X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również witam się w tą skacowaną niedzielę. W sumie nic mi się nie dzieje, poza tym że jestem głodna, głodna i jeszcze raz głodna. Jadłabym bez końca.

    Co do strat w domu, to mam wyskubane framugi drzwi, bo Misiu się nimi zajął jak zaczął wymieniać ząbki.

    Ja mam dziś nie wiem, który dzień cyklu, ale będzie to chyba już miliardowy cykl starań. Owulację poczuję, więc nie ma się czym przejmować.
    Wczoraj przed samym wyjazdem na ślub pokłóciłam się ze starym właśnie o brak jego zaangażowania w leczenie.Tzn. zaczęło się od czegoś innego, ale potem poszło z górki. Powstrzymywałam łzy siłą, bo się odstrzeliłam i miałam super makijaż.

    Książka, którą teraz czytam jest tak nudna, że się nie mogę wkręcić.

    A Wy jakie plany na niedzielę?

    Cccierpliwa, Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek polecam książkę " Rywalka " w 3 dni przeczytałam- super wciąga;-)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim

    Ja właśnie wróciłam od teściów przywiozłam swojskich jajeczek, pomidorów i pietruchę :) Mój właśnie sok do pracy sobie robi z pitolków bleee... ale nie pije na zdrowie jak lubi :)

    Ona kupiłaś te tabsy na mięśniaka? Bierzesz je? Ja nadal się zastanawiam

    Motylek ale fajna focia :D

    Krystyna123, Lago, Janess lubią tę wiadomość

  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, więc króciutko o mnie. Od ponad roku staramy się z mężem o pierwszą dzidzię. Na początku postawiliśmy na naturę, ale szybko się okazało,że coś nas ona zawodzi. Gin kazała zrobić podstawowe hormony,diagnostykę tarczycy i badania przedkoncepcyjne. W każdej grupie było coś nie tak. Tsh powyżej 2- gin stwierdziła że to za dużo i wypisala eutyrox.stosunek lh/fsh 2- kazała pić Inofem. Przeciwciala tarczycowe trochę podwyższone, ale bez dramatu, na usg tarczycy czysto więc to zostawilam w spokoju. W międzyczasie wyszła mi pozytywna cytomegalia więc bylismy zmuszeni przerwac starania. Ale teraz kiedy juz jest ok ciąży jak nie było tak nie ma. Co miesiąc nadzieja, przypisywanie sobie objawów ciążowych do swojej nie ciążowej sytuacji i rozczarowanie. I tak co 27 dni regularnie. Dwa cykle z luteiną, potem dwa kolejne z duphastonem nadal nic. Zaczelam na wlasna reke pic ziolka ojca sroki nr 3 i obawiam się ze cos mi one rozregulowaly, bo oto:
    03.09 dostałam o czasie okresu,który trwał jak zawsze krótko bo 2dni. Pogodzilam sie ze straconym cyklem, ale spokoju mi nie dawal ból w 5-7dc przypominajacy ból menstrjacyjny. Nigdy takjego bólu nie mialam. Obudził mnie nad ranem i zmusił do zażycia nospy,która niewiele pomogła. W końcu pojawiło się niewielki plamienie. Wygoniłam M w niehandlową niedzielę po test- negatyw. Skoro to nie ciąża to skąd ten ból? Pozdrawiam wszystkich starających się. Mile widziane rzeczowe komentarze.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    ssylwiuska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola
    Tak ale narazie biorę 2 tabletki do pierwszej @
    Jutro zapobiegawczo zapytam lekarki jak je brać
    Czy coś czuje ? Piszą w ulotce że działają moczopednie i działają, pisza ze poprawiają trawienie i poprawiają;-)

    Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Yyyy, z czego ten sok???

    Hehe spokojnie Krysia mówię tak o pomidorach :D

    Witaj Ssylwiuska krótkie te Twoje @ jak tylko 2 dni to niepokojące.

    Ona a po @ nie będziesz ich brała?

    Krystyna123, Schmetterling, Janess lubią tę wiadomość

  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna 123 Dzięki za odpowiedź. Spodziewałam się tego ale chęć wygadania się była większa:-)

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    ssylwiuska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiuska tu możesz gadać do woli ;) a gwarantuje że lepiej się poczujesz bo tu same baby z problemami.

    Schmetterling, Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No krótkie,krótkie. Ale gin powiedziala ze ok. Zastanawiam si3 nad zmiana lekarza. A moze szkoda czasu i od razu trzeba sie udac do jakiejs kliniki. Tylko M uwaza ze nam się w koncu uda naturalnie a ja jestem przewrazliwiona. Moze faktycznie jestem .

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    ssylwiuska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak @ trwa 2 dni to nie jest ok ja sama miałam skąpe @ a teraz jakoś w miarę się zrobiły. Można wiedzieć ile masz lat? Robiłaś monitoring na potwierdzenie że masz owulację? Mąż robił b. nasienia?

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33 lata. Pełnego monitoringu nie robiłam tylko dwa usg: potwierdzające pęcherzyk i kolejne jak już pękł i było ciałko żółte. MM probuje namowic na badanie ale powiedzial ze jak do konca roku sie nie uda to pojdzie i zrobi. Poki co je salfazim i orzechy brazylijskie;-) tyle jest się w stanie poświęcić przy jednoczesn stwierdzeniu ze dziadkiem na wywiadówki chodzil nie bedzie;-) M ma 34/lata.

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

    ssylwiuska
  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze testy owulacyjne dawaly pik ok 13_14 dc

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    ssylwiuska
  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzalam tez krystalizację ze śliny pod mikroskopem są widoczne kwiaty paproci w dniach plodnych. Chos nie sadze zeby to bylo wiarygodne wskazanie. Mam tez problem ze sluzem...w dniach plodnych raczej sucho... Zamowilismy zel conceive plus i pokladam w nim nadzieje ze pozmoze... Dzieki za zainteresowanie tematem

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    ssylwiuska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nasienia to podstawa więc zróbcie jak najszybciej. Słyszałam o tym mikroskopie ale nie mam zdania bo chyba bym sama się na tym nie połapała ;) moim zdaniem owulację potwierdzi tylko monitoring bo u mnie też cuda wianki się działy w tym temacie. Na śluz płodny mogę polecić siemię lniane lub wiesiołka ale ten żel ponoć też się dobrze sprawuje z tego co czytałam więc próbuj :)

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess ja zamawiam kawkę i ciacho :P hihi do juterka!

    Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, dzięki za rekomendację. Póki co mam zapas "biedronkowych" łowów.

    Krystyna, ile ten Twój pies ma? Czemu ma taki pęcherz niewyrobiony, cos to dziwne.

    Ja też mało co zrobiłam, syf straszny.

    Sylsuska witam, rozgość się u nas :) Moje pytanie czy bierzesz jakieś tabletki przeciwbólowe oprócz nospy?

    Karolina, dzięki za komplement!

    Karolina2787, Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • ssylwiuska Przyjaciółka
    Postów: 107 82

    Wysłany: 9 września 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz mialam takie bóle na początku cyklu. Wzięlam tylko nospe bo chcialam wiedziec co się bedzie dziac z moim organizmem... Zastanawiam sie czy dalej pic te ziola, czy one mi cos rozregulowaly a moze wlasnie zmobilizowaly jajniki do pracy i teraz wszystko sie rozhula jak trzeba... Hehe nadzieja umiera ostatnia. Musze sie na powaznie zabrac za te starania bo jakos na razie ladu i skladu to nie ma.

    ssylwiuska
  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 września 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?

    Ollaaaaaa19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?

    Będę brutalna-wmawiasz sobie.

    Krystyna123, Karolina2787, hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Motylu, moj pies ogolnie jest dziwny, to po panci ;-) Sikac mu sie w nocy chcialo, bo przed snem dwa litry wody z michy duszkiem wychleptal. Dzis ma bana na chlanie, moze sie w koncu wyspie. :-P

    Hipisie, nie szalej za bardzo, bo ci te nastymulowane jaja pekna od wysilku

    Nasz pies mało pije. Wytrzyma do 10h bez siusiania.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ