X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj kochana nie załamuj się tak , wiem , że taakie pierdoły domowe nawet wkurzają człowieka i przez to jeszcze bardziej dołująca jest sprawa z dzieckiem .;( Będzie dobrze skarbie , sama radzisz dziewczyną , że jak nie w tym cyklu to następnym się uda więc może i u Ciebie tak będzie ;-) o ile i tak nie zaciążysz w tym jeszcze nic nie wiadomo więc głowa do góry .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wiem że jak się wszystko pierdzieli to zwyczajne "glowa do góry!" nic nie daje ale postaraj się trzymać mimo wszystko glowe wysoko i już! :)
    Buś buś :*

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona mi teraz głównie nie chodzi nawet o dziecko ale o te badania i to wszystko :( tak doprowadza to człowieka do szału . Jeszcze tej wody nie ma . Ech jak się wali to wszystko na raz
    Lenka :*

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak już jest ;-( znam to wkurzenie i zakręcenie jeśli chodzi o badania ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uciełam sobie poobiednia drzemkę. suszy mnie strasznie wiec poprosiłam wpół śpiąc o szklankę coli mojego M. on oczywiście przezornie ostrzegł, że może lepiej wstane i się napije bo wyleje na łózko, ale ja na kozaka :D no i wylała :D skwitował gorzej niż z dzieckiem 0bicz.gif

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to miałam dzisiaj najgorsza noc chyba w życiu... sprawa ciąży w tym roku stoi pod dużym znakiem zapytania... do dzisiejszej nocy czułam sie swietnie co prawda na ketonalu ale świetnie :p nawet wieczorem byliśmy u znajomych a dzisiaj mieliśmy jechać nad morze... w środę poronilam samoistnie było do zniesienia jeśli są to się ubrać w jakieś słowa. Później lekko plamilam i było bardzo dobrze. Dzisiaj 3 30 obudził mnie potworny ból brzucha w pewnym momencie myślałam że to może być jakiś krwotok wewnętrzny. Ani siedzieć ani leżeć nic... dopiero ok 6 30 przestało boleć i wtedy pojawiła się fala krwi taka porządna bardzo ból od razu minął a ja trzeslam się ze strachu jak galaretka obudziłam męża było mi słabo źle niedobrze wszystko naraz... powiedziałam ze dziecka narazie nie chce ból mnie przerósł :( i strach ze znowu pojawi się to uczucie którego po raz kolejny nie zniose. Dopiero się ogarnęłam i przespalam. Teraz już czuję się dobrze plamienie bardzo delikatne mam nadzieje ze to koniec moich boli bo ile można znieść :( a żołądek juz od tabletek wysiada :/ w poniedziałek dzwonie do lekarza umówić się na wizytę
    To tyle... musiałam się gdzieś wygadac ;)

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, przykro mi, mogę sie jedynie domyslać co czułaś. Najważniejsze, to z niczym się nie spieszyć,na wszystko przyjdzie czas.
    16icon_kiss.gif

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    Ja za to miałam dzisiaj najgorsza noc chyba w życiu... sprawa ciąży w tym roku stoi pod dużym znakiem zapytania... do dzisiejszej nocy czułam sie swietnie co prawda na ketonalu ale świetnie :p nawet wieczorem byliśmy u znajomych a dzisiaj mieliśmy jechać nad morze... w środę poronilam samoistnie było do zniesienia jeśli są to się ubrać w jakieś słowa. Później lekko plamilam i było bardzo dobrze. Dzisiaj 3 30 obudził mnie potworny ból brzucha w pewnym momencie myślałam że to może być jakiś krwotok wewnętrzny. Ani siedzieć ani leżeć nic... dopiero ok 6 30 przestało boleć i wtedy pojawiła się fala krwi taka porządna bardzo ból od razu minął a ja trzeslam się ze strachu jak galaretka obudziłam męża było mi słabo źle niedobrze wszystko naraz... powiedziałam ze dziecka narazie nie chce ból mnie przerósł :( i strach ze znowu pojawi się to uczucie którego po raz kolejny nie zniose. Dopiero się ogarnęłam i przespalam. Teraz już czuję się dobrze plamienie bardzo delikatne mam nadzieje ze to koniec moich boli bo ile można znieść :( a żołądek juz od tabletek wysiada :/ w poniedziałek dzwonie do lekarza umówić się na wizytę
    To tyle... musiałam się gdzieś wygadac ;)
    Przykro mi , współczuję Ci tego wszystkiego ... idź do lekarza faktycznie bo masakra , że taki ból , fala krwi ... ;( bidulko . Będzie dobrze


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz do lekarza nie ma sensu mam minimalne krwawienie i nic więcej w zasadzie plamienie... w poniedziałek będę dzwoniła do swojego gina pójdę na kontrolę oby było wszystko okej. Wyczytalam tylko ze jestem wyjątkiem który tak źle to przechodzi :(

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię właśnie o lekarzu , żeby na kontrolę iść . Lekarz tak ogólnikowo powiedziałam ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to na pewno w pn będę dzwonic. Oby juz to był koniec moich przygód...

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam jestem ;D
    Dzisiaj wyjątkowo nie chcę się położyć spać bo później mam problemy ze zaśnięciem w nocy :d ogólnie dzisiaj też spędziłam aktywnie dzień z moim E. oczywiście po sklepach ;D
    A co tam u was? ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no... poczytałam sobie ale ładną jazdę tutaj zrobiłyście ;D ogólnie to dobrze że posprzątałyście bo nie chciała bym widzieć tego bałaganu ;P ale nie jestem zła że poszalałyście od czasu do czasu można czemu nie ;) ja ogólnie czuję się bardzo dobrze brzusio lekko czasami pobolewa ale nie na okres i to mnie dziwi dziś w nocy jak się położyłam zaczęło mnie mdlić :/ MASAKRA ! na szczęście zasnęłam i dzisiaj wszystko ok ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dzis spanie zmogło, zawsze tak mam przed @ jak jutro,pojutrze spadnie tempka to się nie zdziwie :/, zresztą musze sie przyznać, że oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test... negatyw to jasne, nawet cienia cienia nie było.
    po co ja sie tak gnębie?
    0dash2.gif

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna wrote:
    ja uciełam sobie poobiednia drzemkę. suszy mnie strasznie wiec poprosiłam wpół śpiąc o szklankę coli mojego M. on oczywiście przezornie ostrzegł, że może lepiej wstane i się napije bo wyleje na łózko, ale ja na kozaka :D no i wylała :D skwitował gorzej niż z dzieckiem 0bicz.gif
    Hahahah widzę że obie jestesmy prze talentki :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Hahahah widzę że obie jestesmy prze talentki :D

    oj tak, oczywiście ja nigdy nikogo nie słucham, chociaż to niemal pewne że jak ma się coś przydarzyć, to przydarzy się własnie mnie :D

    0dance3.gif

    Lena Z. lubi tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna wrote:
    mnie dzis spanie zmogło, zawsze tak mam przed @ jak jutro,pojutrze spadnie tempka to się nie zdziwie :/, zresztą musze sie przyznać, że oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test... negatyw to jasne, nawet cienia cienia nie było.
    po co ja sie tak gnębie?
    0dash2.gif
    Kochana ja tak miałam kilka dni temu też miałam dziwne objawy jakich jeszcze nie miałam i negatyw czekam do @ ale dziewczyny każą mi iść na HCG i chyba w poniedziałek się wybiorę... :d

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu strasznie współczuję... :(

    Truskaffeczko byłysmy grzeczne tak jak obiecałyśmy :D :D :D

    Vesna ja juz w swoim życiu trochę testów zrobilam i postanowilam nie robić juz ani jednego wiecej dopoki okres mi sie nie bedzie spoznial kilka dni... Mam w domu jeszcze dwa testy i na razie sobie grzecznie lezą w szafce...
    Najgorsze sa te rozczarowania...

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczko, jasne idż na bete, przynajmniej pewniejsza. Mi @ ma przyjśc dop.we środe i wtedy rano zrobie test.
    To jest właśnie przekleństwo kupowanie zapasów testów ciazowych, jakbym nie miała w domu tobym nie zrobiła i juz :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Aniu strasznie współczuję... :(

    Truskaffeczko byłysmy grzeczne tak jak obiecałyśmy :D :D :D

    Vesna ja juz w swoim życiu trochę testów zrobilam i postanowilam nie robić juz ani jednego wiecej dopoki okres mi sie nie bedzie spoznial kilka dni... Mam w domu jeszcze dwa testy i na razie sobie grzecznie lezą w szafce...
    Najgorsze sa te rozczarowania...
    dokładnie :/ ja mam jeszcze jeden w szafce ale użyję dopiero w sytuacji naprawdę jak @ mi się spóźni ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ