X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ktoś nie lubi siemienia lnianego w postaci kisielu tak jak ja to polecam jeszcze prócz ziarenek również olej z siemienia lnianego w kapsułkach :) z tym że ich się nie łyka a jedynie dodaje do potraw nie zmieniając ich smaku. Dobre rozwiązanie i nie drogie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 13:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i się melduję:-D
    Wszystko zemnie wyszło:-) Dosłownie, może @ jeszcze nie ma ALE dosłownie chlusło zemnie brazowy śluz z domieszką krwi i innych dziwatcw
    Więc ja no tak na Internet i moje odpuszczanie wygląd a tak zamówiłam właśnie 40 testów ciazowych 30 owulacyjnych inofem wiadomo i termometr owulacujny zapłaciłam prawie 150 zł tak właśnie wygląda moje odpuszczanie masakra i teraz się zastanawiam czy nie żałuję hahahaahah
    Ale przynajmniej wkoncu nadchodzi @ i jakby mój humor lepszy :-)
    Słońce świeci a ja jeszcze chce dziś szafę ogarnąć, bo coś czuje że w krótkich spodenkach to ja już nie wyjdę w tym roku:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Czesc. Jednak mnie bakterie nie zjedza. Wizyte mam juz za tydzien. Akurat kolo owu, jak dobrze pojdzie, moze i pecherzyk sobie obejrze.

    O no to super :-) 2in1
    Może ujrzysz potwora gotowego na przyjęcie drugiej połowy:-D
    I mam nadzieję że w tym miechu nie będziesz słomiana wdową:-P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No i się melduję:-D
    Wszystko zemnie wyszło:-) Dosłownie, może @ jeszcze nie ma ALE dosłownie chlusło zemnie brazowy śluz z domieszką krwi i innych dziwatcw
    Więc ja no tak na Internet i moje odpuszczanie wygląd a tak zamówiłam właśnie 40 testów ciazowych 30 owulacyjnych inofem wiadomo i termometr owulacujny zapłaciłam prawie 150 zł tak właśnie wygląda moje odpuszczanie masakra i teraz się zastanawiam czy nie żałuję hahahaahah
    Ale przynajmniej wkoncu nadchodzi @ i jakby mój humor lepszy :-)
    Słońce świeci a ja jeszcze chce dziś szafę ogarnąć, bo coś czuje że w krótkich spodenkach to ja już nie wyjdę w tym roku:-P

    Ona, każda "odpuszcza" na swój sposób, nie słuchaj rad innych ludzi, jeśli czujesz, że ich dobre rady wcale takie dobre nie są! Rób po swojemu, słuchaj siebie - obu połówek siebie :) Trudno jest zapomnieć, o czymś czego tak bardzo się chce. Moim zdaniem to po prostu kolejne levele :D Jest czas kiedy ciągle się myśli o ciąży, o brzuszku, szykuje ubrania na dodatkowe kg, jest czas biegania po laboratoriach i jest czas kiedy dorastamy do tego co daje los, Bóg, życie. Dla jednych jest to ciąża, czasem wywalczona w wielu bojach, czasem inna droga do spełnienia swojego marzenia i nie tylko swojego :) Ja myślę coraz częściej o tej drugiej drodze i o tym, że można spełnić naraz marzenia kilku osób ;) A co do walki - no właśnie, trzeba walczyć, trzeba próbować wszystkiego, żeby potem nie mieć do siebie pretensji. Dla mnie cała ta bariera psychologiczna jest trochę na wyrost dopasowywana do wszystkich przypadków, my ponad rok staraliśmy się bez tych wszystkich staraniowych ceregieli i co z tego jak ja mam endomendę? Rozumiem jak para serduszkuje 3 razy w całym cyklu na dni płodne a potem czeka na koniec cyklu, no to faktycznie można doszukiwać się drugiego dna, ale w "normalnych" związkach chyba nie tędy droga. Jeśli jest jakaś bariera, którą można usunąć trzeba ją znaleźć i usunąć, a beztroskie przytulanki nic nie pomogą jak ktoś jest chory!
    Tak więc rób tak, żebyście nie zwariowali przy tych całych staraniach, bo lepiej, żeby dziecko miało zdrowych rodziców :D

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska, jaki plan na ten cykl? No własnie, męża masz w trybie stacjonarnym czy zaocznym?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja robię identyczny placek tylko z jabłkami ;)

    Pewnie każde owoce tutaj pasują :) co kto lubi :)

    hipisiątko, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet wiem, tylko szczerze wiem ten etap mam a raczej miałam już za sobą ...
    Już to było parę lat temu właśnie te testy mierzenie temperatur i nawet testy 3 dni po owulacji !!
    Od przynajmniej roku miałam psychiczny spokój, i znów się zaczyna ...
    Ja to czuje

    Zresztą pocieszylam się za szybko, znów nic znów tylko biały śluz ...
    Już to mam w dupie za przeproszeniem
    Za tydzień lekarka mojej siostry zrobiła taka akcję że przyjmuje nowe pacjentki ( bo już nie przyjmowała) na wizyty ja płacę a ona zbiera dla koleżanki chorej na raka więc idę, posłucham co powie może coś nowego wniesie może na badania jakieś skieruje

    Jannes kiedy ten estradiol ? Najlepiej to robić z fsh?

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 26 września 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29, też miałam w swoim etapie starań cieszenie się zbyt wcześnie, robienie co rusz testów, a potem nos na kwintę i tak od cyklu do cyklu. Aktualnie staram się dalej, ale testy o ile @ będzie się tak spóźniała będę robiła kilka dni po terminie @ no i nie nakręcam się za bardzo. Przynajmniej się staram, bo czasem jest cieżko.

    Głowa do góry Kochana, wszystko bedzie dobrze! :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje <3 sytuacja się wyjaśniła @ przyszła
    Bardzo się cieszę!!! ;-)

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes czytałam o estradiolu bez monitoringu on świadczy o dojrzewajacych pęcherzykach ja jego podstawie stwierdzisz czy zbliża się owulacja czy pęcherzyki są dojrzałe i czy owy była podobnie jak próg estradiol świadczy w drugiej fazie o odbytej owulacji
    Doczytałam że badany ż fsh określa poziom AMH normy jakieś są w Internecie
    Pytałam bo wiem że badasz estradiol mój był zawsze wyższy zobaczymy jak będzie teraz w czwartek spróbuje rano oddać krew mam nadzieję że zdążę przed pracą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana estradiol z fsh
    Wkleję to co przeczytałam :
    "Badanie estradiolu w trzecim dniu cyklu (badanie wykonuje się razem z badaniem FSH) pozwala na ocenę rezerwy jajnikowej"
    edit:
    I jeszcze taka ciekawostka:

    Kilka dni (około 2 doby) przed owulacją poziom estradiolu bada się, aby ocenić, jak dojrzewają pęcherzyki. Poziom estradiolu powyżej 200 pg/ml informuje o dojrzałym pęcherzyku jajnikowym. Badanie poziomu estradiolu 6 - 8 dni po owulacji umożliwia ocenę funkcjonowania ciałka żółtego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Pierwsza dzisiaj jestem :) czekam, aż kolega biuro otworzy, bo kluczy nie wzięłam :( już myślę o kawie...

    Kryska, to zaczynaj od tego co u Cb, a nadrobisz jak bd w ciąży na L4 :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 września 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki! :)

    Właśnie usiadłam z herbatką przed komputerem. Ciężką miałam dziś noc. Zasnęłam dopiero o 3. Rozregulował mi się organizm przez ten urlop. Człowiek pozwolił sobie na trochę więcej i proszę teraz nie może spać.
    Jakie plany na dzisiaj? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17.30 wizyta u gina :/ mamy niezłego stresa :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Witam się już po kawce i w pracy. Podeślijcie jakiś pomysł na obiad bo mój dziś ma wolne, został w domu i co chwilę się pyta co chcę żeby zrobił na obiad a ja nie wiem. Ostatnio ciągle mięso mielone więc to na pewno odpada bo mi już zbrzydło.

    Anet bd 3mać kciuki za wizytę :)

    Miłego dnia laski

    Anet_86 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 września 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86, wszystko bedzie dobrze! :) Trzymamy kciuki. Daj znać jak coś będziesz wiedziała.

    Karolina2787, ja wczoraj robiłam zupę brokułową na dzisiejszy obiad. Nie mogłam się powstrzymać i już wczoraj zjadałam talerz. Wyszła naprawdę super. Polecam :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszę na pewno, ale niekoniecznie dzisiaj.

    Alegzi krem robiłaś?

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 września 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86, nie przepadam z kremami. Zrobiłam normalną zupkę. I jestem naprawdę zadowolona. Zawsze to robiłam pomidorową, kalafiorową czy pieczarkową. Wczoraj dla odmiany zrobiłam brokułową. Dla mnie bomba, moja ulubiona :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś robię zupę krem z dynią i faszerowaną mięsem pieczoną cukinię :)

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 września 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC, cukinię faszerujesz tylko mięsem mielonym? Ja już myślę nad obiadem na jutro bądź piąteczek.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ