X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Jakże mogłabym odmówić kremowi kokosowemu? ;p

    Krem kokosowy mógłby tego nie przeżyć...

    alegzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem Anet pisałam Ci to wcześniej jest bardzo dobry !!! Ma bardzo dobre serce ale też i dodałam że przez to jest kopany po dupie ...
    Rozmowę przeszliśmy już dawno jakby chcemy dziecka to pewne , tylko właśnie tak jak alegzi napisała on gdzieś tam ma z tylu głowy problemy i pewnie one też mają na to wpływ, mnie każe czekać aż je ogarnie a ja znów czekać nie będę ...czas mnie goni lata lecą... zobaczymy dziś, może na spiocha się nie skontrolowal hahah niewiem żartuje

    Dalej nie wiem co u mnie z ta owu ból był wszystko było tempka nie wzrosla a test owu dalej dziś pokazał 2 krechy może nawet bardziej wyraźne od poprzednich:-/
    To co to za ból?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z dzisiaj ostatni- jeszcze mokry jak wyschnie pewnie będzie intensywniejszy

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f874cdfb1b27.jpg

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 8 października 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek wszystkim z kawusią w ręku! ( chociaż zanim doczytałam do końca to już mi się kończy ;) )

    Karolina - odnośnie kremu, nie wiem jakie masz przebarwienia, ja bardziej takie po pryszczach niż piegi, mam cerę mieszaną to wydaje mi się, że po ok. 2 tyg widziałam różnicę, zaskórniki też jakieś takie mniejsze i skóra bardziej miękka, ale wiadomo każdy jest inny.

    Ona - i kupiłaś perfumy? Ja kiedyś uwielbiałam Mugler Angel, teraz mam naomi campbell pret porter.
    Chciałam też się wtrącić co do męża, a może on po prostu też przeżywa sytuację i boi się kolejnych rozczarowań. A najbardziej obstawiam, że może po prostu my jak to baby doszukujemy się igły w stogu siana, może po prostu miał taką zachciankę żeby wyjść :P

    Lago - kupiłam Jarmuż wieczorem zamierzam zajadać się zdrowymi chipasami, a co do leków to nie wiem czego się spodziewać bo to będzie nasza w ogóle pierwsza w klinice ( BTW spodziewam się cudu, a może akurat od samej wizyty zajdę? :D )

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 8 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przymrużeniem oka ;)

    ac72bc9cb98b5536353e09b92a47f57c.jpg[img][/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 10:49

    Anet_86, Lago, Karolina2787, daga_00, sylwia1986, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 8 października 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Lago - kupiłam Jarmuż wieczorem zamierzam zajadać się zdrowymi chipasami, a co do leków to nie wiem czego się spodziewać bo to będzie nasza w ogóle pierwsza w klinice ( BTW spodziewam się cudu, a może akurat od samej wizyty zajdę? :D )

    tylko dobrze go przypraw :D Jak pierwsza wizyta to lepiej porzadnie przygotuj portfel. Na poczatek pewnie dostaniecie pierdyliard badan do zrobienia.....

    hej ho hej ho na spacer by sie szlo:D Juz po jednym godzinnym jestem, no ale tak pieknie swieci slonce ze chybapojdziemy na drugi

    Ona jak dla mnie wszystkie testy co wklejalas to negatywy. Jak jestes taka nakrecona, to nie lepiej pojsc do gina na monit niz polegac na temperaturze i kluciu jajnikow? Nie musi to byc Twoj gin przeciez, kazdy zrobi Ci usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 11:52

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 8 października 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    jak wam mija niedzielne popołudnie? u mnie trochę nuda.
    Wczoraj mój chłop wróciła w nocy z pracy i dramat, tak go jakieś choróbsko rozłożyło :/ prawie pół nocy go mokrym ręcznikiem okładałam bo taką miał temperaturę...dziś już na szczęście gorączki nie ale słabiutki biedaczek i opiekować się trzeba jak dzieciątkiem
    No i tutaj moje pytanie do was...w kolejnym cyklu mam wprowadzić ten nowy lek na stymulacje owu, no i orientacyjnie dni płodne wypadają mi za jakieś 2.5 tyg...i teraz nie wiem czy ta gorączka będzie miała zły wpływ na jakość nasienia za te 2,5 tyg. ? jak sądzicie ?

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Janess, zależy od chłopa. 2,5 tyg to sporo czasu, pytanie jednak jak szybko Twój Romeo dojdzie do siebie. Sylwia, jaki nowy lek dostaniesz?

    Chyba dzisiaj w całej Polsce i częściowo w Hiszpanii ładniejsza pogoda była, bo i nas tutaj dziś mniej :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago , nie do końca klocie czułam silny ból z lewej strony , zdecydowanie owulacyjny fakt taki że temperatura pokazuje tak jak Ty mówisz natomiast ten ból ja znam jest co miesiąc więc skąd on ?
    Testy zupełnie inaczej wychodzą na zdjęciu napewno jeden z nich jest ma kreskę tak ciemna jak testowa ...a może i jest tak jak Ty mówisz

    Zakupy udane:-)
    Są 2 pary butów i perfumy i tusz :-P

    Karola tusz taki jak na foto a perfum wybrany został taki ;

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe667e51d81d.jpg

    :-) :-)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 9 października 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska, Zapewne chipsy? :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 9 października 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Każdej, która była na zakupach, bo widzę, że nie tylko Ona29 była, gratuluję upolowanych rzeczy ;)


    Mam dylemat. Pomóżcie.
    W związku z tym, że jesteśmy poza PL, a nasze mieszkanie w ojczyźnie :) stoi puste kuzynka męża odezwała się do nas z prośbą zamieszkania tam z rodziną (ma 3 dzieci+ mąż). Pytała nas o to przed naszym wyjazdem, ale to miała być dla nich alternatywna jakby ich mieszkania nie oddali na czas. Pod wpływem emocji od razu się zgodziliśmy. No i właśnie pisała do mnie czy "oferta" nadal aktualna. Oczywiście nie mogę odmówić. Skoro pow. A to trzeba pow B. Ma tam zamieszkać na miesiąc, góra na 2. Muszę zaznaczyć, że musieliby sami sobie w domu palić, a wiec korzystać z naszego opału.
    Dziewczyny dajce znać co o tym myślicie, bo mam z nią dziś rozmawiać, ale nie wiem jak się do tego zabrać, tzn. czy podpisać jakąś umowę, jak z pieniążkami itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 08:13

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 9 października 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Zgadzam się z Janess, zależy od chłopa. 2,5 tyg to sporo czasu, pytanie jednak jak szybko Twój Romeo dojdzie do siebie. Sylwia, jaki nowy lek dostaniesz?

    Chyba dzisiaj w całej Polsce i częściowo w Hiszpanii ładniejsza pogoda była, bo i nas tutaj dziś mniej :)
    Lek ktory, mam brac nazywa sie Symletrol
    No i tak sie zastanawiam jak to jest z ta temperatura, czt jest sens brac lek i chodzic na monitoringi i placic za wizyty..ale no zobaczymy

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Witam się już w śród żywych. Wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku z przerwami na rzyg, czułam się masakrycznie :( nie wiem co mi tak zaszkodziło ale to norma z takim wrażliwym żołądkiem. Na całe szczęście dziś już ok bo do pracy na drugą zmianę.

    Angela przebarwienia mam po trądziku i te po słoneczne, piegi mi nie przeszkadzają :) cera raczej tłusta i z tym zawsze mam problem żeby dobrać coś a krem to już wgl.

    Ona czyli jednak Opium Cię skusiło ;) ile tusz kosztował? To ten o którym pisałaś?

    Hipisiątko ja bym brała dupka te 8 dni po co przeciągać poza tym to tylko dwa dni w te lub we w te więc czy zrobisz tak czy tak to dużo różnicy nie będzie no chyba że wizytę u lekarza planujesz jakoś wcześniej :)

    Alegzi ja to od razu powiedziałabym że już nie aktualne :D hehe nie no żartuję. Powiedz jej o tym drewnie że tyle ile zużyje musi odkupić najwyżej, tak samo z resztą tzn. opłaty a umowa to chyba po to w razie by coś uszkodzili czy tp. bo nigdy nie wiadomo. No ale może się nie znam to tylko moja rada :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 08:27

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 9 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi Hipsiatko dobrze gada,juz pomijając fakt,ze z rodzina to różnie bywa w takich sprawach..no i tak naprawdę zależy od tego jakie macie z nimi relacje..bo bywają takie sytuacje ze człowiek z dobrego serca pomoże a rodzinka później za plecami bedzie biadolic ze za drogo im się za cos powie bo to przecież po rodzinie powinno byc pol darmo
    Z drugiej strony tez nie pomoc w potrzebie zlaszcza jesli ma sie taka możliwość...
    Najważniejsze to dobrze sie dogadać

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi, trudna sprawa. Jesli dom stoi pusty, to może lepiej jeśli ktoś tak chociaż na chwilę zamieszka. Na pewno trzeba ustalić warunki ile za co ma zapłacić. Media wiadomo wg rachunków, reszta do dogrania. Jeśli to nie specjalnie ufasz to podpisz umowę, nie zaszkodzi, a jak kuzynka nie ma złych zamiarów to podpisze bez obrazy. Takie moje zdanie. Daj znać co postanowiłaś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi z tego co wiem to teraz z wynajmem jest ciężko, wsyzstko zależy od tego na jala Ty jesteś osobą, u mnie np nim mieliśmy swoje wynajmowalismy od moich rodziców i bezapelacyjnie placilismy czynsz plus odstepne - niestety, ale niejednokrotnie słyszałam o takich co wyjechali i na czas nie obecności rodzina opiekowała się domem mieszkaniem za tzw opłaty tylko i wyłącznie czylito co zuzyja i ewentualnie czynsz jeśli takowy posiadacie
    Następnie rodzina rodzina ale umowa musi być i pamiętaj aby na umowie kuzynka miała zaznaczone że w razie jej rozwiązania lub dojśćia do jej finiszu musi być wyraźnie napisane że ona ma gdzie iść
    Bo prawnie jest tak że jeśli nie to nie możesz jej wyrzucić na bruk gdyby np nie zechciała opuścić Twojego domu - no i co też ważne według mnie opał oczywiście we własnym zakresie czyli albo Wy wyliczycie ile w jest e stanie zuzyc przez te 2 miesiące ( tak było by najlepiej ) i odrazu to uzgodnicie ile muszą zapłacić- żeby po dwóch miesiącach nie było niespodzianek typu ale my tyle tego nie zuzylismy itp.


    No i witam się z rana:-P :-)

    No Krysia chwal się co tam wczoraj sobie kupiłaś :-P
    Ja zapomniałam Wam napisać że udało mi się kupić 1kg migdałów za 36zl :-O to naprawdę super cena zwazajac na to że za 100 gram place zazwyczaj około 10 zł

    Wogole wczoraj jakoś dzień mi zleciał
    Dziś temperatura wyższa ale mierzona 3 godziny późnej więc nie wiarygodna
    Wczoraj ciągły mnie wieczorem dwa jajniki naraz i w sumie już sama nic z tego nie wiem
    Jedno jest pewne że ból owulacujny był 2 dni temu,
    Może Wy tak kiedyś mialyscie był ból a owu nie stwierdzono? Zglupieje normalnie
    W przyszłym cyklu stawiam na monitoring
    Ewentualnie pójdę może jeszcze w tym tylko pytanie mam takie czy jak będę po owu to lekarz też to stwierdzi nie widząc pęcherzyka np ? Moje monitoringi zazwyczaj wyglądały tak że nigdy nie miałam sprawdzone czy jajo pęka, zazwyczaj do momentu jakie jest i jak już było na tyle duże to iść do domu i starać się potem już miałam nie przychodzić

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 9 października 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem Dziewczyny macie rację. Co do relacji to są dobre. Nie widujemy się z nimi jakoś szczególnie często. Normalny kontakt bym powiedziała. Najbardziej boję się zniszczeń w domu. Wiadomo jak są dzieci to jest inaczej. No, ale jakbym ja kiedyś potrzebowała pomocy (odpukać) to może mi ktoś pomoże jak ja im. Tak jak wspominałyście z rodziną dobrze na zdjęciu, więc myślę, że bez umowy się nie obejdzie. Chcę się w tej sytuacji czuć komfortowo. Przez tą sytuację bedziemy musieli wrócić na weekend do Polski. Chcę pochować swoje osobist rzeczy itp.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola 138 zł bodajże ten tusz
    A co do opium tak ale powiem Wam szczerze że z godzinę tam stalismy miałam w sumie 3 faworyty opium - code- i euphoria ale po napsikaniu na skórę wygrało opium no i oczywiście mąż też wybrał coś dla siebie, trochę się wykosztowalismy ale było warto:-)

    Karola rzyg? Zatrulas się? Tak masz takie chwilowe?
    Kryska Jannes Lago wychodzić na kawę :-P

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona zapewne pamiętasz moją sytuację z owu tzn wykresy ładne z tempką pokazującą że owu była, ból jajników a na monicie brak owulacji tzn pęcherzyk zawsze był ale nie pękał. Nie mówię że u Ciebie jest tak samo ale sama wiesz że różnie to z naszym organizmem bywa ;)

    Nooo zatrułam się i to potwornie nawet nie wiem po czym mnie tak rozwaliło, myślałam że zejdę :( tyle razy rzygać to jakiś kosmos, schudłam 3kg od raz! Wiem że mój żołądek jest wybitnie wrażliwy na co to niektóre produkty ale czasem mnie zaskakuje bo bardzo muszę uważać na to co jem a nawet jak jem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ani mi nie mów nie pamiętam:-O
    No a to plamienie? Jakby efekt pęknięcia? Przynajmniej u mnie? Dosłownie silny ból plis plamienie... chwilowe tzn jednorazowe
    Masakra...

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ