X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 28 października 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka zagadała do mnie na fb. Zalogowałam się i przez zupełny przypadek zobaczyłam, że dzisiaj w nocy zmarł mój dawny sąsiad. Miał 35 lat. Strasznie szkoda chłopaka. Żona, małe dziecko, rodzina... w czwartek pogrzeb...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 17:05

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 28 października 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka to strasznie przykre, młody facet, młodszy o dwa lata od mojego A.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 28 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciąż powtarzam sobie, że świat jest strasznie niesprawiedliwy. Ostatnio dzieją się takie rzeczy, że normalny człowiek zastanawia się jak można do czegoś takiego dopuścić... Był taki piękny dzień dzisiaj, słoneczko, spacer, a tu nagle taki strzał w twarz, nie mogę myśli pozbierać. Fakt, że nie byłam z nim szczególnie zaprzyjaźniona, ale wychowywaliśmy się na jednym osiedlu, z jego młodszą siostrą spędziłam całe dzieciństwo. Chodził z moimi siostrami do szkoły, rówieśnik ... Ostatnio pytałam jego siostry jak sobie radzą, jak on się czuje, czy jakoś pomoc, jakąś zdrowaśkę czy coś ... i już go nie ma...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 28 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, nie było mnie cały tydzień, wróciłam wczoraj z gdańska i musiałam trochę ponadrabiać, ale nam się pogoda schrzaniła, nie wiem jak u Was ale u nas podobno od 3 dni ta mgła zasrana i w ogóle jak zimno drrrr.... nienawidze zimna, u mnie jak widać rozpoczęłam nowy cykl, wiedziałam, że się zacznie ale miałam nadzieję, że nie, mój 13 cykl już załamka mnie jakaś bierze, chciałabym 2 kreski, ale wydaję mi się to cały czas takie dalekie :( nie chce mi się nawet mierzyć tej temperatury, nie wiem co dalej czy mierzyć czy nie mierzyć... eh...
    A co u Was moje drogie?

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 28 października 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter wrote:
    Witajcie kochane, nie było mnie cały tydzień, wróciłam wczoraj z gdańska i musiałam trochę ponadrabiać, ale nam się pogoda schrzaniła, nie wiem jak u Was ale u nas podobno od 3 dni ta mgła zasrana i w ogóle jak zimno drrrr.... nienawidze zimna, u mnie jak widać rozpoczęłam nowy cykl, wiedziałam, że się zacznie ale miałam nadzieję, że nie, mój 13 cykl już załamka mnie jakaś bierze, chciałabym 2 kreski, ale wydaję mi się to cały czas takie dalekie :( nie chce mi się nawet mierzyć tej temperatury, nie wiem co dalej czy mierzyć czy nie mierzyć... eh...
    A co u Was moje drogie?

    zapraszałam na kawkę, ale nie było odzewu :-(

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 28 października 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a skąd jesteś myszko?

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Koleżanka zagadała do mnie na fb. Zalogowałam się i przez zupełny przypadek zobaczyłam, że dzisiaj w nocy zmarł mój dawny sąsiad. Miał 35 lat. Strasznie szkoda chłopaka. Żona, małe dziecko, rodzina... w czwartek pogrzeb...

    bardzo smutna informacja... :( tacy młodzi ludzie nie powinni umierać... ja właśnie się popłakałam jak w Faktach pokazywali pogrzeb całej rodziny tych dziennikarzy Kmiecików... i taki mały słodziak zginął... jakie to przykre :(

    Ogólnie ostatnio u mnie słabo z humorem albo jestem nerwowa, że lepiej się do mnie nie odzywać albo płakać mi się chce... tempka zaczęła spadać więc @ niedługo nadejdzie co też mnie dołuje :(

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 28 października 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Nie zapomniałam o Was i obiecałam, że jeśli się uda to tu zajrzę i się pochwalę.
    No i udało się

    http://naforum.zapodaj.net/22d413f411f5.jpg.html

    Sylwusia100, Kotowa, Butter, martusia1986 lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    gigsa lubi tę wiadomość

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 28 października 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa i staram sie o dziecko.Może ja już przejdę do tematu. Ogólnie rzecz biorąc o dziecko staram od kilku miesięcy. W lipcu 2014 poroniłam. Była to wczesna ciąża. Obecnie jestem przed miesiączką. Tylko że mam już pewne objawy,tj.: ból piersi, kłucie po lewej stronie w dole brzucha i śluz mam taki biały, pojawiły się nawet takie białe grudki. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Co o tym myślicie? Miałyście już tak?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 października 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 13:12

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 28 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 13:12

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Ja nie mierze.... To bardziej wkreca i robi mam ...mi masakre... Nie robie juz nic jak zaszlam z synkiem bez testow owu.vez mierzenia wrzucam na luz nawet sluzu nie badan nic zero.....jak ma sie udac to sie uda...wszystko w rekach Boga.

    I chyba to najlepsze podejście, nie ma się co nakręcać tylko serduszkować dla przyjemności bez tych dodatkowych czynności, ciągłego sprawdzania, nakręcania się... i na pewno się uda :)

  • strzalka Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 28 października 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja też chyba odpuszczę to kontrolowanie siebie i nakrecanie..bez sensu. Na szczęście jestem teraz jakos ciagle zajeta wiec mam nadzieje ze w efekcie po prostu nie bede ciagle liczyc dni z kalendarzem w rece.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa i staram sie o dziecko.Może ja już przejdę do tematu. Ogólnie rzecz biorąc o dziecko staram od kilku miesięcy. W lipcu 2014 poroniłam. Była to wczesna ciąża. Obecnie jestem przed miesiączką. Tylko że mam już pewne objawy,tj.: ból piersi, kłucie po lewej stronie w dole brzucha i śluz mam taki biały, pojawiły się nawet takie białe grudki. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Co o tym myślicie? Miałyście już tak?
    Ja wlasnie tak mialam w tym cyklu, wszelkie wczesne objawy, niestety dzis drugi dzien@.
    Moze po prostu sie nakrecasz?;) kiedy masz dostac@ ? Mozr za wczesnie na test bylo? Trzymam kciuki;)

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 29 października 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, u mnie pogoda za oknem okropna, mgła jak nie wiem, a ja dzisiaj popołudniu mam wizytę u gina do którego muszę dojechać 50 km, nie wiem jak w tą mgłę pojadę, ciekawa jestem co mi powie, pierwszy raz idę do niego, chodziłam wcześniej do innego ale mnie denerwował, bo nic nie robił tylko za każdym razem kazał się tylko starać a kasiorę brał, nawet nie kazał żadnych badań robić ;/

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 29 października 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Czesc kochane... Jakos was opuscilam.... Nie wchodze juz czesto.... Mam dola :(
    Głowa do góry, ja też mam doła, i nie wiem co o tym wszystkim już myśleć :( ale musimy się wspierać. buziaki.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Byłam troszkę zabiegana od 3 dni ;/ ale już jestem i melduję, że coś się chyba u mnie dzieje :D Nigdy temp. nie skoczyła mi powyżej 37! a tu już jest taka 2 dzień, mimo tego czuję się świetnie, straszne mdłości przed i po posiłku, zachcianki, ogromny ból piersi i coś czuję, że może w końcu w 33 cs się zazieleni :D

    Trzymam za Was kciuki i miłego dnia życzę :)

    Butter -> będzie dobrze ;) Trzymam mocno kciuki, za wizytę ;)

    Evaa -> Kochana nie załamuj się :* Od tego jesteśmy tutaj, żeby cie pocieszyć, ewentualnie pogadać o gaciach, żebyś się uśiechnęła :) Trzymam kciuki ;)

    Helen lubi tę wiadomość

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 29 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!!
    Nie załamujcie się, każdy ma lepsze i gorsze dni. Dzięki Wam zaczęłam się obserwować. Mam chyba już obsesję na tym punkcie. Teraz wiem, że każdy pomiar temperatury, objawy, śluz i każde <3, które zaznaczam, daje mi większe możliwości. Ostatnio usłyszałam, że można by zagłębić się w metodę naprotechnologii, a to przecież nic innego jak obserwacje, obserwacje obserwacji i obserwacje obserwacji obserwacji eheheheheh nie wiem jakoś tak inaczej już do tego podchodzę. Przede wszystkim chcę poznać siebie. Na dzień dzisiejszy obserwację są na I miejscu, cała otoczka jest tylko dodatkiem, a <3 jest takie jakie było, jest pięknym, przyjemnym zbliżeniem dwóch ciał.
    Nie nakręcam się już. W sumie to jak tak patrzę na mój leniwy rozkład dnia, tygodnia, miesiąca, to z fasolką już nigdy nie będzie tak jak jest teraz.
    Ostatnio się zastanawiałam jak będę wychodzić z moją piesą.
    Przecież nie zostawię malucha w domu samego, nawet jakby spało.
    Czyli wychodzi na to, że każde wyjście na szybkie siku i ewentualną "dwójeczkę", będzie dla mnie całą wyprawą.
    Za każdym razem będę miała spacer nie krótszy niż 30 min, a teraz??? ubieram gatki, bluzę i śmigam dookoła bloku. Siku zrobione, dwójeczka zrobiona i hop z powrotem do domu przed TV i kompa :D

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 29 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to jest dziewczyny, że jak się jest we dwójkę to ma się dużo wolnego czasu, a z dzidzią to trzeba planować kombinować, itd... , ale brakuje nam tego, widzę po moim mężu, jak bardzo by chciał ale nie mówi tego, płakać mi się chce jak o tym pomyślę, nie rozmawiamy o dziecku ostatnio w ogóle, bo jak tylko nadejdzie ten temat to jest chwila ciszy i tak smutno się robi :(

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ