X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahhaaa noo kusicielka :D
    git maniura :D

    Lena Z. lubi tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu kurcze strasznie Ci wyspoczuje. niestety organizm musi się oczyscic i nie jest to przyjemne. mam nadzieje, ze wiecej sie to nie powtorzy. ale na wszelki wypadek musisz miec w domu elektrolity na wyrownanie plynow, zebys sie nie odwodnila..

    Truskaweczko Ty pytalas o bete? jesli tak to ta pierwsza rob, gonadotropina kosmowkowa.

    ech wiecie dzis moj Maz powiedzial, ze nie chce kolejnego dziecka, ze ja sobie wymyslalam drugie i teraz siedze przy kalendarzu, obliczam a on nie chce. ze w ogole to juz dawno mial mi powiedziec....
    ze moze kiedys.

    oczywiscie klotnia na calego bo juz raz kilka miesiecy wstecz to samo mowil a potem sam chcial stsranek. i wtedy mu powiedzialam, ze jak jeszcze raz tak zmieni zdanie to mnie bardzo zrani, ze rkzwali mnie nA kawalki bo kobiety natura tak ja stworzyła, ze chce gromadki dzieci, meza i spokoju. ze to taka misja zyciowa... to mi odpowiedzial, ze ON DRUGIEGO DZIECKA MIAL NIE BEDZIE. MOZE KIEDYS.

    wiec potoki lez, smutek i .... samotnosc. on sie wzial i zabral. pojechal na noc do rodziny bo ze ni y blizej na gielde jutro bedzie mial.
    nie odzywa sie od 18tej.

    dziewczyny tak mi kurde zle ; (

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi Skarbie, przykro mi :(
    Myślisz, że on naprawde nie chce dziecka? czy w ten sposób okazuje nie wiem, niecierpliwośc, rozgoryczenie, sama nie wiem.

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuu Flexi nie wiem co powiedziec...
    Cholerka gdyby mi mąż z takim tekstem wylecial to nie wiem co bym mu zrobila... :/ urwac jajka w takim razie jak nie chce dzieci :)
    ehhh facet nie rozumie ze kobieta ma w sobie tyle milosci ze może nią obdażyć wiele osób...

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziecko zawsze bedzie moja... z mezem moze byc roznie.

    on nie rozumie, ze ja zaraz 28 na karku, ze cierpliwosc juz nie ta, ze po dlugim czasie roznicy znow lafowac sie w nieprzespane noce, gowna i zygi to bedzie trudne, ze chce odchowac dzieci i zalozyc swoja firme, ze juz teraz mam klopoty by zajsc a co dopiero... kiedys pozniej.

    rycze caly czas jak tylko Igor poszedl spac. tak mnie serce z zalu i rozczarowania boli, ze to gorczy bol niz jedna krecha na tescie...

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wiem co czujesz... mój mąż też chciał jak się udało to cieszył się bardzo a teraz po wszystkim sie przestraszył i tez nie chce narazie... powiedziałam mu ze zawsze wiedziałam że ja chcę dziecko a on jeszcze nie i pewnie zgodził się bo myślał że się nie uda a tu się udało i juz się cieszył a teraz jak wyszło jak wyszło to znowu może się wycofać. .. faceta nie ogarniesz...

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna moze boi sie ze drugie bedzie jak Mlody. turbo wymagajacy. 5,5 miesiaca kolek i praktycznie non stop placzu. co przeszlismy to nasze... w szpitu z nim lezalam bo z odwodnienia lal mi sie przez rece. ponad tydzien w izolatce. teraz jak Igor jest "mobilny i chodzacy" to pol minuty ns miejscu nie usiedzi, jest baaaaaaaaardzo temperamentny i glosny.
    znajomi nie wierza dopoki nie zobaczą, w rodzinie mowia. na niego tornado lub furiat. taki jest choc najslodszy na swiecie.

    ja więcej jestem w domu, obowiazki przy dziecku w wiekszosci przeszy na mnie, ciaze tez ja przechodze a on.... on nie chce drugiego :( buuuuuuuu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2014, 20:49

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju naprawde bardzo Ci wspołczuję, przez internet jest ciężko pocieszyć drugą osobę więc pomyśl chociaż, że po drugiej stronie ekranu jest ktoś kto wysyła Ci ogromne uściski i słowa wsparcia NIE DAJ SIĘ FACETOWI!

    Coś z przymrużeniem oka:
    "weź pod pachę chłopca swego
    idź nad rzeczkę utop jego
    potem krzyknij "juchu hej"
    o jednego głupka mniej !" :)

    Flexi, Truskaffeczka lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wiadomo, faceci traume łapia jak grypę, ale o ile łatwiej byłoby jakby byli szczerzy, mówili o obawach, a nie kozaki, łatwiej powiedzieć nie chce dziecka

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz że jeszcze będzie za Tobą chodził na klęczkach i błagał o dziecko...

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaZ wiesz ja mu powiedzialam w zlosci, ze w takim razie niech sam sie zadowala ja nie chcr z nim seksu.
    wiem, ze glupio i zle ale jestem zla i czuje sie jakby jakas czastka mnie umarla.

    poza tym chyba nie ma sensu juz ovufriend. sama ze soba nie zmajstruje bobasa

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    hahahahahahahah jaka cizia :D
    hihi a jak ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    LenaZ wiesz ja mu powiedzialam w zlosci, ze w takim razie niech sam sie zadowala ja nie chcr z nim seksu.
    wiem, ze glupio i zle ale jestem zla i czuje sie jakby jakas czastka mnie umarla.

    poza tym chyba nie ma sensu juz ovufriend. sama ze soba nie zmajstruje bobasa
    Proszę Cię, nie mów tak!!! Sama widzisz ze w nerwach wiele rzeczy sie mowi ktorych sie potem żaluje... Skąd wiesz ze on teraz nie zaluje tych slow?
    Moze wyplakujesz teraz oczy a on wroci, przeprosi Cię i powie że nie chcial powiedziec tego co powiedzial? Daj mu czas i nie placz! My nie damy Ci się tu smucić Kochana! Nie z nami te numery! :)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie dzieciak co bedzie fochy puszczal i sie nid bedzie odzywal. maz ma dawac wsparcie i bezpieczenstwo rodzinie a on co? problem to do rodzicow pojechal... i watpie by przepraszal. wg nie ma pewnie za vo

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Aniu kurcze strasznie Ci wyspoczuje. niestety organizm musi się oczyscic i nie jest to przyjemne. mam nadzieje, ze wiecej sie to nie powtorzy. ale na wszelki wypadek musisz miec w domu elektrolity na wyrownanie plynow, zebys sie nie odwodnila..

    Truskaweczko Ty pytalas o bete? jesli tak to ta pierwsza rob, gonadotropina kosmowkowa.

    ech wiecie dzis moj Maz powiedzial, ze nie chce kolejnego dziecka, ze ja sobie wymyslalam drugie i teraz siedze przy kalendarzu, obliczam a on nie chce. ze w ogole to juz dawno mial mi powiedziec....
    ze moze kiedys.

    oczywiscie klotnia na calego bo juz raz kilka miesiecy wstecz to samo mowil a potem sam chcial stsranek. i wtedy mu powiedzialam, ze jak jeszcze raz tak zmieni zdanie to mnie bardzo zrani, ze rkzwali mnie nA kawalki bo kobiety natura tak ja stworzyła, ze chce gromadki dzieci, meza i spokoju. ze to taka misja zyciowa... to mi odpowiedzial, ze ON DRUGIEGO DZIECKA MIAL NIE BEDZIE. MOZE KIEDYS.

    wiec potoki lez, smutek i .... samotnosc. on sie wzial i zabral. pojechal na noc do rodziny bo ze ni y blizej na gielde jutro bedzie mial.
    nie odzywa sie od 18tej.

    dziewczyny tak mi kurde zle ; (
    Kochana bardzo mi przykro... ;(
    Mój E. też jak jest wkurzony to mówi że nie chce teraz dziecka ale pewnie tylko dlatego że nam nie wychodzi ;( niestety faceci są w gorącej wodzie kompani i chcą już...! :/ a jeśli mówił Ci że nie chciał to pewnie w złości jak się para kłóci to zawsze coś w nerwach jest powiedziane i nie myślimy czy zraniliśmy tą osobę czy nie,a jeśli się nie odzywa to pewnie chcę przemyśleć sprawę i pewnie będzie tak że jutro z bukietem róż i przeprosinami zastaniesz go w progu drzwi :)
    50przytula.gif

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiaty to ja sobie sama kupuje...
    a od tego zaczela sie klotnie, ze powiedzial spokojnie ze nie chce.
    powiedzial jak zauwazyl, ze sobie wykres uzupelniam

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi nie łam się. Za pare dni mu przejdzie i znów będzie chciał drugie dziecko. Wiesz faceci są straszni. Mój mąż też nie rozmawia o uczuciach, nie powie konkretnie o co chodzi tylko tak krąży wokół tematu.
    Nie martw się, a słowa wypowiedziane w złości często są nie przemyślane. Emocje opadną i porozmawiacie sobie.

    Lena Z. ten tekst z przymrużeniem oka - świetny. I tylko tak zrobić!:)

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za wsparcie moje Gwiazdeczki :,*

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    kwiaty to ja sobie sama kupuje...
    a od tego zaczela sie klotnie, ze powiedzial spokojnie ze nie chce.
    powiedzial jak zauwazyl, ze sobie wykres uzupelniam
    Jestem pewna że powiedział to w złości za kilka dni sam Cię poprosi żebyś poszła z nim się serduszkować ;)
    Nikt nie odgadnie facetów tak już niestety jest mają zmienne zdania gorzej jak my ! :/
    P.s nie opuszczaj ovu bo naprawdę będzie nam przykro jak od nas odejdziesz,odpowiedziałaś na różne pytania jesteś pomocną kobitką i wgl. ;)
    także nie martw się szybko się ułoży a u nas masz wsparcie kochana <3

    Monika1357, Lena Z. lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć ciut lepiej, hmm? :) :) :*

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ