X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko może więcej wody? Na niektóre lepiej działają wspomagacze a na inne praktycznie wcale. Nie wiem od czego to zależy. Mi się też nie poprawiło po wieśku a i siemię jadłam i olej z siemienia.

    17 stopni w domu? O matko mi to zimno jak mam 20 :D hehe ogólnie ciepłolubna jestem. Najlepiej jak moja babcia gada '' Jak Ci zimno, masz ciuchy to się ubierz'' i załatwione :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 3 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Jakiś dobry podkład też by mi się przydał a z jakiej formy zamówiłaś te próbki? Co do tego rollera to się nie dziwię Twojemu bo mnie to też przeraża. Już widzę swoją twarz przejechaną tym walcem z igłami :D


    zaczekaj Karola, za 10 lat tez bedziesz sie rolkowac :D
    podklad sypki Lily Lolo, malo znana firma ale duzo dobrego o nich slyszalam, tylko najpierw musialam powykanczac wszystkie inne podkldy. Na razie probki sprawuja sie ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 19:17

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 3 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    No ale jest ciepło ( słowa mojej teściowej) cycki mi opadły do samej ziemi. Podwinęłam rękawy i hop na dół do kotłowni.


    hehehe tesciowe.....

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago no nie wiem czy bym zaryzykowała z tym ''walcem igłowym'' :D ja ogólnie mam wrażliwą cerę nawet pilingu nie mogę zrobić bo na drugi dzień mnie wysypuje w krochy. Od jakichś dwóch tygodni stosuję serum na przebarwienia bo mnie to dręczy najbardziej :/ może znasz coś skutecznego?

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 3 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 2787 ja też mam po lecie pamiątkę w postaci przebarwień na twarzy, więc dołączam do pytania o jakiś skuteczny specyfik (aczkolwiek nie za drogi );)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe,pod moim nickiem pisze "debiutantka". Dziwnie to brzmi w kontekście "Długoterminowych staraczek" :-) :-) :-)
    Chyba nie będę pisać postów, żeby mi tak zostało. Od razu się młodziej poczułam :-) ;-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Karolina 2787 ja też mam po lecie pamiątkę w postaci przebarwień na twarzy, więc dołączam do pytania o jakiś skuteczny specyfik (aczkolwiek nie za drogi );)


    Ja mam przebarwienia po trądzikowe a do tego właśnie po słoneczne ciężko jest z tym walczyć. Kupiłam coś takiego: DERMO PHARMA BIO SERUM KWAS TRANEKSAMOWY INTENSYWNA ODNOWA KOMÓRKOWA 15Ml Stosuję już jakiś czas ale widocznie za krótko by zauważyć efekty. Jeszcze nie skończone pierwsze opakowanie więc może coś to jednak da za jakiś czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moa no właśnie pisz bo trzeba nadrobić zaległości :) Co u Ciebie?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko może po prostu nie musisz używać nic a i tak pięknie wyglądasz :) bo ja u siebie jednak już widzę mankamenty i wcale nie jest to fajne :/ ech... w sumie ja też nie muszę do pracy makijażu używać ale bez podkładu i podkreślenia brwi nie wyjdę :P ogólnie i tak mój makijaż wygląda następująco: Podkład, przyciemnienie brwi i tusz do rzęs na tym koniec.

    hipisiątko, daga_00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do piegów to też posiadam jednak taką ilość akceptuję bo jedynie na nosie ;) co mi nie przeszkadza. Natomiast przebarwienia to moja zmora i po każdym lecie jest gorzej.

    Jesteś nauczycielką? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie :) ja też bardzo lubię zwierzaki chociaż w domu tylko chomik ;) u rodziców piesio przygarnięty kilka lat temu zimą właśnie przeze mnie. A na codzień pracuje jako opiekunka dziecięca z zamiłowania :)

    A ogórek stosowałaś? Ponoć dobrze rozjaśnia cerę no i pietruszka też.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to po kursie tylko jestem ale nic poza tym. Doświadczenie 9 lat i tak jak mówisz brak tego czego tak bardzo się pragnie czyli własne dziecko :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 21:40

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 3 października 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Od jakichś dwóch tygodni stosuję serum na przebarwienia bo mnie to dręczy najbardziej :/ może znasz coś skutecznego?


    A znam :D Kazdej zimy stosuje roznego rodzaju kwasy,ale ostatnio stalam sie wielka fanka Triacneal od Avene. Buzia po takiej kuracji jest niebiansko mieciutka i plamy znikaja (tez mam przebarwienia i piegi). Tylko przy stososwaniu tego zaleca sie krem z filtrem, ale poniewaz dla mnie one sa za ciezkie, zaczynam w listopadzie a gdzies w lutym koncze. Generalnie u nas teraz sa bardzo pochmurne zimy, ja i tak wiekszosc czasu spedzam w pomieszczeniach wiec filtry sobie daruje, ale absolutnie nie mozna wtedy buzi wystawiac do slonca.

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 3 października 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A teraz siedzę sobie w salonie przy gorącym grzejniczku a teściowa ma focha....


    bo za duzo "wyngla" jej zuzywasz :d

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się wieczorem rozpisujecie. Muszę przewertować kilka stron żeby "wejść" w temat :)

    hipisiątko, współczuję 17 stopni. Wyobraziłam sobie z jakim nerwem schodzisz do kotłowni. Aż mnie ciary przeszły przez ten chłód. Nie napalone przez 2 dni to dom się wyziębił. Ale teraz masz cieplutko :)

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 3 października 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja marzę o koszatniczce


    a co to???????

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 października 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    bo za duzo "wyngla" jej zuzywasz :d


    i w grudniu trzeba będzie dokupić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 22:58

    Lago, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Hipisiątko widzę że Ty ranny ptaszek ;)

    Lago spróbuję tego specyfiku który polecasz :) teraz mniej słońca będzie to można i bez filtra stosować.

    Alegzi musisz częściej wpadać to będziesz na bieżąco ;)

    A jak zwykle zaczynam dzień od szklanki wody z miodem i cytryną. Miłego dzionka Wszystkim życzę :)

    hipisiątko, alegzi, daga_00 lubią tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    ale miałam dziś straszne przebudzenie. Wyobraźcie sobie, że wczoraj zasnęłam dopiero ok. 2. Nie mam siły pójść sobie herbaty zaparzyć. Mam nadzieję, że jak chwilę posiedzę to siły do mnie przyjdą :)

    Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 08:07

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess i jak z mamą wszystko dobrze?

    Ja osobiście nie mogę używać peelingów bo na drugi dzień po zastosowaniu mam całą twarz wysypaną i zaczerwienioną czyli jeszcze gorzej. Cera tłusta i wrażliwa niestety, tak samo włosy jak myje za często to się wysuszają i są jak siano a jak rzadziej to znów tłuste ech...

    Alegzi a co to pełnia wczoraj była że zasnąć nie mogłaś? ;)

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ