praca a tu choróbsko i dzidzia mała, obym tylko jej nie zaraziła.

    Ona a do szynki dodawałaś koncentrat może lub coś kwaśnego? Dlatego może być twarda ale nie wiem jak ją przyrządzasz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie zlalam ja trochę olejem obsypalam doporzadku ziolami ( które uwielbiam) świeżym pieprzem czosnkiem nie używam soli ani każdych kucharkow zesmazylam na patelni a potem podlalam wrzątkiem i tak się dusi i dusi może zimna woda powinnam?

    Kurde widzę że Cię rozkłada... :-/ to nie dobrze !

    Mój jeszcze chrapie wstał zjadł śniadanie i poszedł spać ohhhh a ja Co siedzę w kuchni i pichce dobrze mam tv bo bym siedziała i w ścianę patrzała:-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona no to jedynie mięso stare (tzn. stara świnia) nie że nie świeże.

    A szkoda gadać :( ogólnie czuję się dobrze ale jak kaszel mnie złapie to się duszę. Czerwone i zdrapane jakby mi ktoś szczotką drucianą pociągnął :/

    A coś ciekawego oglądasz bo ja tak skacze po kanałach i nic i nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a po czym poznać czy swinia stara czy młoda? Masakra człowiek się ciągle czegoś uczy nowego ...

    Ja mam tv podłączone pod kompa w drugim pokoju więc oglądam na necie netflixa i serial The thudors jak ktoś lubi historię to polecam :-P jestem właśnie na etapie jak król ściana swoją drugą żonę, Ci to kiedyś żyli masakra ...

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ