X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 7 października 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny naprodukowałyście :)

    ja wczoraj byłam z mężem na imprezce, lało się piwko, skorzystałam, a dziś mam tego skutki :P ale był luz blues i chillout ;-) chociaż po raz pierwszy publicznie obcej osobie przyznałam się do problemu niepłodności, bo mąż napomknął że piszę bloga.. i padło pytanie o czym ;-) chyba weszłam na level pogodzenia się z tym co jest, bo sądzę że wcześniej bym się nie przyznała.

    Życzę Wam udanego wieczoru, my dziś wieczór spędzamy w łóżku, zresztą jak większość dnia :P :D

    daga_00, Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się śmieję z tego bo kurczę fajne to :D haha

    Parsleyek no i kurde fajnie, bo chociaż wiecie że żyjecie a pifko to paliwko i napędza na dalsze działanie ;) każdemu trzeba odprężenia, chociaż chwilę. Tobie też a raczej Wam miłego wieczorku życzę ale Ty kobieto częściej tu zaglądaj i się udzielaj noooo :P

    Znowu.ta.kryska, Parsleyek lubią tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 7 października 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    a z jarmuzu jadlas? pycha..... Z cukini ciezko zrobic bo ma duzo wody i trzeba pokroic na bibulke.
    Ja bylam miesiac na Dabrowskiej i z checia znow bym powtorzyla ale zaczelam suplementacje wiec musze zaczekac. Moze na poczatku grudnia zrobie sobie 2 tygodnie
    Ooo nie jadłam patrzę że jeszcze łatwiejsze jak z selera,spróbuję.
    Miesiąc to długo, a czułas się glodna na tej diecie? Schudlas? Ja niekoniecznie chce schudnac, głównie chciałabym pozbyć się ewentualnych toksyn, a może akurat pomoże w staraniach.

    Oglądając chłopaków do wzięcia aż mi się nie chce w to wierzyć, ze jeszcze tacy kawalerowie istnieja, to jest chyba ustawione wszystko :p

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • JoGa Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 7 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, widzę że nie jestem sama... Chociaż osobiście nie znam nikogo kto stara się dłuższy czas. Chętnie do Was dołączę. Mam 30 lat (no prawie

  • JoGa Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 7 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I staramy się z mężem o pierwsze dziecko już 4 lata. Piszę z telefonu i nie wiem czemu ucina mi wiadomości

    Anet_86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoGa Witaj na pokładzie szalonych długoterminowych staraczek :D Miło że dołączyłaś. Co u Was jest główną przyczyną niepowodzeń?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 7 października 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko..wy to macie tempo ;)
    Ja to tak raczej w ciągu dnia was tutaj podczytuje tylko ( nie lubię pisać z komórki bo mi różne cuda wychodzą, zwłaszcza teraz, kiedy połamałam paznokcie - przez co je spiłowałam i mam wrażenie jak bym sobie palce obcięła ;) )
    No więc piszę teraz kiedy to już się odrobiłam ze wszystkim co sobie zaplanowałam
    Po pracy porządki, pranie, mycie okien..i kurcze palucha poparzyłam prasując firankę :/

    Anet to się podziało..zdrówka dla taty życzę.

    Angela witam się i ja.

    Znowu.ta.kryska polecam pieseła w 100 % :) sama mam takiego zwierza i wiadomo, że są to jakieś dodatkowe obowiązki ale ile on potrafi sprawić radości to głowa mała :)

    Angela Be, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Ooo nie jadłam patrzę że jeszcze łatwiejsze jak z selera,spróbuję.
    Miesiąc to długo, a czułas się glodna na tej diecie? Schudlas? Ja niekoniecznie chce schudnac, głównie chciałabym pozbyć się ewentualnych toksyn, a może akurat pomoże w staraniach.

    Czasem bylam glodna wiadomo, ale to nie bylo takie uczucie ssania kiedy organizm domaga sie weglowodanow, tylko zwykle burczenie w zoladku. Ja bardzo przygotowalam sie do tego psychicznie wiec bylo mi latwo przyzwyczaic sie do zmian. Doszlam nawet fo etapu, ze jak dla meza gotowalam obiad to wystarczy ze nawachalam sie tego jedzenia i chec na nie mi mijala :D. Schudlam, bo mialam z czego, ale jesli nie masz nadmiaru tkanki tlusczowej to zejdzie z Ciebie tylko woda. Ten post bardzo reguluje gospodarke hormonalna wiec mysle ze moze pomoc.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,

    lubię za:
    JoGa wrote:
    Piszę z telefonu i nie wiem czemu ucina mi wiadomości

    jakie to popularne tutaj :) 4 lata to już nie mało... Jak wpadnie Tobie w ręce jakiś komp to napisz więcej o swoich staraniach.

    Oddaję staremu kompa, także nie piszcie za dużo :)



  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 7 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na piesela niebardzo mozemy sobie pozwolic glownie dlatego ze malo jestesmy w domu,tylko by się męczył, ale mamy dwie szynszyle, śmieszne zwierzatka :D
    A przypomniało mi się że ktoś pytał o sposób na przebarwienia, polecam krem na noc z kwasem migdałowym albo kojowym. Ma trochę specyficzny zapach, ale ogólnie widać różnice, ja mam z bingospa.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 7 października 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mnie namówiłas Lago, przynajmniej będzie ekonomicznie jak najem się zapachem :D ale serio jak mi po wizycie lekarz nic nie wymyśli żadnych leków to też zacznę się przygotowywać na zmiany żywieniowe, aby tylko wystarczyło mi silnej woli bo jestem typowym miesozerca, dzień bez mięsa dniem straconym ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela szynszyle ale fajosko :D no a ja mam chomika :P ale też prześmieszny bd musiała Wam dziewczyny filmik z nim walnąć kiedy. To ja pytałam o coś na przebarwienia, dziękuję luknę i skoro działa to na pewno skorzystam a powiedz mi po jakim mniej więcej czasie stosowania widać różnicę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem !!!!
    Była owulka !!! Napierdzielal mnie jajcor poplamilam chwilę, męża do wyra i serducho - wcale nie na zawołanie hahaha

    Karola - śluz plodny :-P uffffff :-D

    Tyle w sumie, że dalej mnie ta prawa strona tak napier.....ze wzięłam przeciwbolowa bo normalnie na dupie siąść nie mogłam wtf?


    Masakra jak ciężko za Wami nadążyć serio nie ma czasu się starać na watku staraczkowym hahaahah

    No i misja dla wszystkich !
    Dostaliśmy wiadomość z sephory że dla Vipow ( taaa właśnie:-D) hahah mają promocję na wszystko więc jutro jedziemy po perfumy i teraz pomóżcie
    Czym się psikacie na które warto zwrócić uwagę?
    Obecnie do tej pory triumfuje u mnie Coco madmaisele channela ale i na półce stoi armani di gioia więc jakby niebo a ziemia
    Jestem podatna na każdą sugestię haha
    Wykorzystać muszę bo promo do jutra

    Karolina2787, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Chyba mnie namówiłas Lago, przynajmniej będzie ekonomicznie jak najem się zapachem :D ale serio jak mi po wizycie lekarz nic nie wymyśli żadnych leków to też zacznę się przygotowywać na zmiany żywieniowe, aby tylko wystarczyło mi silnej woli bo jestem typowym miesozerca, dzień bez mięsa dniem straconym ;)

    Pytanie tylko jakie leki chcialabys aby lekarz Ci przepisal?
    Ja tez uwielbiam mieso, ale jak analizowalam zalety postu, to doszlam do wniosku ze przeciez to tylko miesiac....jeszcze zdaze sie najesc ulubionych rzeczy. Prawda jest taka, ze przez miesiac poprzestawialy mi sie smaki. Ale jak robilismy kiedys zakupy i zaplacilismy za 2 tygodnie zarcia tyle co kiedys za tydzien to stary sie smial, ze moze faktycznie powinnam zostac veganka :D

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 7 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    a ja mam chomika :P


    i konia :D

    Ona29, Znowu.ta.kryska, Angela Be lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona lubię za owu i <3 :D niech się okazę być tym szczęśliwym trafem bd za to kciukać mocno! :) Co do perfum to mnie się spodobały bardzo black opium yves saint laurent ale wiadomo że jak kto lubi ;)

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opium opium źle mi się kojarzy no ale tak jak mówiłam spróbuje- zależy mi na czymś mega trwałym zdaje się że opium takie może być
    Dziewczyny no dawać dawać propozycję
    Przy okazji zakupów skorzystam i kupię bo właśnie się mi kończy tusz dziewczyny polecam ! Lancome Mon Sieur Big jest poprostu rewelacyjny zakochalam się w nim i napewno go nie zmienię jeśli będziecie kiedyś miały okazję malnijcie się- warto ;-)

    No już myślałam że raczej będzie stracony bo nie było ochoty na serca , ale co ta psychika z organizmem robi :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona no może i nazwa niezbyt każdą zachęci ale mnie osobiście zapach się podoba i jest trwały, ale to tylko moja podpowiedź o którą prosiłaś :) co do maskary którą proponujesz to czy ona jest pogrubiająca? Mam długie i cienkie rzęsy dlatego tylko na takiej mi zależy :) ogólnie używam z Maybelline Colossal Volum Express i jestem zadowolona ale jakby coś lepszego się znalazło to czemu nie, lubię próbować nowości :)

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 października 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona 29. Poronilam dokładnie s tym samym dniu co ty oraz w tym samym wieku ciąży. 6 tydzień i 5 dni. Poronilas samoistnie? Macie już zielone światło? Ja w tą środę robię juz betę. Pierwszy cykl po poronieniu.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ona 29. Poronilam dokładnie s tym samym dniu co ty oraz w tym samym wieku ciąży. 6 tydzień i 5 dni. Poronilas samoistnie? Macie już zielone światło? Ja w tą środę robię juz betę. Pierwszy cykl po poronieniu.

    Sarra ja miałam zabiegi 2 razy w odstępie 5 dni, Światło dostałam już po pierwszej wizycie u gina - Endo jednorodne wszystko zagojone kazał nie czekać- więc nie czekałam nawet na pierwszą @ mimo wszystko przyszła, teraz czekam na efekty owulki


    A powiedz mi beta sprswdzasz czy spadła? Czy są szanse na ciążę? :-)

    I oczywiście tule z powodu straty <3
    Dzień który wpisałam to dzień w którym spadła betaHcg i odrazu wzięli mnie na czyszczenie ( jeszcze nie plamilam już o krwawieniu nie wspomnę)

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ