X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkurzające jest to, że faceci nie stawiają czoła problemom tylko spieprzają, bo tak łatwiej a co najgorsze jutro pewnie będzie jak gdyby nigdy nic.
    Flexi bądź dzielna, wiadomo w złości mówi sie różne rzeczy

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczko ja cale to techniczne zaplecze co i jak i kiedy sie dzieje przy owulacji i ciazy to mam w malym palcu. kazdego dnia przed snem staram sie poszerzec wiedze. stad czasem cos tam wiem jak odpowiedziec.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale to jest prawda, że faceci jak tylko pojawia się problem to uciekają. To jest straszne.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Truskaffeczko ja cale to techniczne zaplecze co i jak i kiedy sie dzieje przy owulacji i ciazy to mam w malym palcu. kazdego dnia przed snem staram sie poszerzec wiedze. stad czasem cos tam wiem jak odpowiedziec.
    Dlatego jesteś naszym tutaj kompendium wiedzy ;) i nie tylko bo zauważyłam jak pewnie wszystkie tutaj dziewczynki że jesteś miłą osobą z którą warto się kolegować ;D

    Monika1357, Vesna, Lena Z. lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj maz to fajny facet... tylko to tak jest ze osoba ktora kochamy potrafi zranic najmocniej.

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczko ech... dziekuje.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    moj maz to fajny facet... tylko to tak jest ze osoba ktora kochamy potrafi zranic najmocniej.

    zgadzam sie kochana...

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    moj maz to fajny facet... tylko to tak jest ze osoba ktora kochamy potrafi zranic najmocniej.

    To prawda, nikt tak cię nie zrani jak ktoś na kim ci zależy.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Truskaffeczko ech... dziekuje.
    Nie ma za co po to tutaj jesteśmy żeby Cię w najgorszym momencie wspierać 0winked.gif

    Monika1357, Lena Z. lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi- to juz przesądzone- ZOSTAJESZ Z NAMI! :)
    czy tego chcesz czy nie!
    Nie damy Ci odejść :D o nie, nie! :)

    Truskaffeczka, Vesna lubią tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam kochane byłam na zakupach dlatego się wykruszyłam ;-)
    Flexi kochanie przykro , że Ci tak powiedział ale zrozum sama jacy są faceci , tak jak , któraś z dziewczyn już tu powiedziała " w gorącej wodzie kąpani , że chcieli by wszystko na już " ... może jego po prostu to przerosło wszystko , że staracie się i nie pykło ... Faceci są tacy niektórzy , że najpierw powiedzą a później pomyślą i przyczłapie się z przeprosinami jak przemyśli ... nie ładnie z jego strony , że jak problem to uciekł do rodziny na noc zamiast wyjaśnić wszystko na spokojnie ale no tacy Oni już są .
    " Z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej " kochana ... nie załamuj się ! Na pewno chce tego drugiego dziecka <3
    Truskaffeczko Ja tak kocham paste jajeczną a nie mogę buuuuu ;-((((((

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Flexi- to juz przesądzone- ZOSTAJESZ Z NAMI! :)
    czy tego chcesz czy nie!
    Nie damy Ci odejść :D o nie, nie! :)
    Tak dokładnie , więc nawet tak nie mów , że od Nas odchodzisz ;( tyłek Ci zleje za chwilę .

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wróciłam kochane byłam na zakupach dlatego się wykruszyłam ;-)
    Flexi kochanie przykro , że Ci tak powiedział ale zrozum sama jacy są faceci , tak jak , któraś z dziewczyn już tu powiedziała " w gorącej wodzie kąpani , że chcieli by wszystko na już " ... może jego po prostu to przerosło wszystko , że staracie się i nie pykło ... Faceci są tacy niektórzy , że najpierw powiedzą a później pomyślą i przyczłapie się z przeprosinami jak przemyśli ... nie ładnie z jego strony , że jak problem to uciekł do rodziny na noc zamiast wyjaśnić wszystko na spokojnie ale no tacy Oni już są .
    " Z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej " kochana ... nie załamuj się ! Na pewno chce tego drugiego dziecka <3
    Truskaffeczko Ja tak kocham paste jajeczną a nie mogę buuuuu ;-((((((
    Kochana święte słowa ;) a pastę zjesz już niedługo zrób sobie suwaczek który będzie odliczał dni do zakończenia upragnionej diety ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki super humor ale pomalu i mi sie psuje bo moj wyszedl z domu i zginął... Tak rzadko sie widujemy, praktycznie tylko weekendy mamy dla siebie a ten wyszedl na chwile i nie wraca już ze dwie godziny...
    O nie będzie tak jak pisałam! nie będzie dziś milosc.gif

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa za Nim Ja ją skończe to wieki miną ... nie mam dokładnej daty jak schudne tyle ile potrzebuje i przy okazji wyzdrowieje to bede znała date hehe:( więc suwaczek tu zbędny ;(
    No ale wtedy jak dorwę się do pasty to kilogramami będę jadła hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm to nie tak. on nigdy nie byl tak nakrecony na bobo drugie... raczej pomagal i chcial. to ja bardzo bardzo chce

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z to telefon i dzwonimy a nie się zamartwiamy . Powiedz mu jak wróci , że tęsknisz za Nim i nie chcesz żeby Cie tak zostawiał bo widujecie się i tak dość rzadko ... no co się z tymi facetami dzieje ;o ...

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    hmmmm to nie tak. on nigdy nie byl tak nakrecony na bobo drugie... raczej pomagal i chcial. to ja bardzo bardzo chce
    Ale jezeli " pomagał " to znaczy , że chciał ... Bo jakby nie chciał to by się kontrolował ... no kochana nie oszukujmy się . Dla mnie po prostu wszystko go przerosło , może tez to , że Ty przeżywasz to wszystko i jemu się udziela ... nie wiem już sama no nie znam Was osobiście więc nie widzę codziennego zachowania ale tak mi się wydaje .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Lena Z to telefon i dzwonimy a nie się zamartwiamy . Powiedz mu jak wróci , że tęsknisz za Nim i nie chcesz żeby Cie tak zostawiał bo widujecie się i tak dość rzadko ... no co się z tymi facetami dzieje ;o ...
    Po prostu może zastanawiają się jak szybko zrobić bobo i jak są sami może lepiej im się myśli ;P
    Ja mam nadzieję że dzisiaj będę miała milosc.gif

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ