X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi może jak będzie brała po połówce to objawy (dolegliwości) będą mniejsze, warto spróbować. Ja zawsze łykałam pigułkę na noc więc jakby co to się prześpi te większe.

    Fanta gdzie balowałaś?

    Kawę stawiam na prośbę Janess, wybacz że tak późno ;) druga dla Ciebie fanta trudno będziesz musiała wypić taką :P

    A kawkę na przemian z Janess robimy z ranka ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cefc908036a2.jpg

    Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Janess ja muszę wstać rano bo kurier szafę nam przywozi i ktoś musi odebrać i wnieść na górę więc pewnie od 7 na nogach. Od 7 bo mój ma wolny dzień i chce dać mu pospać bo zawsze po 5 wstaje. Także kawkę zdążę zrobić ;) a Ty śpij kochana, korzystaj.

    Dziś już nic nie wypije nic bo meliske na noc walnęłam i idę w kimono. Dobranoc wszystkim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja nie ale mój pewnie tak :-D bo dostawca nie ma obowiązku wnoszenia a jak nie przyjedzie przed 8 to sam będzie dźwigał. Dobrze że w częściach będzie to chyba da radę ;)
    Twoje zdrowie Janess i bez kaca rano ;)

    Janess lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :-)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c4ad92eb16ae.jpg

    Ewa89_89, Ona29, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pijemy :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanerro!
    Janess wrote:
    Fanta, a gdzie te koncerty byly? ;)

    Byliśmy w Warszawie na Męskim Graniu :) Było mega :)

    Byłam dziś zrobić ładne pazurki, ale tak sobie mi się podoba. Laska, kt je robił jest niedokładna i więcej moich pazurków nie ujrzy!

    U mnie dzisiaj pranie part II. A Wam jak mija dzień?

    Hipi, żyjesz?

    hipisiątko, Janess, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Żyje ledwo......
    Później cokolwiek napiszę szerzej.....
    Jak dobrze że przynajmniej mam was bo w realu to bym jebła na twarz na środku podwórka to może by ktoś się mną zainteresował.

    Hipi, tak sobie jeszcze myślę, że czasami na ulotce jest napisane, że jeśli pojawią się skutki uboczne to należy odstawić lek. Nie wiem jak jest w przypadku antyków. Ale szczerze współczuję. Dobrze pamiętam, że za tydzień? Trzymaj się :*

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy drugim to już wybrzydzają :-) mnie dziś facet z pracy postawił w super sytuacji: na zebraniu z przełożonymi i prezesem wynikła rozmowa o delegacji bla bla bla a on ni z dupy ni z oietruvhy nagle zaczyna przy wszystkich:nie długo będziemy pic pepkowe u Ewy. A ja zdezo, oczy jak 5 zł :-/ a on dalej: No co chyba będziesz miała dzieci co? Chyba nie chcesz być stara i sama z psem. Co Ewa? Planujecie dzieci?
    Zatkało mnie. Koleżanka zauważyła i zmieniła temat ale wyobraźcie sobie jak gapi się na mnie 25 osób w tym trójka właścicieli fimy. Super :-/

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    Fanta pochwal się pazurkami ;) i fajnie że się zabawiłaś i imprezka udana :)

    Hipi wybacz ale rozśmieszyłaś mnie tak tym wpisem ''bo w realu to bym jebła na twarz na środku podwórka to może by ktoś się mną zainteresował.'' że aż musiałam polubić :P Na szczęście masz nas kochana <3 Jutro skrobnij co i jak. Dobrze chociaż że teściówka nie będzie się pałętać ;) a co do sąsiadki to szczerze nie wie jakie szczęście ją wgl spotkało posiadać dzieci bo gdyby była w naszej sytuacji to dopiero by przeżywała.

    Ewa co do gostka z Twojej pracy to chyba bym go w myślach dusiła jakimś kablem i tylko powiem że koleś jakiś puknięty bo to Twoje prywatne sprawy i nie powinien wgl takiego tematu wyprowadzać bo może po prostu sobie tego nie życzysz. Ja nie wiem co za ludzie :/

    Kryśka a Ty co się ukrywasz? Wyłaź i opowiadaj co u Ciebie


    Ja padam po dzisiejszym dniu. Ogólnie dzień bardzo udany ale i męczący. Praca od rana, potem z małą na miasto ( w tym czasie mój odebrał szafę i ją składał) potem szefowa przyjechała dołączyć do nas (mnie i małej) by połazić po sklepach. Fajnie że mieszkamy blisko siebie to chociaż zostałam odwieziona pod sam blok :) Pomagam mojemu dokończyć szafę a potem to już same wiecie. Zachwyt szafą i przenosiny ciuchów, butów i innych dupereli :D ach... w końcu tylko moja szafa, cała dla mnie. W międzyczasie jeszcze przeżyłam strach o mój nowy nabytek bo po złożeniu oczywiście wzięłam się za przecieranie i co i mleczko zostawiło mi zacieki! Masakra na szczęście pomogło lekkie przetarcie wodą z płynem do naczyń. Jest git a ja zmęczona jak nigdy ale za to zadowolona :)

    Ot się rozpisałam i idę spać Dobranoc wszystkim



    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Kawa będzie?

    Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Dziś kolejka Janess ale z racji że ma urlop to jej daruję i kawkę stawiam wszystkim :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/981a3937aadd.jpg

    hipisiątko, Ewa89_89, Janess, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hejka Hipi myślałam że wcześniej zajrzysz ;)

    Uuu pewnie z zazdrości jej gul skoczył ale przecież taki wątek to zamiast się cieszyć że się innym udaje i dają nadzieję to od razu je gasi :/ nie ładnie.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znam Ciebie to pewnie coś jej napisałaś ;)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, w to nie uwierzę :D

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr... cóż za złość ;) to ona stworzyła wątek rozumiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki tytuł nosi ów post?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie niestety ale chciałam tylko wiedzieć jaki tytuł bo jak jakiś ogólny że zaprasza to źle się zachowuje traktując tak dziewczyny którym się udało no chyba że wyraźnie napisała że tylko starające się nadal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak brzydko się zachowuje. Widocznie ją to doprowadza do depresji widząc tyle kobiet którym się udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak inne dziewczyny na to reagują? Pewnie przestają się udzielać

‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ