X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Tosia80 Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 28 września 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie ,coraz trudniej czekać.Jestem specjalistką od pięknych wykresów,z których nic nie wynika.Po raz kolejny zmieniłam lekarza,za trzy tygodnie wizyta u specjalisty od niepłodności.Wszystkie wyniki mamy z mężem ok.Wszystko wskazuje na to,że Hashi miesza :'(Pozdrawiam Was,Dziewczyny i życzę miłego dnia.;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 06:57

    Hashimoto-Letrox75,
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 września 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczyny z rana :)

    Tosia80, witamy i mamy nadzieję, że ten wykres okaże sie tym idealnym :)

    Jak tam u Was z dzisiejszym wstawaniem? U mnie hmm mogłoby być lepiej, ale nie narzekam. Zwłaszcza, że tylko 2 dni dzielą nas od weekendu :)

    Znowu.ta.kryska, Tosia80 lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia oby wizyta okazała się niepotrzebna i udało się w tym cyklu życzę Ci tego z całego serca ❤

    Alegzi u mnie ze wstawaniem nie najgorzej tym bardziej że pogoda w tym tygodniu dopisuje ale gardło wczoraj mnie chwyciło :/ mam nadzieję że przez weekend się wykuruje

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 września 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787, weź jakieś witamiy, pij gorącą herbatkę z cytryną i do łóżka. Kuruj się, bo jak się grypa przypałęta to będziesz z nią walczyła :(

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi dzięki za troskę kochana :) <3 cały czas biorę witaminy a teraz dodatkowo strepsils, piję herbatę z miodem i cytryną a na noc polopirynę. Mam nadzieję że szybko przejdzie.


    Kryska dobrze by było ;) ale w cuda nie wierzę :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu nawet szans nie ma bo mało serduch było i nie wtedy kiedy trza więc może spróbuję ''intensywne myśleniowe-przyciąganie bobo'' w następnym cyklu :D

    Znowu.ta.kryska, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przeziębiłam, prawa cześć twarzy, głowy mnie boli. To ciąża? ;)

    Tosia80, Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, tak myślałam, cały dzień mnie mdli, jest mi słabo, kręci mi się w głowie i mam podwyższoną temperaturę. Czyli wszystko się zgadza.

    :)

    To lecę powdychać świeże powietrze.

    Miłego wieczoru!

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Karolina, Misia, chorowinki biedne, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :*

    Kryska, przyznaj się, ta Twoja "joga" to tak naprawdę kamasutra!!! Pewnie nie wyszedł Wam kwiat lotosu albo jakieś inne 6/9 i teraz masz... Tak czy inaczej, masuję bolące udo i teraz musi być lepiej :D

    Tosia, witaj u nas, mam nadzieję, że się Tobie spodoba :)

    Wczoraj byliśmy u dr, niestety diagnoza postawiona przeze mnie już jakiś czas temu potwierdziła się. Gdyny na allegro można było kupić ultrasonograf, mogłabym leczyć siebie w domu... Czyli, kt to jest level? Muszę sobie przypomnieć...
    13.11. mam kolejną - 3 laparo, i w kolejnym cyklu działamy (na razie nie wiem co prof miał na myśli) z in vitro. Wyniki badań nie pozostawiają złudzeń, zwłaszcza niskie AMH - 0,41 :(
    Byłam drugi raz u tego lekarza i pozytywnie mnie zaskoczył - odebrałam w recepcji moją kartę i wyniki badań, a tam były porobione notatki, okazało się, że lekarz już przed naszą wizytą zapoznał się z wynikami i przygotował plan działania. Wypisał skierowanie, kt zrobił zdj, powiedział, że to dla p. pielęgniarki, kt skontaktuje się ze mną w celu ustalenia terminu laparo. Wczoraj o 18 miałam wizytę, a dziś o 8.40 dzwoniła pani pielęgniarka. Pozytywne to i budujące :)
    Najgorsze jest to, że mój mąż strasznie przeżywa to wszystko, ja nie daję po sobie poznać, ale On jest w kiepskim stanie :( paradoksalnie trochę mnie to motywuje, żeby spinać pośladki, ale wiem, że sama długo tak nie pociągnę.
    Bardzo boję się laparo, ale niestety w domu nie mam sprzętu, żeby samemu ogarnąć :'(

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet lubię za podejście lekarza :) Co do całej sprawy to wiadomo że nie jest łatwo tym bardziej że już będziesz podchodzić 3ci raz do laparo :( mam nadzieję że to będzie do 3ch razy sztuka i w końcu się Wam uda czego z całego serca Ci życzę i za co bd 3mać mocno kciuki <3 Męża spróbuj jakoś uspokoić tzn. żeby tak się nie stresował (wiem nie jest to łatwe) ale może jakiś wypad do kina bądź na kolację tak dla odprężenia :) Będzie dobrze :*

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie mi tak panikował skubany to po pysku dostanie, może się ogarnie, jak nie to zacznę dosypywać jemu do jedzenia jakiegoś rozweselacza dosypywać :P
    A tak serio, to bardziej od mojej beznadziejnej sytuacji dołuje mnie podejście męża... to on powinien mnie pocieszać nie odwrotnie!

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet sorka nie wiedziałam że tak to wygląda... chciałam dobrze :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anet sorka nie wiedziałam że tak to wygląda... chciałam dobrze :/

    No co Ty, nie masz za co przepraszać, ja nie odebrałam negatywnie Twojego postu!

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to zrobiłam dzisiaj obiad i spoczęłam na laurach... miałam jeszcze trochę posprzątać, ale jakoś mi nie idzie... ale muszę, bo jutro się urobię ze wszystkim... ale mi się nie chce... no ale nic, trzeba ruszyć tyłek :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    No co Ty, nie masz za co przepraszać, ja nie odebrałam negatywnie Twojego postu!


    Anet ufff... to mi ulżyło :) co do sprzątania i gotowania to na szczęście dziś mam obiadek gotowy gorzej z jutrem bo muszę znów coś wymyślić :/ chociaż poodkurzałam, pozmywałam i zrobiłam pazurki :P


    Jakie plany na weekend laski chwalcie się ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Karola w sumie ja też nie :-P

    Kryska no Ci powiem dobre fluidy rozsiewasz więc Karola Misia za niedługo no będę Wam gratulowac
    No i Karola wiesz u mnie serduch były 2 w zielonym cyklu więc to nie jest żadną wymówka no i mnie też zaczyna gardło boleć:-D hahaaha

    Anet kurde ja się tak panicznie bałam laparoskopi w sumie do której nie doszło ale jedno co Ci powiem to to ( chociaż Ty już to wiesz bo to przechodziłas) jak leżałam w szpitalu ponad tydzień to dziennie z dwie pacjentki były przyjmowane na laparo więc głowa do góry będzie dobrze
    Męża trzepnij ma być twardy , ma Cie wspierać noooo a nie się zalamywac
    Odwrotna trochę u Was sytuacja :-P

    A ja mam do Was pytanie
    Bo tak no lykam te pigle wszystkie czyt witaminy prenatalne magnez inofem
    I doszło do mnie coś: moje witaminy mają w składzie 0.6 kwasu foliowego a inofem 0.4
    Magnez ma b6 150 % a witaminy 66 % czy ja nie przesadzam ? Co z tym kwasem foliowym nie za dużo?

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się umówiłam z kumpela sobota jest nasza
    Po pracy do domu obiad potem jadę do niej razem idziemy na szaleństwa zakupowe później do niej na kawkę a wieczorem do mnie na filma jakiegoś
    Także sobota jest MOJA:-D

    Karolina2787, Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona MEGA fajne plany :D szczególnie te szaleństwa zakupowe hehe zatem pochwal się później co żeście sobie fajnego kupiły :)

    Znowu.ta.kryska, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekend, hmmm, ja chyba będę się użalać nad sobą...
    A tak poważnie, jutro sprzątańsko i to na serio :) w sobotę szwagier zabiera mnie na siłeczkę, bo ma darmową wejściówkę, a po południu wkręcę się na masaż, bo jest fizjoterapeutą, a w nd nie wiem, chyba leń :P

    Ona, zazdraszczam szaleństw, koniecznie pochwal się trofeum z zakupów! Mniemam, że bóle minęły.
    Co do mojej laparo, to ja znam procedurę (i nawet lubię narkozę :)), nie boję się lewatywy, cewnika, bólu, jedyne czego się boję, to że po rozkrojeniu okaże się, że jest gorzej niż na początku się wszystkim wydawało i będzie pozamiatane. Niby liczę się z tym , że z tego wszystkiego nic nie wyjdzie, ale jakoś ta myśl mnie paraliżuje...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet Twoje plany też superowe masaż? O kurczę przydałby mi się po tygodniu pracy ;)
    Co do laparo to trzeba myśleć pozytywnie i być dobrej myśli kochana <3

    Anet_86 lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ