X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Wy wyniki cytologii macie tak od razu? Ja to muszę czekać.

    Ona, ja szynkę czy schab robię tak samo. Karkówkę lubię, tylko tłuste wydłubuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek :D

    Kryska w sumie racja. Najważniejsze że Ty jesteś zadowolona :)

    Ona u mnie lepiej kaszel już tak nie męczy, kataru już nie mam także będzie ok tylko pogoda u mnie dziś zapłakana :/ skończyły się piękne słoneczne dni ech...

    Anet u mnie z wynikami z cytologii to różnie było. U pierwszej ginki dostałam pocztą wyniki za jakiś tydzień od wizyty a u tego gina to tylko sms-a że wszystko ok :/

    Witam się dziś z ciepłą wodą z miodem i cytrynką w Wy co dziś pijecie? ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez kawy nie żyje więc standard kawa :-P

    Co do wynikow czekam zawsze z dwa tygodnie i muszę jechać na kontrolę ponowną czy wynik ok czy nie
    A ja hm nie pochwalilam się wczoraj ale trochę się obkupilam, spodnie 3 pary leginsy i 3 sweterki zostawiłam 490zl
    W sumie dziś muszę jeszcze zanieść 170 bo mi kasy brakło długo się zastanawialam jak powiedzieć o tym mężowi hahaha i w sumie nic mu nie powiedziałam:-P ale z ciuchów jestem zadowolona ogólnie rzecz biorąc zostało mi do kupienia 2 pary butów na zime i jakieś sneakresy:-D

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess a co z Twoją mamą? Mam nadzieję że nic złego się nie dzieje. Co do cytologii to ja też nie jestem zadowolona z ostatniej no bo ''wszystko ok'' w sms-ie i tyle wcześniej też miałam wszystko opisane ładnie. Nie wiem od czego to zależy ale cytologię bd musiała chyba u innego gina robić albo poprosić swojego o dokładne wyniki.

    Ona no to zaszalałaś :D zakupy udane najważniejsze a facet nie zawsze musi wszystko wiedzieć :P mój do tej pory nie wie jakie mam ciuchy w szafie, bo jak założę coś to od razu pyta a to skąd masz? :D Ja też poluję na kozaczki jakieś bo w sneakersach już pomykam ;)

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    Jak poranek?
    Ja czekam na herbatę i zastanawiam się co mam zjeść. Nie chce mi się niczego robić. Leń przyszedł )

    Ona_29, widzę, że wczoraj miałaś udany dzień. Tyle rzeczy w ciągu 1 dnia? Brawo ;)

    Janess, mam nadzieję, że z Twoją mamą wszystko dobrze.

    Odnośnie cytologii to ja też czekam zawsze ok. 2 tygodni na wyniki.

    Miłego wtorku.

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast się przywitać, to ja z grubej rury o cyto :(

    Jeszcze raz.
    Cześć Dziewczyny,

    Ja już po kawie, teraz kolej na wodę. A cyto pytałam, bo mnie zdziwiło, że Kryski gin od razu wszystko wiedział. Kryska, nawet jak problem jest w nasieniu to nie znaczy, że masz lekceważyć plamienia, kt Cb martwią.

    Janess, mam nadzieję, że ok z mamą.

    Dawno nie byłam na zakupach, jakoś nie mam nastroju. Ale ogólnie jak sobie coś kupię, to mój nie zauważy, nieraz założę starą sukienkę, a on pyta kiedy kupiłam - 2 lata temu :D nawet jak włosy z brązu na blond przemalowałam to nie zauważył :)

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 3 października 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też w pracy, na razie po śniadanku, a przed kawą
    Dziś decydujący monitoring - 3 w tym cyklu, z którego się dowiem w końcu czy wszystko czym mnie nafaszerowali, przyniosło jakiś efekt.

    Anet, ja zawsze wynik cytologii po 3-4 tygodniach miałam do odbioru.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, książka przyszła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu a co Ty brałaś za leki?


    Anet no właśnie nawet nie dostałam info czy ją wysłali :/


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi haha no i 2 serducha w między czasie
    Jestem zadowolona z wczorajszego dnia:-P
    Jeszcze wieczorem jechaliśmy w miasto , milo w aucie czas spędziliśmy hahaah nie no ogólnie dluga rozmowa o codzienności
    Plus wczoraj facet sam się znokautowal pod maską naszego auta chciał przelecieć przez ulicę potknął się walnal broda i zgon nokaut mąż zalaczyl awaryjne wyszedł mu pomógł kiedy inne auta omijaly szerokim łukiem- znieczulica ale ja byłam z chłopa bardzo dumna :-)

    Sylwia trzymam kciuki za monitoring:-)
    Ja też dziś wizyta

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, trzymamy kciuki :)

    Ona29, nic kobiecie nie poprawi humoru jak dobre zakupy ;) Ja miałam iść zobaczyć sukienki, ale nie jakieś balowe tylko takie, w których mogłabym w normalny dzień wyjść i co? I miałam lenia. Poza tym obiecałam sobie, że do wypłaty nic już nie kupię, bo ostatnio się rozszalałam. Także w sobotę jadę do galerii o ile będzie mi się chciało. W co mocno wierzę.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29, zachowanie męża godne pochwały! :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 3 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja juz w pracy z herbata ..
    Co do cytologii ja ostatnia mialam robiona na początku tego roku,co jaki czas wy robicie to badanie?
    U mojej poprzedniej gin wygladalo to tak,ze wynik jakos po tyg wysylala mi sms a pozniej przy kolejnej wizycie odbieralam go na papierze.

    Janes zdrowka dla mamy!
    SylwiaLu bylas stymulowana jakims lekiem w tym cyklu ?
    Ja wam powiem,ze u mnie w tymcyklu nie dosc ze bez owulacji to jakas infekcja sie przyplatala :/ zapodalam sobie gynalgin od wczoraj bo mialam jeszcze w zapasie nie zuzyty,do gin mi troche szkoda isc bo wizyta 100zl u obecnego gina u poprzedniej 70 w moim malym miescie to na NFZ z pol roku sie czeka zeby sie dostac do gina :/
    Moze cos polecicie co stosowalyscie na na infekcje ?

    Janess lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia mnie często łapało zapalenie pęcherza i zawsze sięgam po furagine a teraz profilaktycznie łykam żurawinę na wszelki wypadek :) chyba że u Ciebie inna infekcja to może nasiadówkę warto zrobić np. z rumianku

    P.s Jeszcze tantum rosa jest dobra ponoć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 09:36

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia, też słyszałam, że żurawina jest dobra.

    Karolina2787, a Ty pijesz sok z żurawiny czy łykasz jakieś tabletki?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi sok z żurawiny piłam ale jest taki cierpki że aż mordę wykręca więc musiałam go rozcieńczać z wodą bądź z innym sokiem. Teraz biorę tabletki z żurawiną :)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę musiała się zastanowić czy kupować sok no i czy wytrzymam z tą cierpkością :)

    Dziewczyny, które zażywają olej z wiesiołka. Czy zauważyłyście jakąś różnice? Mam zamiar się przejść dziś i go kupić.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja juz w pracy z herbata ..
    Co do cytologii ja ostatnia mialam robiona na początku tego roku,co jaki czas wy robicie to badanie?
    U mojej poprzedniej gin wygladalo to tak,ze wynik jakos po tyg wysylala mi sms a pozniej przy kolejnej wizycie odbieralam go na papierze.

    Janes zdrowka dla mamy!
    SylwiaLu bylas stymulowana jakims lekiem w tym cyklu ?
    Ja wam powiem,ze u mnie w tymcyklu nie dosc ze bez owulacji to jakas infekcja sie przyplatala :/ zapodalam sobie gynalgin od wczoraj bo mialam jeszcze w zapasie nie zuzyty,do gin mi troche szkoda isc bo wizyta 100zl u obecnego gina u poprzedniej 70 w moim malym miescie to na NFZ z pol roku sie czeka zeby sie dostac do gina :/
    Moze cos polecicie co stosowalyscie na na infekcje ?

    Ja mam fajne tabletki hexatiab coś drogie ale efekt po 5 tabletkach
    Lekarz mi polecił jak mnie złapało po zabiegu

    sylwia1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi, ja zażywam wiesiołek i różnicy nie widzę.

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie zasmuciłyście :( W necie tyle dobrych rzeczy przeczytałam o nim, że się podbudowałam, że moje włosy w końcu będą wyglądały jak u gwiazdy filmowej :)

    No, ale chyba go wypróbuję. Zresztą zobaczę najpierw ile będzie kosztował. Pewnie koło 20e, więc nie wiem czy jest sens wydawać te pieniądze na niego.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ