X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tematach widać, że weekend się skończył :) ja napiszę więcej z domu.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes wszystko wskazuje na to że to było zagniezdzanie. I tego akurat Ci życzę ż całego <3 od teraz będę trzymać kciuki za ten cykl !!!

    U mnie się co nieco wyjaśniło, przytulalismy się i znów plamilam
    Więc to raczej jest od czego innego - tak czy siak gin musi mnie przyjąć:-)

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej czytam tak w Google i pisze również o acardzie, przez niego sluzowka jest bardziej ukrwiona i mogą wystąpić plamienia
    A ja go biorę na własną rękę od paru dobrych dni ....
    Przerwe w między czasie
    Zbadam ten próg
    Jannes jak się wyrobie bo u mnie labo jest otwarte od 6.30 a ja na 6 do pracy za to w poniedziałki mam wolne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sieci labo nie ma , 10 kroków odemnie jest ośrodek zdrowia i tam pobieraja krew prywatnie bądź nie jakieś 10 km jest szpital
    I podobnie mamy tak że są prywatne labo i tam niestety pobieraja krew również w konkretnych godzinach no 7-10 prywatnie gdzie chodzę do gina podobnie
    Żadnej porządnej placówki laboratoryjnej:-/
    Plamienie ciągle jest niejest jednorazowe krew może nie jasno czerwona ale taka wiśnia z odrobiną śmietany ( haha co za opis )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    krew może nie jasno czerwona ale taka wiśnia z odrobiną śmietany ( haha co za opis )

    Konkurs na najsmaczniejszy opis śluzu mamy rozstrzygnięty. Nagrodę w postaci bezpłatnego badania ginekologicznego, kt wykona sam detektyw Rutkowski można odebrać w siedzibie organizatora.
    Gratulujemy!!!

    Pozdrawiamy, Organizatorzy sp. jawna.

    Janess, Ona29, sylwia1986, Znowu.ta.kryska, Angela Be lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha no dobra :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, Janess oby Wasze objawy przyniosły dobre wieści i pierwsze ciąże na wątku :)

    Tata w szpitalu, wczoraj z nim rozmawiałam głos miał nietęgi... Właśnie przed chwilą dzwonił, jak tata do mnie pierwszy dzwoni to nie jest dobrze... To teraz siedzę i płaczę :( masakra. Jutro rano zabieg, jak się obudzi to zadzwoni, a tu cały dzień trzeba wysiedzieć w pracy...

    Z dobrych wiadomości - papierosów cały czas nie kupiłam :D

    Alegzi, podjęliście decyzje?

    A co u reszty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia? Boję się że po zabiegu nabawilam się nadzerki a ż drugiej strony powinna ona być już po zabiegu a nie miesiąc później choć ja się na tym nie znam nigdy tego nie miałam...

    Anet wszystko będzie dobrze nie stresuj się na zapas ... :-(
    Ile tata ma lat i co mu dolega ? Jeśli można zapytać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tata ma 65 lat (skończy 13.11. w dzień kiedy idę do szpitala), od wielu lat choruje na cukrzycę, jest na wcześniejszej emeryturze z uwagi na pracę w warunkach szkodliwych. W ty roku zauważył krew w moczu, a na usg wykryto, no właśnie, jeden lekarz mówi narośl, drugi nazwał to co widzi guzem... Pewnie po operacji sprawdzą co to jest. Staram się być dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Janess no to same dobre wieści SUPER! :D teraz tylko lepiej może być, a może już jest a okaże się 11dpo hihi kciukacze &&
    Co do tego badania to niestety nie pomogę bo się nie znam ale dziewczyny na pewno :)

    Anet nie martw się na zapas. Tak jak Janess mówi najważniejsze że wiadomo jak działać i z czym a na pewno lekarze już wiedzą co robić i wszystko będzie dobrze kochana. Ściskam ❤

    A ja zaczynam dzień od szklanki wody z cytryną i niedługo mykam do pracy. Miłego dnia :)

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę kawę robić, kto chce kawę?

    Janess, pięknie :) Zuch dziewczyna :)

    Dzięki za wsparcie, przydaje się!!!

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, Hipisiątko, co jest?

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak to jest w życiu, że zawsze jest coś/ktoś, kto nam dobry humor popsuje. A to szef, a to teściowa, a to sąsiadka i tak w kółko. Im bliższe to osoby tym gorzej dla nas, niestety. Idź ochłoń, może Ci się poprawi. Pisałaś, że lubisz swoją pracę, więc na tym się skup :) A czym konkretnie się zajmujesz? Roślinki czy zwierzątka?

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipsiatko...to jest właśnie życie bez tesciow , szkoda że Twój mąż tego nie widzija mieszkałam ze swoją 1,5 roku .... potem się wyprowadzilam mniej więcej na jakieś 3 miesiące, mąż tam został ja wróciłam do mamy mojej i tak sobie żyliśmy aż mąż otworzył oczy że tak być nie może...
    Trochę nie fajnie że Ty zapierdzielasz po to żeby on mógł odpocząć... przykro mi :-(
    Musisz być twarda bp podejrzewam gdybyście mieszkali osobno ż tesciami życie było by inne

    Jannes juuupi :-) no ja tam w Ciebie wierzę
    Masz ogromne szanse :-) i ja trzymam kciuki !!!

    U mnie bez zmian tempka nisko plamienia rano też były tyle że już brunatne ...
    Później zadzwonię do lekarza i się umówie

    Anet bądź dobrej myśli że wszystko będzie dobrze i Będzie:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 08:06

    Janess, hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska tez mi to Google powiedziało ale nadzerka to teraz ból którego ja nie odczuwam , mam wrażenie jednak że u mnie macica się czyści jeszcze dziś i skrzepiki się pojawiły no ale lekarz mnie nie ominie

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 10 października 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko, teściowej zapewne nie zmienisz, ale mężowi śmiało stawiaj sprawę jasno. Najgorsze to tłamsić w sobie. W końcu dojdzie do tego, ze wstaniesz, wyjdziesz, a mąż będzie zdziwiony o co Ci chodzi...
    Ogarnianie domu i podwórka i bieganina wokół leżącego na kanapie męża? Nigdy bym sobie na to nie pozwoliła i Ty też nie musisz :)
    Jak coś nam nie pasuje, musimy to zmieniać, a nie narzekać, sami budujemy swój los i swoje życie :) głowa do góry i ruszaj z kopyta! :)

    Znowu.ta.kryska - z tym barkiem wpływu to się właśnie nie zgodzę. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 08:54

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaahahahahaahah Kryska
    Tys jest jebnieta hahaahahahaha

    Znowu.ta.kryska, Janess, hipisiątko, daga_00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko, nie żyjemy na bezludnej wyspie, więc nie wszystko zależy od nas, a też na zachowanie innych ludzi nie mamy wpływu. Gdyby tak było to pewnie bawiłabym gromadkę dzieci :) Łatwo komuś rzucić: wszystko zależy od Cb, masz czego chciałaś. Zgadzam się z Kryską, że nie warto tracić energii na sprawy, na kt nie mamy wpływu. Nie znam Cb, ale mam wrażenie, że energiczna dziewczyna z Cb, więc jeśli czujesz się na siłach, to cegły w dłoń :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 09:39

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 10 października 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski :)

    Ja też chyba zjem chipsy i napije się melisy.. :P
    Musiałam dziś odwołac 3 szkolenie bo nie ma ciepłej wody..
    Spółdzielnia dymi z hutą i przeszli na swoją kotłownie i nie znasz
    dnia anie godziny, kiedy nagle wody brak.. to jest masakra. Kazałam dziś
    mężowi po bojler jechać, bo tak nie może być zeby w 21 wieku takie akcje były..
    Gdzie za m3 ciepłej wody płacimy.... uwaga uwaga 40 zł!!!!!!!!!!!! Więc na bojler wyjdzie mi taniej bo juz przegieli z ta ceną...

    Poza tym jestem w 26 dc... na antybiotyku... tak się zastanawiam czy jak miałam owu stiwerdzoną przez gina w 11 dc a współzyłam 9 dc to są szanse na zapłodniene? :P Raczej czuje się totalnie okresowo... ale jestem na tym antybiotyku i się zastanawiam ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, czy lodówka Cb wciągnęła??
    Alegzi, co z domem?
    Lago, co u Maryni?

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ