X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • puma Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę niech piszą tu osoby, którym się udało; napiszcie kto Wam pomógł, jak leczył, czy in vitro czy naturalnie...no i czym się zmagaliście...

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    2014 -rozpoczęcie starań
    2016 PRL 25, mąż-HBA 64%,
    2017 - laparo =endometrioza I/II, jeden (lewy) niedrożny
    2018 - MTHFR - heterozygota mieszana - prof. Giedel z Katowic stwierdził, że tego się nie leczy i nie zapisał leków
    2019 - mąż operacja żylaków, u mnie kolejna laparo (ZAbrze) wszystko drożne, 6% moziacyzm w kier. zespołu Turnera,
    2020 - trafna diagnoza dr Paśnika z APC analizy Łódź - mój organizm odrzuca zarodek na wczesnym etapie, w pierwszych dniach spóźniającego się okresu test pozytywny - włączone leczenie encortonem - dziś zaawansowana ciąża, dziecko zdrowe..... nie traćcie nadziei - powodzenia - omijajcie Angelius Katowice (tam nam powiedziano, że z takimi wynikami naturalnej ciąży nie będzie na pewno), Ligota -leczenie dla par z NFZ -strata czasu - prowadzi to nieprzyjemny gość mający na wszystko wy......e
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny jakoś ostatnio nie mam weny. Smutno mi. Ze przez te bakterie mogłam sobie zaszkodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 14:26

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 27 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierni dobrze ze zrobiłaś to badanie przed hsg, wyleczyć się i wtedy będziesz spokojniejsza. Mi nikt badań nie zrobił i na dobre mi to nie wyszło. Także główka do góry. Wiesz ile ma trwać leczenie? Masz na to antybiotyk? I jakie badanie robiłaś? Tez chętnie zrobię coś takiego

    werni lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 lipca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiew zrobiłam. Ginka przepisała mi maść tabletki i globulki. Potem zrobić znów posiew. Kupię tez to mydlo z białego jelenia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 27 lipca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za ile masz powtórzyć badanie?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Zdycham taki ukrop masakra.

    Co do jabłek to ja nawet nie przepadam ale mój z chęcią też by przyjął ;)

    Doradźcie mi co kupić na prezent ślubny dla moich tzw szefów? Bo brak mi pomysłów a kasy lekarzom dawać nie bd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess też tak myślałam na początku by kasę dać ale z racji że to ślub dosłownie na kilka osób i nie będzie żadnego wesela, potańcówki itp tylko obiad po więc myślałam by coś im kupić bo (jestem u nich w domu codziennie, wiem co mają itp. poza tym mają nowy dom więc i dobry pomysł by coś kupić)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, przykro mi z powodu babci :(

    A kto to jest Puma i czemu ma 3 dniowe opoznienie???? Ja tez tak chce.......

    Karola a ogrod maja? Moze jakies wypasione drzewko, albo jakis szlachetny krzew. W centrach ogrodniczyc maja tego pelno a szczegolnie iglaki egzotyczne takie wieksze. Maja dom, dziecko, to teraz jeszcze facet musi drzewo posadzic i ma z glowy :D daj jakies szczegolyo nich, czym sie interesuja, w jakim stylu maja chate urzadzona to sie cos wymysli. Bo w czajniki, zelazka i widelce bym nie szla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:51

    Karolina2787, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Karola, przykro mi z powodu babci :(

    Karola a ogrod maja? Moze jakies wypasione drzewko, albo jakis szlachetny krzew. W centrach ogrodniczyc maja tego pelno a szczegolnie iglaki egzotyczne takie wieksze. Maja dom, dziecko, to teraz jeszcze facet musi drzewo posadzic i ma z glowy :D daj jakies szczegolyo nich, czym sie interesuja, w jakim stylu maja chate urzadzona to sie cos wymysli. Bo w czajniki, zelazka i widelce bym nie szla

    Dziękuję Lago :*

    Co do nich to tak mają ogród a nawet mały lasek więc drzew to im chyba wystarczy bo póki co wycinają :P pewnie że czajniki i widelce odpadają heh On jest prlowcem lubi wszystko co z tym związane stare rzeczy itp a przy tym bardzo dzieciakowaty typ bo lubi kreskówki i komiksy typu tytus romek i atomek oraz film gwiezdne wojny ;) szalony aczkolwiek bardzo pozytywny człowiek oraz lekarz nawet wstawię Ci fotkę co żeśmy z moim mu kupili na urodziny.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f9f44d063a8.jpg

    To plus jeszcze blaszany kubek z maluchem 126p

    Lago, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mu kup zapas Paprykarza na rok :D




    Karola tu popatrz https://www.pakamera.pl/dom-etno-0-se3452.htm w zakladce "wnetrze" masz inne kategorie. Wiem, ze niektoe ceny zwalaja z nog, ale moze sie zainspirujesz,a moze znajdziesz cos w granicach swojego budzetu

    Karolina2787, Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze kilka sklepow, ktore ja uwielbiam, ale moze oni maja zupelnie inny styl. W kazdym badz razie moze chociaz inspiracja beda :D

    https://makutra.com/
    http://nocnedobra.shoplo.com/#/
    https://fromnord.pl/
    https://www.shabbymaison.pl/
    https://amazingdecor.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 18:38

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije wino ze swoja dziewczyna....Kryska chodz na kielonka :D

    Krystyna123, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Lago, impra jak cos to u Kryski knajpa otwarta 24/7. ;-)
    w sumie dobrze ze daleko mieszkasz sesesese a moze po drodze z UK do Polandi? bo my lubimy "zbaczac z trasy" heheheeh

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaah przez ta Kore to mi sie muza z lat 80tych zalaczyla a spac trzeba isc......Marchewkowe Pole na dobranoc :D Kora luciola i wszystko gra. RIP!

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Nie obrazilabym sie za takie "zboczenie" :-P

    pogadamy w padzierniku :D ale ile kilosow takie zboczenie? tak na oko, bo moj stary lubi Germanie, co prawda Holandia blizsza jemu sercu z wiadomych wzgledow, ale jak pancia powie "jadziem do Krychy" to nie ma bata, impra po drodze musi byc :D :D :D

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 28 lipca 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Prosze, nie pozwolcie mi sie wmieszac w dyskusje z sasiadkami! :-P

    K...a Kryska ja butle wina obalilam, nie prowokuj mnie bo jutro bedzie ban i tyle mnie tu widzieli......ide na zwiady......

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 29 lipca 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska WON spac :D

    Krystyna123, hipisiątko, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Lago długo Cię to winko trzyma :)

    Ja dziś zgrzeszyłam bo pierwszy raz w życiu pranie w niedzielę zrobiłam.
    Jakoś mi nie swojo z tym. Ale co zrobię jak wychodzę na pole o 6 rano a wracam o 21 30. ? W między czasie 2 h przerwy w południe ale przecież nie będę pędzić 100 km do domu by pranie zrobić.

    Hola Hola Prosze Pania ja juz od 7 w pracy bylam :D
    Hipi to truskawski jeszcze sie nie skonczyly?

    Ja dzis kulinarnie poplynelam....od 4 stoje przy garach i jeszcze nie gotowe......sie zachcialo eksperymentowac

    Jak jecie bob to obrany czy ze skora?

    hipisiątko, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobik jak świeży i ma cienką skórkę to razem z nią można ale ja przeważnie bez bo mój żołądek za delikatny jest mimo to ;)

    Lago, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Maliny teraz trwają. W międzyczasie jabłka ale u mnie mizerno w tym roku.

    Zgodnie z celebrycka teoria "nie wazne jak, wazne zeby mowili" :D Ja tak dla rozrywki jak w pracy nie mam co robic to podczytuje inne watki, podobnie jak profil Krystyny Pawlowicz na fejsie, ale jak czytam takie brednie jak "witamina D przywraca plodnosc", albo ze jak "Pis odejdzie od wladzy, to Polske zaleje fala emigrantow" to trace wiare w ludzkosc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2018, 19:51

    Karolina2787, Krystyna123, hipisiątko lubią tę wiadomość

‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ