X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Alegzi a gdzie w Hiszpani jestes???? zazdraszczam bardzo, szczegolnie ze u mnie leje deszcz i jest zimno. Wlasnie wrocilam ze spaceru z piesem i wygladamy jak dwie zmokle kury. Prasowac moge ale jak mam malo. Najgorzej jak mi sie cala sterta uzbiera to masakra.......jakos to ogarne, pogoda sprzyja. Kurcze zawsze chcialam miec ladne paznokcie, zebym mogla sobie je malowac, ale mam masakrycznie miekkie i maja brzydki ksztalt wiec musze miec naturalne zeby nie podkreslac ich brzydoty hehehehhe

    Tak w Hiszpanii do końca grudnia. U mnie słoneczko za oknem, ale musze mieć zasłoniętą żaluzje, bo za bardzo mi świeci po oczach. Akurat tak dziwnie biurko postawili. Ale nie będę robiła przemeblowania. Ja tam od czasu do czasu uwielbiam deszcz, a w szczególności zapach po nim :)

    Co do paznokci to mam ten sam problem co Ty. Ale odkąd zaczęłam o niej dbać, malować, stosować jakieś odżywki i nadawać im kształt to jakby nie moje paznokcie. Aż mi mąż kiedyś powiedział, że teraz to mam dłoń kobiety :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechęci do wszystkiego ciąg dalszy... gdyby mi się chciało tak jak mi się che!!! Ale dziś będę twarda - posprzątam po łepkach :) tylko rynek, a resztę kiedyś przy okazji :P

    Piękna pogoda, a u mnie taka niemoc... Chyba mam nieczysta aurę, a kysz paprochy paraegzystencjalne!

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Lakiery, paznokcie, tipsy, zele. Kiedys nagminnie robilam, rabaty jako stala klientka u Wietnamek mialam. Ale ze opary zarodek odstraszaja, zaniechalam praktyk. Owszem, pomaluje czasem pazur na wsciekla czerwien badz roz lalki Barbie, ale delikatnym lakierem zelowym na balkonie, zeby tego nie wdychac i dziecka hipotetycznego nie otruc.

    Hahaahahahahaahahahahhhahahaha

    Znowu.ta.kryska, edwarda20 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam nie mam żadnego problemu z paznokciami mianowicie tak raz w miesiącu idę na żele i mam z głowy na cały miesiąc noc się nie dzieje nie łamią się nie odpryskuja- oczywiście na swoich paznokciach
    Kiedyś tak jak pisałam no bawiłam się w to ale z racji szaleństw miałam tyle tego i kupę kasy wydawalam a to nowy kolor a to nowy bajer a to naklejka pieczątka i różne inne rzeczy
    Teraz no mam spokój tak jak mówię

    A Kryska swoją drogą o co kaman? Myślisz że to jedno pomalowanie może zaszkodzić hipotetycznemu dziecku ? Ja w miesiącu w którym poronilam miałam robione chyba wszystkie zabiegi farbowanie rozjasnianie, paznokcie wiadomo nawet dwa razy bo mi się termin nie zgadzał więc uzupelnialam odrost że niby moglo by to mieć wpływ na poronienie?

    Jannes nie mam zielonego pojęcia , ale test mógł Ci wyjść negatywny bo pozytyw wychodzi zazwyczaj 1-2 dni przed owulka
    No może może a temperatura teraz rośnie?
    Może będą dwie owu może jakies jajeczko się zapomniało i teraz dopiero się obudziło:-) no oby owocnie:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    I z czego taka radosc? ;-)
    Poprawilas mi humor którego mi brak od jakiejś godziny tak mnie mąż wku****

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 września 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    A Kryska swoją drogą o co kaman? Myślisz że to jedno pomalowanie może zaszkodzić hipotetycznemu dziecku ? Ja w miesiącu w którym poronilam miałam robione chyba wszystkie zabiegi farbowanie rozjasnianie, paznokcie wiadomo nawet dwa razy bo mi się termin nie zgadzał więc uzupelnialam odrost że niby moglo by to mieć wpływ na poronienie?
    Quote:

    Przepraszam, że się wtracę, czasami Was podczytuje, ale jest to absolutna bzdura. Wiadomo, że w ciazy farby bez amoniaku i malowanie paznokci w dobrze wywietrzonym pomieszczeniu, ale na pewno te zabiegi nie mialy wplywu na poronienie. Do bodajze 5tc dziecko nie korzysta z naszego ukladu oddechowego ani pokarmowego. Stalo się tak bo musialo tak byc.

    Ja 2 dni przed pozytywnym testem normalnie ufarbowalam wlosy. Wciąz farbuję (bez amoniaku) i maluję paznokcie. Rosądek i umiar w tym wszystkim to podstawa.

    Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za IIkreseczki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 17:23

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w przypadku pobytów w szpitalu paznokcie zostawiam naturalne, nie mam z tym problemu. Ale jak ktoś lubi mieć zawsze zrobione, to czy nie liczą się te u stóp tak samo?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, a mąż co przeskrobał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Ona, a mąż co przeskrobał?
    Oj bardzo brzydko się do mnie odniósł twierdzi do teraz że jakaś spięta jestem i na zartach się nie znam ale ja mam w dupie takie jego żarty!
    Mówię mu o dniu jutrzejszym ( wypad z kumpela )
    A on do mnie a co okres Ci się już skończył?

    Nosz kur***
    Nie odzywam się do niego - próbował najpierw tłumaczyć bo przymierzanie ciuchów itd potem stwierdził że żartował a na końcu zwalil na mnie że do mnie to się już odezwać nie można
    No sorry! Można! Ale nie tak!! Dosłownie mnie urazil...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, ale może On faktycznie nie miał nic złego na myśli? Tylko chciał zapytać, czy już się dobrze czujesz, bo takie bóle miałaś?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet swego czasu on nie był taki święty wiedzą o tym dziewczyny z wątku Karoli niechce mi się tego opowiadać ale narobił naprawdę do porządku- wszystko się potoczyło szybko nie był fair przez co ma teraz 2 letniego syna
    Wiem o tym że mimo że to " przeszłość " w nim cały czas siedzi obawa i strach przed moja zemsta choć nigdy nie dałam mu powodow do tego typu obaw ...
    Dlatego razy 100 uraza mnie to co mówi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porozumienia jajników - masz rację :) Tylko się nie nakręcaj za bardzo, bo tylko smutniejsza będziesz :) Ciesz się jutrzejszym wypadem :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuje- choć narazie mi się odechciało ale nie dam mu tej satysfakcji:-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Spróbuje- choć narazie mi się odechciało ale nie dam mu tej satysfakcji:-)

    Nie myśl tak, nie bądź taka zawzięta, skoro jesteście razem to znaczy, że wszystko sobie wyjaśniliście, zaakceptowaliście przeszłość i postanowiliście budować wspólnie przyszłość. Idź spokojnie spotkać się z przyjaciółką, zapomnieć, że poza szaleństwem zakupowym istnieje inna rzeczywistość :D Baw się dobrze!!!

    Mi jeszcze podłogi zostały do umycia, zaraz... Nie wiem czy już pisałam, ale tak mi się nie chce... Nic mi się nie chce... Jutro mam iść na siłkę, ale zgadnijcie - NIE CHCE MI SIĘ! Znowu zbierają się nade mną ciemne chmury. Ale nic biorę miotłę i trzonkiem rozganiam :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86, ja o dziwo sprzątnęłam całe mieszkanko na błysk z uśmiechem na twarzy. Jedyne co mi zostało to prasowanie, ale to odłożyłam na jutro. Tak kocham to robić, że szkoda gadać...

    Gdyby nie to, że jestem w środku cyklu to bym wypiła jakieś winko :(

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz raz w czasie owulacji rzekł,żebym kupiła wino(nawet doradził kolor,chyba białe),wzięła ,,starego" i do dzieła :-D,także Anet,nie żałuj sobie :-D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi :-D pomyliłam się ;-),bo piszę z telefonu

    alegzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak tak słyszałam i to prawda Misia dużo osób o tym mówi, my też tak próbowaliśmy ale ja wogole nie pije alkoholu ( ewentualnie kieliszek sheridana) i suma sumarow po kieliszku wina najzwyczajniej mnie sieka i wtedy to ja mam ochotę na sen :-P

    Anet tak wiem wiem, zobaczymy jak to dziś będzie;-) tak czy siak ruszam zaraz do pracy a późnej się będę ogarniać :-)

    Pobudka dziewczyny :-D nie ma spania:-P

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Wygramoliłam się dziś specjalnie z łóżka przed 8 żeby później móc pójść spać o normalnej h.

    Ja do tematu alkoholu w trakcie starań podchodziłam sceptycznie, a wręcz wrogo. Więc może od przyszłego cyklu zmienię taktykę. Mało pije to fakt, ale jak już mnie najdzie na jakieś winko to akurat wtedy kiedy się staramy.

    Udanego dnia :)

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Słonko mnie obudziło zaglądając do okna. Pogoda piękna będzie więc trza ruszyć tyłek ale najpierw kawka. Pije zapewne znów w samotności bo ostatnio żadna nie chciała dotrzymać mi towarzystwa :/

    Miłego dnia dziewczyny :)

    Anet_86, MisiaABC lubią tę wiadomość

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ