X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 9 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    My z męża siostrą mieliśmy dobre kontakty. Nawet myślałam że będziemy przyjaciółkami że ja w koncu będę miała siostrę. Tak się rozczarowałam, że nigdy jej nie zaufam już i odzywamy się i widzimy tylko max 3 razy do roku choć ona mieszka 20 km ode mnie.
    Najpierw wkurzyłam się że oddała mi prezent swój urodzinowy od nas za kilka ładnych stówek. Potem powiedziała mi w twarz, że ich dzieci mają urodziny raz do roku i wypadałoby kupić im porządne prezenty a na koniec stwierdziła, że żyjemy ponad stan bo wszystko bierzemy na kredyty i chcialaby zobaczyć kiedy w końcu popłyniemy z tym wszystkim. Tak więc uważam, że z rodziną to najlepiej na zdjęciach i to w środku.


    Pamiętam jak opowiadałaś o tych prezentach dla jej dzieci.. Brak słów.
    Nie no umowa to podstawa, więc na pewno trzeba będzie ją podpisać. Nie mam zamiaru się potem martwić.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Melduję się z kawą w ręce ;)

    Mam dziwny wykres. Niby sugerował że mam cykl bezowulacyjny i od wczoraj bóle jak na @. Dzisiaj skok...
    Byłam zbadać progesteron. Zobaczymy czy @ za rogiem czy jakieś wariacje temperaturowe.

    Miłego dnia!

    Jannes masakra , mnie to wygląda na zagniezdzanie jeszcze ból miesiączkowy wszystko by się zgadzało
    No ale by była niespodzianka !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ja oczywiście opisuję jak było u mnie poza tym ja nigdy plamień w środku cyklu nie miałam więc się nie wypowiem ale wiadomo czego Ci życzę :) Myślisz wybrać się do gina podglądnąć co i jak?

    Co do tuszu to o fuck jaki drogi nie wiem co na to mój luby powie :P wiem że warto zainwestować w droższy i lepszy hmmm...

    Janess może to dobry znak tak jak pisze Ona :D Kiedy masz termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola szczerze Ci powiem kupowałam za 50 zł kupowałam za 30 zł i z żadnego nie byłam aż tak zadowolona powiedziałam mężowi powiedział jak trzeba to trzeba
    Nie namawiam bo może akurat Tobie nie podpasuje ( w co wątpię) no ale różnie bywa
    Miałam to 3 miesiące więc wydajność taka w miarę ale myślę że Warto

    Właśnie się zastanawiam tylko pytanie czy jeśli faktycznie owu byla czy on to stwierdzi

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 9 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29, grunt, że znalazłaś swój ideał :) ale mi tusz starcza na pół roku. Maluję się od pon-pt no i chyba, że w weekend gdzieś jedziemy.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Ona29, grunt, że znalazłaś swój ideał :) ale mi tusz starcza na pół roku. Maluję się od pon-pt no i chyba, że w weekend gdzieś jedziemy.

    Ja raczej maluję się codziennie:-P pracuje we wszystkie soboty no i niedziela zawsze się gdzieś wychodzi
    Czasem mam tak też że np wracam z pracy idę pod prysznic więc i zmywam makijaż mamy gdzieś jechać więc maluję się jeszcze raz
    A że pracuje do 12 w południe to często mi się to zdarza :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola 3 kg ... ? Tosz to pięknie hahaah no żarcik taki
    Najważniejsze że dziś już dobrze
    A od zawsze miałaś taki wrażliwy żołądek?

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 9 października 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ja raczej maluję się codziennie:-P pracuje we wszystkie soboty no i niedziela zawsze się gdzieś wychodzi
    Czasem mam tak też że np wracam z pracy idę pod prysznic więc i zmywam makijaż mamy gdzieś jechać więc maluję się jeszcze raz
    A że pracuje do 12 w południe to często mi się to zdarza :-P


    Ok sprawa wyjaśniona :) Jakbym malowała pewnie 2 razy dziennie to też by mi stykło na 3 miesiące.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona może i się pokuszę ale to w tajemnicy przed moim :P hihi na razie muszę skończyć swój, jak zacznę stękać że nie mam to wtedy każe mi kupić :)

    Co do żołądka to tak od kiedy pamiętam :( już mniej więcej wiem co mi szkodzi i tego nie jem lub np. czym popijam i kiedy. Jednym słowem przesrane wiem... :/

    Co do Twojej owu zgadzam się z wypowiedzią Janess :)

    Janess to czekam z zaciśniętymi kciukami na wieści po wizycie :) &&

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to zrozumiałe ja jak wydalam prawie 500 na ciuchy to mój wie że wydalam 300 :-D
    Chłopom nie wszystko się mówi bo oni tego nie rozumia hahaha :-P

    Mój lekarz nie ma opcji nie przyjmie mnie ma komplet , ja to zawsze z nim tak mam co dzwonię to albo prosi żeby zadzwonić późnej albo nie odbiera albo pyta o co chodzi a na końcu mówi że nie ma potrzeby przyjeżdżać
    Jannes od boli kazał liczyć 7 i iść zbadać próg

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes no jest spadek jakby 3 dniowy ale patrzeć tak ogólnie na wykres widzę jeden drastyczny ten w 6 dpo
    Mam nadzieję że nie jesteś taka książkowa i nie będziesz miała 1dniowego spadku tylko 2srednie i jeden taki jaki ma być i zakończyć cykl na zielono i ruszysz wątek:-P
    Czego Ci życzę z całego serca:-)

    Karolina2787, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona o to to właśnie :D

    A może do innego gina iść tylko na monit?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to nieznam obok mnie żadnych innych
    Reszta którą znam to przyjmuje jakieś 20 km odemnie a to odpada bo malz potrzebuje auto na dziś
    Ta babka od siostry no już nie przyjmuje wogole bo zaraz rodzi
    Jeszcze spróbuje zadzwonić do jednego lekarza ale ja go nie znoszę
    Za te słowa : tak Ciąża była wewnatrz magiczną ale nie rozwijala się prawidlowo a to pewnie wina miesniaka " i poprostu sobie poszedł a ja się poczułam jakbym w mordę dostała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie będę do niego dzwonić
    Nie lubię go i już
    O !

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona no to może po prostu odpuść co będzie to będzie okaże się na koniec wykresu tak to będziesz ciągle gdybać a do lekarza co jest gburem też nie warto iść tylko dlatego że nie masz innego pod ręką a nóż się udało i będzie surprise :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes mi kazał policzyć 7 dni od boli i iść...masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym udaniem to nie myślę aż tak tylko bardziej martwi mnie fakt czy ja mam owulacje ? Bp wykres tego nie potwierdza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Oj z tym udaniem to nie myślę aż tak tylko bardziej martwi mnie fakt czy ja mam owulacje ? Bp wykres tego nie potwierdza...

    No to tylko monitoring kochana bo inaczej się nie dowiesz a tempki jak wiesz potrafią być mylne. Ja w wykresy już dawno przestałam wierzyć.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dopiero zerklam faktycznie wyjdzie mnie to sobota niedziela będzie ciężko bo szpital łaskę robi ...problem ma i krew dyzurnie pobiera i liczy z 300% jak betw normalnie kosztuje 35zl tak ja w niedzielę dyzurnie placilam 90 zł:-/

    Tak też myślałam też że ból może być w trakcie przed lub po owu ale plamienie mnie myli bo raczej ono z tym bólem kojarzy się z pęknięciem ... No chyba ze się grubo mylę

    Tak czy siak mam wrażenie że to druga faza brzuch mnie muli cycki zaczynają boleć śluzu jak na lekarstwo a jak jest to zupełnie mleczny
    Więc może owu była może nie spróbuje w poniedziałek oddać może coś pokaże stracę 25 zł jak coś:-P nie 90 :-P
    A w następnym cyklu koniecznie monitoring

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 9 października 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Teraz dopiero zerklam faktycznie wyjdzie mnie to sobota niedziela będzie ciężko bo szpital łaskę robi ...problem ma i krew dyzurnie pobiera i liczy z 300% jak betw normalnie kosztuje 35zl tak ja w niedzielę dyzurnie placilam 90 zł:-/

    Tak też myślałam też że ból może być w trakcie przed lub po owu ale plamienie mnie myli bo raczej ono z tym bólem kojarzy się z pęknięciem ... No chyba ze się grubo mylę

    Tak czy siak mam wrażenie że to druga faza brzuch mnie muli cycki zaczynają boleć śluzu jak na lekarstwo a jak jest to zupełnie mleczny
    Więc może owu była może nie spróbuje w poniedziałek oddać może coś pokaże stracę 25 zł jak coś:-P nie 90 :-P
    A w następnym cyklu koniecznie monitoring

    90zł? Toż to oni oszaleli? Ja bym poczekała do poniedziałku i na spokojnie wtedy zrobiła tak jak piszesz.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ