X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią rozum jedno, serce drugie :) Różne są przypadki na świecie, więc życzę Wam jak najlepiej :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 24 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ale tu u was intensywnie :) jeden dzień człowiek nie zajrzy i trzeba kilka stron przewijać, żeby być na bieżąco..
    Ja wczoraj się zmobilizowałam do wielkich porządków, po południu zapaliłam w pokoju zapachowe świeczki byłam nastawiona już na chillout i czytanie książki....i przyjechała siostra z bliźniakami ;) to już do wieczora miałam zajęcie zapewnione..małe szkraby jak się rozpełzną po domu to nie wiadomo które łapać pierwsze :)
    Dziś upiekłam brownie..podaje to później z sosem ze zblendowanych malin i ubitą śmietanką..dobre i szybkie :)
    Nie wiem już która z was wspominała o papryczkach nadziewanych..też robiłam i są naprawdę bardzo dobre!

    ja z moją (przyszłą jeszcze teściową ) widuję się bardzo rzadko więc nie mogę narzekać :)Za niedługo przeprowadzimy się trochę bliżej..wtedy będę mogła się wypowiedzieć w tym temacie ;)

    Miłej niedzieli wam życzę (spokojnej/aktywnjej - co kto lubi ) :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, a czy po poronieniu robilas jeszcze testy albo bete?
    Z tego co gdzies kiedys czytalam, to i po poronieniu i po porodzie beta jeszcze jakis czas jest podwyzszona. Ale nie mam pojecia ile to trwa.
    W takim przypadku pewnie lepiej by bylo gdybys sprawdzila bete 2 razy w odstepie min 2 dni wtedy bedzie widac czy to ciaza i bedzie ladnie przyrastala czy niestety pozostalosc po poprzedniej.
    Trzymam kciuki zeby mocno przyrastala.

    Oczywiście, testy 2 wszystkie negatywne i tydzień temu w środę beta według zalecenia lekarza z wynikiem 1

    No i brzuch mnie dziś boli cały dzień typowo okresowo ( ale z doświadczenia już wiem że to nic nie znaczy) ciągną jajniki mam wrażenie jakbym już @ dostala a leci zemnie białe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 15:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tygodnie po wypisaniu że szpitala A wypisali mnie z beta na poziomie 70
    Czyli 3 tygodnie temu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 15:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny wiadomo nadzieja zawsze jest a ż drugiej strony, niewiem kiedy była owu i ciężko mi określić kiedy wspolzylismy może z 3 razy
    Według mnie to raczej nie możliwe żeby była to ciąża bo no nic mi się nie zgadza , może z dwa tygodnie temu był seks więc test powinien pokazać
    Ale jestem zła na siebie że znów tego nie lontrolowalam
    Jutro zamawiam testy termometr i wit D o której Lago wspomniała
    Biorę się za siebie bo inaczej oszaleje !!
    Raczej czekam na @ , może to biochemiczna
    Bo kreska z tamtego przelezanego testu jest o i z dzisiejszego też
    Słaba widoczna tylko " na dworze " ale widoczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla sokolego oka około 7 rano robione zdjęcie test paręnaście minut wcześniej

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/00075c6752c2.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 16:07

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 25 września 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29, robiłaś może betę?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawac leniuchy!!! Pochmurny, deszczowy poniedzialek, ale zyc trzeba :D Mnie dzis czeka bardzo dluga podroz a tu @ sie rozkreca...No nic, jak tylko dojade do domu, to wracam na wlasciwe tory, bo przez 3 tygodnie urlopu kompletnie sie rozpuscilam. Kawa wyjatkowo dobrze smakuje...kto ze mna wypije?

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 25 września 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie śpimy, nie śpimy :P
    Tydzień rozpoczęty, rozkręcam się w pracy.
    Nad Tychy wychodzi słoneczko :)
    a w śr. 10dc i monitoring :)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 25 września 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Wstawac leniuchy!!! Pochmurny, deszczowy poniedzialek, ale zyc trzeba :D Mnie dzis czeka bardzo dluga podroz a tu @ sie rozkreca...No nic, jak tylko dojade do domu, to wracam na wlasciwe tory, bo przez 3 tygodnie urlopu kompletnie sie rozpuscilam. Kawa wyjatkowo dobrze smakuje...kto ze mna wypije?


    Właśnie też piję. To zdrówko! :)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Lago, ja chcę! ja!!! Kawusia :D
    Ale mi smaka narobiłaś. Miałam dzisiaj nie pić kawy, bo ogólnie to nie powinnam pić kawy, ale że robię sobie malutkie espresso i zalewam szklanką ciepłego mleka to mam pozwolenie na 1 dziennie. A jeszcze jak sobie spienię mleczko i posypię kakałkiem to dzień zaczynam od deseru :D
    No to zdrówka! ;)


    Ja tez nie pilam bardzo dlugo i nawet mi jej nie brakowalo, ale teraz sobie pofolgowalam. Z jedzeniem tez kurcze dalam sobie luz, ale u mnie urlop zawsze tak sie konczy heheh. Ja na co dzien zamiast kawy pije cykorie palona, bardzo mi smakuje tylko nie ma kofeiny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86, wrzucam przepis na ciasto. Dopiero dziś, bo mnie tu nie było. Ciasto mega proste: do miski wsypać 1 szklankę manny, 1 szklankę mąki pszennej, 3/4 szklanki cukru, cukier wanilinowy, łyżeczkę proszku do pieczenia. Wszystko wymieszać. Na dno tortowinicy (ok. 24 cm średnicy) położyć papier do pieczenia i wysypać równo 1 szklankę powstałego proszku. Wyłożyć na to warstwę dowolnych owoców- śliwki, jabłka, gruszki. Posypać 1/3 startej na tarce z grubymi oczkami kostki masła, wysypać drugą szklankę proszku, położyć drugą warstwę owoców, posypac resztą proszku i na wierzch ok,0,5 kostki masła, startej na tarce. Czyli w sumie potrzeba 3/4 kostki masła. Owoce można posypać cynamonem, kardamonem- co kto lubi. Piecze się to ok 1 godz.w 180 stopniach lub ok.45 minut z termoobiegiem.

    Hipisiatko, nie wiem o co chodzi z tymi śliwkami, ale ja w dzieciństwie też nie mogłam ich jeść. Ale potem to minęło. Za to od jakiegos czasu nie mogę jeść bananów i kaszy gryczanej :-/

    Anet_86 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 25 września 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, właśnie zaparzam sobie herbatkę. Kawy nie pijam, no może sporadycznie. Także miłego dnia w pracy :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja od 7 w pracy. Już po kawce, teraz czas na herbe miętową.
    Ona byłaś na becie?

    Moa dzięki za przepis. Może na weekend zrobię?

    Lago, szerokiej drogi :) i łagodnego powrotu z urlopu.

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 25 września 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86, pracujesz 8h dziennie?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Ja już od 6 na nogach, teraz w pracy siedzę a kawy jeszcze nie piłam bo jakoś ochoty nie miałam ale jak Wy to i ja więc sobie zrobię ;) u mnie słoneczko od rana i całkiem fajny dzionek się zaczął. Miłego dla wszystkich :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Anet_86, pracujesz 8h dziennie?

    Można tak powiedzieć. Chociaż jestem trochę niewolnikiem tel służbowego. W ogóle pracuję w biurze 8 h między 6 a 18. Z grubsza sama decyduję na kt idę do pracy :)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 25 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to zazdroszczę tych widełek czasowych 6-18. To naprawdę ułatwia życie. Dzięki temu możesz coś zawsze na mieście albo w urzędzie załatwić. Ja pracuję 8-16. Chociaż oczywiście mogę przyjść 1h szybciej, ale raz na jakiś czas. Jeśli mam coś do załatwienia ewentualnie.

    Karolina 2787, ja już po 2 herbatkach jestem :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi, faktycznie ułatwia to życie. Ustalając czas pracy musimy uwzględnić obsługiwany rynek, ale życie prywatne też bierzemy pod uwagę. U mnie jest wskazanie ku wcześniejszemu przychodzeniu i bardzo mi to odpowiada, bo mam popołudnia dłuższe dzięki temu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Dziś rano obudził mnie potworny ból brzucha, jajniki brzuch wszystko naraz - byłam pewna że @ przyjdzie!
    Co prawda przy podcieraniu było biało ale myślę że to kwestia dni
    Przeczytałam Jannes i stwierdziłam że masz rację że odpuszczam skoro umiem jeszcze to tak zrobię, powiem Wam że po tym wszystkim wydaje mi się że może nie okazuje żalu tej straty ale emocjonalnie jest po mnie ... od wczoraj czuje mega huśtawke nastrojów zdecydowanie mam PMS , oprócz tego NAGLE zaczęłam myśleć o straconej ciąży jest mi mega przykro.
    Zdecydowałam że kiedyś bez tych wkrętów było mi lepiej zdecydowanie lżej... niechce już myśleć o ciąży o okresie o dziecku
    Dziś wzięłam się za sprzątanie, zajmę czymś głowę oszaleć można
    I oczywiście bety nie z robiłam i nie zrobię czekam twardo na @
    Moja siostra ma super doktorke ż która jak trzeba koresponduje na messengerze i w moim imieniu pytała mam jeszcze ten tydzień na @ tak bez obaw potem trzeba będzie wywolac
    Myślę że tyle to trwa bo miałam dwa zabiegi i zapewne nie ma się we mnie co zluszczac
    Dziś zmierzyłam temperaturę po przebudzeniu wiem że jest niemiarodajna ale wyniosła 37.1
    Ogólnie wiem że moja pierwsza faza oscyluje około 36.1-36.5 maks także twardo mam druga fazę

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ