X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787, jakby była pełnia to uwierz mi byłabym zadowolona. A tak to za późno zjadłam kolację plus oczywiście po niej sięgnęłam po słodycze. Muszę się oduczyć tego nawyku :(

    Co do ogrzewania domu to jest jeszcze pompa ciepła tylko trochę kosztuje :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi nie tylko Ty się tak zajadasz ;) ja mam tak samo tym bardziej teraz przed @ bo jutro wredna będzie a Ty który dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess zapalenie trzustki o cholera to wygląda na to że mama nie bez powodu źle się czuła :( współczuję. Oby szybko coś zaradzili lekarze. Zdrówka dla mamy.

    Wracając do peelingów to ja raczej z żadnym się nie zaprzyjaźnię bo po nich mam jeszcze gorszą cerę niż przed użyciem :/ no chyba że ten który polecisz to jakiś wyjątek się okaże ;)

    Ja też w poszukiwaniu dobrego fryzjera jestem i dobrej farby bo nie mogę znaleźć mojej z garniera. Nigdzie nie ma :/ ale boję się użyć innej bo nie wiem jak podziała na moje włosy.

    Janess lubi tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 4 października 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess dużo zdrowia dla mamy :)

    U mnie wczoraj pęcherzyk 23 mm, więc menopur zadziałał i wczoraj dostałam ovitrelle :)

    Karolina2787, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to do roboty, męża do łóżka zagoń i działajcie :D

    SylwiaLu, Znowu.ta.kryska, daga_00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :-)

    Wczoraj wizyty nie było, została odwolana a dlaczego nie wiem podejrzewam że Pani doktor coś się źle poczuła ( za miesiąc rodzi ) już nie ma szans do niej iść np to była ostatnia wizyta tylko prywatną i tylko charytatywnie dla jakiejś jej przyjaciółki
    Suma sumarow jestem w dupie

    Test owu dziś pokazał wyraźna kreche czary mary !! Owu może będzie na dniach:-)
    Czuje gniecenie lewego jajcora no zobaczymy :-) dziwne czyżby u mnie poziom lh sobie skakał, jest to możliwe?

    Jannes co do włosów przetluszczajcych się polecam 100% sprawdzone na własnym przykładzie szampon Bambino :-) ten zwykły rumiankowy po tygodniu dziennego mycia w następnym myjesz już co 3 dni ' osobiście to sprawdziłam
    Co do cery też mam brzydka ż wypryskami czasem nawet taki wysyp mam , zdecydowanie pomaga mi pianka z sephory ż algami morskimi - dla mnie nO.1 ;-)

    No a ja już po pracy tobie na szybko spaghetti carbonara bo od dziś wracam do siłowni:-)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Alegzi nie tylko Ty się tak zajadasz ;) ja mam tak samo tym bardziej teraz przed @ bo jutro wredna będzie a Ty który dc?

    Tylko, że ja się objadam nawet jak jestem po @ :)
    22dc

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29, co do szamponu Bambino to się zgadzam. Co prawda aktualnie myję jakimś innym, ale przeznaczonym dla dzieciaczków i włosy faktycznie są inne, skóra głowy nie swędzi.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już @ się rozkręca brzuch boli i plamienie mocniejsze. Wcześniej przylazła wredna.

    Tak też słyszałam że szampony dla dzieci są dobre i próbowałam ale jakoś nie umiem myć włosów szamponem który się nie pieni :/ jakbym myła samą wodą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 12:30

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787, też na początku miałam z tym problem. Ale człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 października 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak często myjecie głowę?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę codziennie bo nie znoszę jak są tłuste a wystarczy że zrobię 1 dniową przerwę i na drugi dzień są oklapłe :/ gdzieś w programie fryzjerskim słyszałam że powinno się myć co drugi dzień bo wtedy włosy nie tracą naturalnego sebum. No i nie myć samych końcówek tylko u nasady tam gdzie się najbardziej przetłuszczają. Końcówki myją się same podczas spłukiwania przez nas piany.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja po Bambino myje co 3 dni, a szamponowcmam w cholerę od loreali ( tych sklepowych) po risk ( z hurtowni fryzjerskiej) i avon gdzieś się przewinie i czasem dostanę niemiecka chemię od szwagra ( pracuje w dojczlandach)

    Karola oh ...
    Jakie macie plany, zamiary
    Mówisz że żylaki nie sa w lepszym stanie nie badacie męża, a Ty jesz clo tylko czy ma to sens? Taka stymulacja obniża twoje amh i jeśli faktycznie nasienie jest kiepskie może warto poczekać z ta stymulacja ?
    Zacznij mierzyć tempke chętnie poogladam, u mnie dziś wyraźny spadek może jutro pojutrze będzie skok ? No ja mam nadzieję taka , tak myślę w przyszłym miesiącu pójdę do gina na monitoring owu chce się dowiedzieć co z endometrium i pękaniem bo moje jaja są przynajmniej były zawsze dorodne

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 4 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Byłam dziś u znajomego dyra.. 5 lat się z żoną starali.. wszystkie badania ok, nawet laparoskopie jej robili, żeby znalezc jakąs przyczynę, 5 nieudanych inseminacji.. a dzisiaj mi powiedział, że będą mieli dziecko :) Że to juz 3 miesiąc, że się totalnie nie spodziewali, ze się udało.. :) Fajnie słuchać, jak się komuś udaje po tylu latach...

    Ja mam swoją firmę bhp, współpracuje głównie z oswiatą to się jeździ :)

    Byłam dziś odebrac wynik z labo odnosnie wymazu do hsg i sie okazało, że otwierają dopiero o 15.30 a ja tam była o 14... odbiore jutro.. :P

    Karola pocieszam odnośnie @.. ;/ nie lubię.. Ja myje głowę codziennie :P bo dużo biegam to po treningu nie ma wyjścia :P poza tym zawsze jedna rano jak umyje i wymodeluje to są ładne :) Mi pasuje szampon loreal repair ten biały z czerownym zamykaniem i do tego taka sama maska :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 15:58

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona gin kazał mi się stymulować bo nasienie mojego jest zdolne do zapłodnienia mimo żylaków także zawsze nadzieja jest mimo to ja nadal myślę że to inny problem u mnie jeszcze. A z clo to ma być ostatni mój cykl potem mam nadzieję że hsg o którym gin wspominał. Może wtedy coś ruszy.

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 4 października 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona gin kazał mi się stymulować bo nasienie mojego jest zdolne do zapłodnienia mimo żylaków także zawsze nadzieja jest mimo to ja nadal myślę że to inny problem u mnie jeszcze. A z clo to ma być ostatni mój cykl potem mam nadzieję że hsg o którym gin wspominał. Może wtedy coś ruszy.
    Karola mi się wydaje, że hsg dużo wyjaśni.. tak naprawdę bez pewności, że jajowody są drożne, nie ma sensu wykonywać innych działań.. wiadomo, że trzeba sprawdzić hormony itp. ale jak owulacja jest i wszytsko działa to jak jajowód zatkany to i tak nici z zagnieżdzenia..

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 4 października 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się dziś zastanawiam czy nie przejść do labo i zrobić progesteron.. dziś mam 20 dzień cyklu, co prawda owu była w 12 dc według gina, ale zobaczyłabym mniej więcej jaki ten prog ma poziom...niby tydzien po owu ma apogeum..

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga jestem stymulowana bo okazało się że nie mam naturalnych owulacji dlatego dostałam Clo, owulacje są a ciąży nadal brak więc hsg dopiero teraz. Ja też myślałam że z clo mi się uda i że brak owulacji to jedyny mój problem ale jednak nie :( oby po hsg się wyjaśniło bo nie wiem co dalej.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 4 października 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Daga jestem stymulowana bo okazało się że nie mam naturalnych owulacji dlatego dostałam Clo, owulacje są a ciąży nadal brak więc hsg dopiero teraz. Ja też myślałam że z clo mi się uda i że brak owulacji to jedyny mój problem ale jednak nie :( oby po hsg się wyjaśniło bo nie wiem co dalej.
    Acha.. rozumiem Twoją flustrację.. odnośnie CLO to kumpela jest na tym i chyba to można tylko pół roku stosować.. mam nadzieję, że hsg wykaże Ci drożne jajowody.. a już coś z ginem o hsg rozmawiałas? Bo to można robić tyllko do owu i trzeba zrobić wymazy, posiewy, bakterie a to się czeka 14 dni na wyniki.. no i wyniki muszą być dobre, żeby to hsg było wykonane..

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga właśnie ten cykl będzie moim 6 cyklem z clo lekarz myślał że skoro nie miałam owulacji naturalnych to z clo zajdę w ciążę ale no cóż widać nie tylko owu jest moim problemem. Ja na temat hsg czytałam i wiem co i jak ale z ginem jeszcze o tym nie rozmawialiśmy podejrzewam że po tym cyklu na wizycie będzie o tym gadka.

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ