X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 września 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak jutro zrobie test, dla pewności. Jak wyjdzie - to bdz starać się dalej

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Ollaaaaaa19
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 września 2018, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam chlopa ZA DARMO!!! Dobrze gotuje, sprzata srednio - raczej zle, w domu ogarnia wszystko, technologia, informatyka w malym palcu...nie lubi spacerowac no chyba ze dlugie wyprawy po gorach i zwiedzanie...generalnie to mnie wkurza bo nie lubi dyfuzerow jakie porozstawialam po chacie wiec chce sie go pozbyc...ktos reflektuje? aaaaaa zapomnialam dodac ze zwiedzil caly swiat (prawie) i to tez mnie wkurza....

    Janess, Schmetterling, Krystyna123, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 września 2018, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess no ja caly czas mam gdzies zakodowane ze zycie we 2 jest zajebiste.....
    Karola nareszcie do przodu, dobrze ze jest plan
    Kryska tys to porypana jak ja wiec wiesz.....lataj z tym psem i go kochaj najbardziej na swiecie :D
    Hipi trzymam kciuki. Dasz rade juz blizej niz dalej. Sledze na biezaco w miare mozliwosci caly Twoj proces "zachodzenia" :D
    No kogo pominelam to sorka, ale ja roztrzepana troche teraz bywam,ale pozdrawiam wszytkie nasze szanowne Panie :D

    Karolina2787, hipisiątko, Janess, Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sylwia

    Witajcie laski:-)

    Hipi Hipi jesteś już tak bliskoooo:-D
    Co dalej ? Wizyta Punkcja? Miesiąc czekania ? Jak to wygląda?

    Karola będę brać tylko raczej ta większa ilość;-) według ulotki
    ;-)

    Ola Ola jeśli 3 tygodnie chce Ci się nektarynk to uważam że już Ci się je chciało " nim według twoich przeczyć w ciąży byłaś "
    Na test jest zdecydowanie za szybko no chyba że to ciąża przynajmniej dwumiesieczna ;-)
    Wyluzuj nie myśl i 2 kreski Wkoncu przyjdą- powodzenia:-)

    A ja no hmm cycki już flaki bol mniejszy za to bol brzucha się pojawił więc @ nadchodzi, za parę godzin wizyta u lekarki
    Ciekawa jestem co tam u mojej mendy.

    No i tak rano mąż mnie obudził i spać już nie mogę:-/

    Wstawać laski

    Karolina2787, hipisiątko, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole muszę to napisać sprzedam Wam przepyszny przepis - szpinak szpinak jakoe to dobre !
    No więc tak pierś z kury w kosteczkę, posolić pieprz czosnek ( ja podlalam olejem z czosnkiem pomidorami i bazylią) , na patelnię podsmażyć z dwóch stron wrzucić mrożony rozdrobniony szpinak jak się roztopi to dodać opakowanie serka mascarpone sosik ładnie zgęstnieje doprawić do smaku podawać najlepiej z ryżem:-)
    Mowieeee Wam pyyyyyyyychotka

    Karolina2787, Janess, Krystyna123, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Wam :)

    Ja nie śpię już jakiś czas ale czekam na Janess bo miała serwować kawunię ;)

    Ona podobnie robiłam szpinak tylko zamiast serka dawałam śmietanę z tym serkiem musi być jeszcze lepsze :) no i przeważnie jem to z makaronem. Jak widzę że gdzieś szpinak jest to już mnie korci zrobić bo uwielbiam :)
    Muszę spróbować tych tabsów tylko ciekawe czy razem z euthyroxem mogę je brać jak myślisz?

    Lago co tam Twój zmalował że chcesz się go pozbyć? :P

    Krysia z Tobą weselej więc też pisz, pisz :)

    Hipi żyjesz po wczorajszym?

    Janess, hipisiątko, Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi kciuki zaciśnięte && mam nadzieję że skrobniesz coś po wizycie :)

    Janess, hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Janess żeś dała czadu :D haha prawdziwe extra ciacho :D

    Janess, Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie Karola myślę że on może A nie musi wykluczać się z luteina / progesteronem
    Na dobrą sprawę większość leków branych na endo bierze się do owulacji , potem znów w rolę przechodzi progesteron A estrogeny już nie .
    Z drugiej znów strony endo przyrasta chyba cały czas nawet po owu i bądź tu człowieku mądry

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę mało wierzę że coś pomoże ale nie zaszkodzi więc co mi szkodzi spróbować. O której masz wizytę?

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tu jest ciekawostka, mam się pojawić między 14 a 17 30 bo Pani doktor przyjmuje normalnie na NFZ ale z racji tego że ma wiele pacjentek ( będzie tam siedziała i pewnie do 20 - stej ) przyjemnie mnie prywatnie i odrazu... :-)
    Więc między 14 a 17 30
    Pozatym sklepy sklepy dziś
    Z rosmana to czuje wyjdę dziś bez pieniędzy- taka lista się zrobiła

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess a kwas foliowy? Jest suplementem i każda kobieta starająca się o dziecko powinna go brać. Ja też nie jestem za suplami ale nie wszystko można dostać tak jak np. mój magnez nie jest już suplementem a lekiem ale żeby dostać takie wszystkie to chyba nie da rady.

    Ona no to jeszcze trochę czasu masz. Oby tylko same dobre wieści no i koniecznie zapytaj o mięśniaka

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łykam Magvit B6 a teraz jak go nie dostałam to mam magne b6 który też jest lekiem. Co do kwasu to masz rację ale mi chodzi o inne leki takie na mięśniaki? Bo głównie to na mięśniaka chce kupić te ziołowe tabsy a to że mogą nic nie dać to wiem ale jak się ma te dziadostwo w sobie to zrobiłoby się wszystko by się tego pozbyć. Mnie i tak czeka zabieg ale nie wiem czy się zgodzę i być może moje starania niedługo się zakończą na nieudanej inseminacji potem koniec... Próbuję wszystkiego.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes napewno coś racji masz w tym co piszesz... ale Twój lekarz zakazał Ci brać ... kiedyś pytałam mojego poprzedniego o zioła powiedział tak .. jestem lekarzem na studiach wpajali że nie ma czegoś takiego jak zioła cudotworcze nie ma czegoś takiego w medycynie jak zioła są tylko lęki, ale ja nie podwazam proszę brać jak w zaleceniach i koniecznie przyjść na wizytę w celu kontroli
    Więc może Twój lekarz właśnie z tych ?

    Ja biorę preparat typowo ziolowy generalnie ciężko mi stwierdzić skład bo ... wysylany jest z Indii więc nie polski skład na stronce po polsku w składzie były same zioła tabletka również nie ma żadnej otoczki - może chemi mniej może wcale nie wiem . Ale próbuje
    Firmę mam wypróbowana. Począwszy od nasienia na watrobowe i sprawdziła się w 100 % zobaczymy co tym razem będzie
    Tak naprawdę i leki nie dają 100 % gwarancji że pomoga mimo że mają atest i są sprawdzane ... zresztą lek esmeya na miesniaki niektórym kobieta wogole się nie sprawdził A w moim szpitalu przyjmowali pacjentki " na test " tego leku za darmo pod warunkiem że spełniałas ich wymogi

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obydwie macie rację. Ja zastanawiam się nad ich kupnem a kusi mnie po prostu to że ''działają na mięśniaki'' tzn. coś pomagają. Chociaż nie wiem czy to prawda i też boję się o skutki uboczne. Nigdzie nie jest napisane że to suplement ale też nie jest napisane że to lek. W pl raczej nie znajdzie się nic podobnego a jedynie można by było kupić te zioła osobno i stworzyć podobną mieszankę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 08:31

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to porównywalne jednak zioła mają działanie od środka tam gdzie powinny, tam gdzie znajduje się główny problem. Ja nie wiem czy pomagają jak i nie wiem czy zaszkodzą zawsze jest to ryzyko wiadomo. U mnie najlepiej by było pozbyć się dziada ale ryzyko jest jeszcze większe niż przy braniu tabsów

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy wgl podchodzić do inseminacji... Wczoraj jeszcze myślałam inaczej a dziś myślę najpierw o usunięciu mięśniaka ''wyłuszczeniu''. Tylko wtedy czas starania wydłuża się bo przed wyłuszczeniem przez 3 miesiące bd musiała brać antyki potem sam zabieg i dochodzenie do siebie potem myślałam o ICSI

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 września 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloleczka :P mam kawe i nie zawacham sie jej wypic :D

    Ona29 cos Ty sie tak na te Indie uparla? Suplementy Himalaya sa dostepne w wielu sklepach internetowych a nawet aptekach wiec to jakas bzdura, ze sa wysylane z Indii.....kto Ci to wkrecil?

    A ja juz mam porobione w domu kompozycje kwiatowe z wrzosow i cyklamenow...pierwsze oznaki jesieni.Dzis pewnie jeszcze dojda do tego chryzantemy. W koncu mam troche wolnego wiec moze zajme sie ogrodkiem.

    Karola, ale pojednej inseminacji to Ty w razie czego sie nie poddawaj!!! Nie wolno Ci rozumiesz? Jestes mloda i jeszcze masz duzo czasu przed soba!!!

    Karolina2787, Janess, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago gdyby nie ten mięśniak to bym myślała inaczej :/ nie wiem czy iui ma wgl sens i czy nie lepiej od razu startować z ICSI nawet z tym dziadem

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 września 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess!!!! DITTO z suplementami, tzn mysle tak samo. Niektore wiadomo ze pomoga, mozna uzupelnic nimi jakies niedobory witamin czy mineralow, ale ja np nie wierze, ze poprawia nasienie z 0% do ilus tam jak to Ona29 pisala. No sorka, mozecie mnie stad wywalic ale dla mnie to totalna bzdura. Poprawa nasienia wymaga kilkumiesiecznej "pracy" i jest ciezka do osiagniecia, a nie jakis suplement "z Indii" cyk cyk i mamy plemniki jak meserszmity...a w dodatku ilosc z 0 do pierdyliona....

    Janess, Krystyna123 lubią tę wiadomość

‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ