X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Bobik jak świeży i ma cienką skórkę to razem z nią można ale ja przeważnie bez bo mój żołądek za delikatny jest mimo to ;)


    zjadlam ze skora :D

    Karolina2787, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim

    Ja już po kawie i serniczku no @ w końcu więc sobie pozwoliłam ale tak czy siak skończyć to muszę bo oponka rośnie... Trochę zła jestem że ten ślub wypadł właśnie na tą sobotę bo miałam zapisać się na hsg a tu znowu nie wyjdzie, czy ja się kiedykolwiek doczekam tego? :( ech...

    A jak Wam rozpoczyna się nowy tydzień?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Karola, potrzebujesz chyba jakiegoś kuksańca :D
    W czym sobotnie wesele przeszkadza Ci w zapisaniu się na HSG?


    A w tym że chciałam się na sobotę zapisać właśnie wiesz przecież że hsg robią przed owulacją. Później nie mam jak bo praca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi dokładnie tak! Chce pójść prywatnie do kliniki jednak tylko w soboty mi pasuje bo jako jedyny wolny dzień od pracy i w którym przyjmują jeszcze w klinice. Nie mogę w tygodniu bo mam pracę dwu zmianową i dopasować z godzinami ciężko, chyba że zdążę zrobić w sobotę przed ślubem i też wymaz bd musiała zrobić u nich. Hipi a wtedy płaciłaś 600zł wraz z wizytą u lekarza?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Słońce, a nie możesz wziąć jednego dnia urlopu?


    Janess ja ostatnio za dużo tych wolnych dni miałam... Poza tym wolałabym żeby oni nie wiedzieli o tym, dlatego zależało mi na sobocie. No nic bd musiała jeszcze poczekać.

    Hipi i tak chyba najlepiej zrobić, pójść do całkowicie nowego lekarza i machnąć od razu. Powiedz mi ile czasu to trwało i kiedy wyszłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess ja ostatnio dużo wolnych dni brałam ze względu na pogrzeb bo miałam masę załatwiania i oni mi bez problemu dali, na wrzesień też już mam 3 dni wolnego zarezerwowane bo mi potrzebne będzie. Nie chce przeginać a tak jak Hipi pisze chorobowego nie dostanę.


    A to było zwykłe hsg czy HyCoSy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to szybko wszystko poszło. Wiem że ja miałam mieć te HyCoSy bo gin gadał ale ciekawa jestem jak to by wyglądało w klinice. Zastanawia mnie głównie to czy wymaz policzyli by jako wizytę czy badanie bo jednak cenowo to sporo się od siebie różni a nie chciałabym żeby mi raptem kasy zabrakło heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Zamawiała któraś kiedyś dietę? Tzn. zestaw z ustaloną ilością kalorii z dostawą do domu? Ja z ciekawości zamówiłam i teraz paczę że przez cały dzień głodna bd :D haha ot zachciało mi się odchudzać pfff...

    Janess, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess to chociaż kawkę zapodaj na pocieszenie ;)

    hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja to robiłam posiew który kosztował 60zl będę musiała go powtórzyć. A hsg 650 kosztuje.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Dobrze że ja nie zrobiłam posiewu bo musiałabym teraz powtarzać i znów płacić. Dziś dzwonię do gina a jak nie odbierze to do kliniki.

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej!!
    Jestem :)

    Nie było mnie 3 tygodnie w Polsce, do tego wcześniejsze przygotowania, wystawy i tak zleciało, że miałam ani siły ani czasu żeby tu zaglądnąć. W sobotę wróciliśmy ze Stanów i nadal próbuję się przestawić na inny czas, ale nie za dobrze mi to idzie. Czekam na weekend :)Zwiedziliśmy natomiast bardzo dużo, teraz karmimy się obecnością Batona, bo strasznie tęskniliśmy.

    Jak się macie? Niestety nie zdążę Was nadrobić, ale jestem ciekawa czy są jakieś nowe fasolki?

    Janess, Lago, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dzień dobry

    Zamawiała któraś kiedyś dietę? Tzn. zestaw z ustaloną ilością kalorii z dostawą do domu? Ja z ciekawości zamówiłam i teraz paczę że przez cały dzień głodna bd :D haha ot zachciało mi się odchudzać pfff...


    Ja w liczenie kalorii to tak nie bardzo wierze, wiec takie diety to tez nie dla mnie, natomiast widzialam raz taka "dostawe" do domu i troche mnie smiech ogarnal. Otoz w pudelku znajdowala sie miedzy innymi galaretka z nozek (czy tam zimne nozki), lisc salaty i kawalek pomidora, a to bagatela 30 ziko kosztowalo :)


    A gdzie Wy?

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago dokładnie jak piszesz. U mnie to były 3 pudełka 1. Podpisane II śniadanie: bułka mała grahamka, 3 kawałki sera camembert, jakieś obdarte zielone coś chyba sałata jakaś, 3 borówki i coś pomarańczowego chyba mandarynka oczywiście czasteczki dwie bez błonki :-D ser jadłam po raz pierwszy i w sumie całkiem spoko. 2. Lunch to paella z kurczakiem + surówka z kapusty całkiem smaczne ale 3. Podwieczorek była panna Cotta z sosem malinowym bleee... Wszystkie porcje były małe i 30zł zapłacił mój bo to on chciał zobaczyć dietę ;) więcej się nie skuszę na to

    Lago lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do diet. Nie stosowałam żadnej, po prostu ograniczyłam ilości i chodziłam codziennie na fitness. Schudłam 7kg.

    Karolina2787, Janess lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina a dobry miałaś wynik posiewu ? Ja to musze powtórzyć bo miałam zły wynik.

    Hej motylku. :)

    Dziś wolne to z moim I jego braćmi poszliśmy nad oczko wodne na Targówku :)

    Schmetterling, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Werni ja nie robiłam posiewu bo chciałam od razu przed zabiegiem w klinice.

    Janess ja jestem ;) cały czas w domu bo nie idzie wytrzymać na zewnątrz taki upał. Chce deszczu jak nigdy...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie spadła kropla już od tygodnia i skwar niemiłosierny. Całe dnie w domu siedzę a od wiatraka już mnie głowa i gardło boli :/

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess ile się spóźnia?

    Hipi :D

    hipisiątko, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess a może to nie PMS ;)

    Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ