Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bawi naprawde ;)i nie draze jesli ktos cos zle zrozumial to przepraszam ;)
    Juz uciekam ;)
    Milego dnia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi <3 ołjea! :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Janess, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A nam chodziło o Twój wstęp navten wątek.
    Do obcego domu czy gdzie indziej też tak wchodzisz ? Nawet bez ludzkiego "dzień dobry". ? Do tego twój post dotyczy osoby, którą widzimy na wątku pierwszy raz.
    Gdybyś wcześniej przeczytała kilkanaście stron to byś zauważyła, że my tolerujemy nowe osoby i nie mamy nic przeciwko poszerzaniu naszego zwariowanego kręgu starych dup ale na litość boską nie taki sposób jak zrobiłaś to ty.

    Tak więc jeśli chcesz to wyjdź i wejdź jeszcze raz, tym razem poprawnie :)

    Wiecej luzu zycze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Wiecej luzu zycze ;)


    haha :D nam życzysz? Chyba sobie bo my mamy luzu że uuuu... no zobacz jakie my roześmiane kobiety :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Wiecej luzu zycze ;)

    Serio ? Syczysz jadem , wystarczyło napisać dzień dobry ...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia dawaj swojego rotka przyda nam się tu czasem będzie pilnował kto wchodzi bez pukania :D haha

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Zaraz będzie, że my tutaj coś wciągamy nosem albo se w żyłę dajemy :)

    No normalnie A co :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Zaraz będzie, że my tutaj coś wciągamy nosem albo se w żyłę dajemy :)


    Hipi no a jak przecież tak jest ja łykam piguły Ty się dźgasz igłami i jeszcze dopochwowe czopy z niewiadomą substancją brakuje tylko coś nosem wciągnąć ale czekaj zaraz zaparzę kawy fusiastej będzie odlot na maksa :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hipi no a jak przecież tak jest ja łykam piguły Ty się dźgasz igłami i jeszcze dopochwowe czopy z niewiadomą substancją brakuje tylko coś nosem wciągnąć ale czekaj zaraz zaparzę kawy fusiastej będzie odlot na maksa :D

    Ja wciagam pyłki jak pracuje frezarka potem smarkam na różowo:-D :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ja wciagam pyłki jak pracuje frezarka potem smarkam na różowo:-D :-D


    haha :D to już prawie jak jednorożec :D haha

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tutaj i od razu mam pytanie. Będę wdzięczna za waszą opinie.Cykle mam 29-30 dni. Ostatni okres dostałam 2 września. 16 września (15dc) kochalismy się z mężem. 27 września (26dc) usg pokazało endometrium 8 mm i lekarz powiedział, że macica jest pusta. Dziś jest 32 dzień cyklu, brzuch mnie pobolewa od dwóch dni ale okresu brak. Wczoraj robiłam test siusiany ale negatywny. Co myślicie?

    Witamy
    Beta hcg prawdę Ci powie:-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess no teraz to Ty się zachowałaś przynajmniej tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ac9beabfb4a.jpg

    Zły dinozaur :P

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Karola, i tak Cie love <3 ;)


    Ja Ciebie też lofciam You know <3 :)

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi czasami człowiek musi inaczej się udusi ;)

    nick nieaktualny, Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym jak dobrze pamiętam już kiedyś pisałyśmy i nawet księga magii była :D

    Ona powinna pamiętać te czasy kiedy to wróżyłyśmy ba nawet układałyśmy rymowane zaklęcia co by nam pomogły zaciążyć :D haha

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    O tym jak dobrze pamiętam już kiedyś pisałyśmy i nawet księga magii była :D

    Ona powinna pamiętać te czasy kiedy to wróżyłyśmy ba nawet układałyśmy rymowane zaklęcia co by nam pomogły zaciążyć :D haha

    Ja tam jestem za magiczną kula :-P

    Karola wszystko pamiętam, teraz " trzezwym " okiem do tego podchodze.
    Tak naprawdę nasz wątek pomaga nabrać dystansu do starań i pomaga zacząć nam żyć normalnie żyć nie sluzem świecami porami przytulanek itp . Poprostu wiem że żyje:-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ale tak szczerze to my wszystkie od początku byłyśmy takie, inne nie wiem jak to ująć ale od samego początku jakoś podchodziłyśmy do tego wszystkiego z jajem, wiadomo były przykrości z niepowodzeń i płacz i niechęć do całego świata ale za każdym razem każda z nas wstawała silniejsza z większym zapałem do walki a przede wszystkim z humorem bo jakoś tak łatwiej nawet mimo takich przeciwności losu i wiecie co wszystkie Was tu lofciam i dzięki Wam nadal tu jestem :)

    nick nieaktualny, Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam coś napisać, ale się wycofam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 11:51

    nick nieaktualny, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek dlaczego dajesz :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ