X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja sama nie wiem :/ ale nam też się kiedyś trafiło takowe mięcho co by je trzy dni dusił i nadal by było twarde.


    A to nie wiem co to takiego ale już i tak za późno bo mój przełączył na tvn Turbo ;) a ja siedzę i szukam sobie kozaków na zimę :) a pro po pochwal się jak było z kumpelą i co ważniejsze co kupiłaś? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie doczytałas ale suma sumarow nie pojechałam, pisałam to w poście na poprzedniej stronie
    Tak czy siak potrzebuje nowe rzeczy bo strasznie się obkupilam na to lato i niestety nie miałam okazji pochodzić w nowościach... :-/ lipiec praktycznie cały w pracy od rana do późnego popołudnia a sierpień w szpitalu , wrzesień no już nas tak ładnie nie przywitał:-P

    Kurde mnie muli w brzuchu normalnie na miesiączke masakra :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no to sorka rzeczywiście gdzieś mi uciekło :/ to szkoda... Jesteś świeżo po @ chyba drugiej nie będzie :P może na owulkę już coś zaczyna pracować :)


    Ja dziś w nowych butkach poszłam na miasto a teraz szukam kozaczków na zimę bo fajne mi się obiły o oko jak byliśmy w mieście i szukam podobnych ;)

    P.S książkę zamówiłam wczoraj ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Aaaa no to sorka rzeczywiście gdzieś mi uciekło :/ to szkoda... Jesteś świeżo po @ chyba drugiej nie będzie :P może na owulkę już coś zaczyna pracować :)


    Ja dziś w nowych butkach poszłam na miasto a teraz szukam kozaczków na zimę bo fajne mi się obiły o oko jak byliśmy w mieście i szukam podobnych ;)

    P.S książkę zamówiłam wczoraj ;)

    Myślałam o tej książce ale w niej głównie chodzi o jedzenie widziałam filmik na youtube w którym sama autorka zachęcała do przeczytania - jednak mimo że wiem że jedzenie ma bardzo duże znaczenie i w hormonach i ogólnie w życiu ja niestety nie mam aż tak silnej woli by próbować jakiegoś rodzaju diet zawsze kończy się to u mnie tak samo czyli wracam do normalnego jedzenia
    Co prawda staram się i tak zdrowo odżywiać nie używam soli czy nadmiaru tłuszczu w naszym domu często gości indyk filety z kury i warzywa jednak mimo wsyzstko dużo mi brakuje do zdrowego odżywiania a wiem że ono jest sukcesem do praktycznie wszystkiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera to może na darmo zamówiłam :( ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Cholera to może na darmo zamówiłam :( ech...

    Może nie , poczekaj aż przyjdzie;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola masz dzis 11dpo teoretycznie mogłabyś nasikac rano na coś:-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 16:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jutro z zapisu OF wychodzi mi nawet 13dpo ;) ale nie bd się wygłupiać i sikać na test bo po pierwsze takowego nie posiadam a po drugie nawet nie ma po co go robić. Po cyklach z clo i dupku wyregulowały mi się do 29 dniowych także czwartek jest @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleś Ty uparta :-p
    tyle dni po to byś bladziocha ujrzala ewentualnie mogę Ci wysłać testa ha ha:-P

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 1 października 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejo ejo Karola a jaka ksiazke kupilas? pochwal sie :D Ja tez wrocilam wymeczona z miasta. Kupilam po 3 kilo kiszonych ogorow i kapuchy...zapas na tydzien. Chcialam tez kupic kosci dla psa, ale tylko przypalu sobie narobilam heheheh. Teraz tylko spacer z piesem i lezenie do gory d... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Dziewczyny, nie nadążam za Wami.

    Testu owulacyjnego pozytywnego jeszcze nie odnotowałam ale druga kreska jest już widoczna, ale to dalej nie jest pozytyw. Albo "przespałam" pozytyw albo dopiero będzie. W każdym razie 4 dni temu miałam te bóle owulacyjne. Teraz też mnie coś ciśnie w brzuchu ale owu to to nie jest. Masakra, co cykl to gorzej i mniej wiem o sobie :D

    Właśnie popijam piwko i na zdrowie wszystkim! :)

    Zdrówko!
    Ja mam podobnie wczoraj ból owulacyjny ( tzn taki sam jak często w okresie owulacujnym) a mam dopiero 6dc test owu wyraźny a ż tak o nasilakalam myślę u mnie za jakieś 2-3 dni owu
    Z tym że nie wierzę że moje endo jest gotowe na zagmiezdzenie
    Jannes coś szalone te cykle mamy

    Janess lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 1 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej
    witam się z wami dziewczęta po weekendzie:)
    Kurcze ciężko was nadgonić jak się tak w weekend nie ma czasu zajrzeć

    Ona29 randka w Macu ? No bardzo romantycznie ;)

    ZnowuTaKryska widzialam że pisałaś coś o plamieniach, mogła byś przybliżyć jak to u Ciebie wygląda ?

    Ja byłam w piątek u gina i niestety słabo- jak to powiedział mam leniwe jajniki :/ Owulacji w tym cyklu raczej nie będzie, zwykle mam wcześnie owu tak w granicach 10-12 dc.
    Teraz miałam usg 10dc i pęcherzyk na PJ 12mm to słabo (czułam ten jajnik 9-10 dc wyjątkowo dotkliwie aż nospe musiałam wziąć w pracy )
    na poprawe śluzu piłam wiesiołka i siemie lniane i niestety śluzu brak
    Na przyszły cykl dostałam recepte na lek o nazwie SYMLETROL mam stosować tak jak wcześniej CLO
    Pytam lekarza dlaczego nie Clo skoro ładne miałam pęcherzyki i ogólnie owulacje po nim, a on że niby tak ale ciąży nie było z tego więc nie zadziałał jak powinien...
    U mnie plamienia w drugiej fazie cyklu są spowodowane właśnie brakiem owulacji, bądź słabą ich jakością (pewnie tutaj chodzi o to, że pęcherzyki są i pękają i ogólnie wygląda wszystko dobrze -ale są mimo to słabej jakości przez co niezdolne do zapłodnienia)


    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ja już sobie nic nie wkręcam na darmo bo tak jak kiedyś gdzieś napisałam że wierzę w moją ciążę jak w latającą krowę :-D

    Lago szukałam ogólnie czegoś do poczytania ale chciałam coś by też z czytania mieć pożytek i trochę wiedzy liznąć ;) książka pt."Kod kobiety" z opisu mnie zaciekawiła ale później Ona mnie oświeciła i już nie wiem czy dobrze zrobiłam zamawiając ją :/ a co z tymi gnatami dla psa? No opowiadaj a nie :)

    Sylwia zaciekawiłaś mnie tym lekiem. U mnie w naturalnym cyklu był pęcherzyk ale nie pękał dlatego dostałam clo ale też ciąży brak :/ może zapytam gina o ten lek.

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 1 października 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Lago szukałam ogólnie czegoś do poczytania ale chciałam coś by też z czytania mieć pożytek i trochę wiedzy liznąć ;) książka pt."Kod kobiety" z opisu mnie zaciekawiła ale później Ona mnie oświeciła i już nie wiem czy dobrze zrobiłam zamawiając ją :/ a co z tymi gnatami dla psa? No opowiadaj a nie :)


    oj tam oj tam...kazda ksiazka w jakis sposob ubogaca. Przeczytalam na szybko o czym jest i chyba sama sie nia zainteresuje. To ostatio moje klimaty :D
    A z gnatami to malo smieszne, ale dla mnie przypal, bo bylismy na zakupach i padal deszcz a na szybko chcialam piesowi kupic kosci, bo ostatnio okazalo sie ze byly wolowe i dla niego za twarde. Widze napis "Rzeznik" wiec wpadam do sklepu i pytam czy sa kosci, a moj stary poprawia po mnie "wolowe albo jagniece". Ja zmieszana ze nie, chce wieprzowe, a stary szepcze "to jest sklep halal (czyli muzulmanski i w nim nie sprzedaja wieprzowiny), a ja na cala pare "halal sralal ja chce koscie wieprzowe". Koles za lada wybaluszyl oczy, moj stary udawal ze mnie nie zna, a ja dopiero po chwili zaskoczylam ze przypal....przeprosilam i wyszlam heh

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 1 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Ona29 dużo mi brakuje do zdrowego odżywiania a wiem że ono jest sukcesem do praktycznie wszystkiego[/QUOTE]


    to ja Ci sie pochwale, ze tez kiedys moja silna wola byla mega slaba, ale zawzielam sie i przeszlam post dr Dabrowskiej. Miesiac na samych warzywach, tylko i wylacznie. Po tym poscie zaczelam nowe zycie :D ale nie bede Cie nagabywac, bo do tego trzeba samemu dojrzec, niemniej jednak warto zaczac czerpac zdrowie z pozywienia :D

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Lago no to niezły numer z gnatami haha :D i co piesek głodny będzie, kostek nie dostał.

    Książka zamówiona więc tak czy siak ją przeczytam, może okaże się ciekawa i wyciagne coś niecoś z niej :)

    Wstawać laski na kawę dla Ciebie Lago pewno ocet :D hihi

    hipisiątko, Lago lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko akurat wczoraj kupiłam zieloną więc zapraszam ;) jedynie mandarynki nie mam :P ale cytrynka może?

    Co dziś porabiacie? Ja to mam jakieś napady ostatnio bo jak nie butów szukam to teraz książek. Aktualnie szukam dobrych przepisów na zdrowe smoothie bądź książki z takowymi. Ktoś coś?

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 października 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Widzę, że każda spędziła miło weekend. I bardzo dobrze.

    Karolina2787, jeśli chodzi o pieczenie to ja korzytam zawsze ze stronki moje wypieki. Z tym, że tam są tylko ciasta, ciasteczka itd. + napoje. I masz tam bodajże też zakładę na zdrowe jedzonko.

    Janess, może organizm wyczuł chęć zgubienia przez Ciebie jakiś kg i się chciał przed tym obronić? A tak serio to dziwna sprawa z przybraniem kilku kg skoro byłaś na samych warzywach + rybkach. Chyba, że te 4kg to woda. Może to śmiesznie zabrzmi, ale ja przed @ też przybieram trochę, a potem je gubię.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Ja już po kawce.3 dc, cierpię mniej :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 2 października 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Dziewczyny jak wstawiacie wodę to ja się dopinam do kolejki po zielona herbatę :)
    Anet86 najgorsze juz masz za sobą,na czym w końcu stanęło z Twoja laparoskopia?

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ