X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej no ja juz po wizycie u mojego gina, a wiec tak :
    1. poki co do szpitala nie musze isc, mam antybiotyki i czopki przyjmowac.
    2. Torbiel na lewym jajniku 3,5 cm na 4 cm a z racji ze jak na moj jajnik jest ona bardzo duza to moze dojsc do przekrecenia jajnika i wtedy ponoc poczuje bol jakby ktos mi noz wbijal w brzuch - w takim przypadku od razu czy to w dzien czy w nocy mam sie udac do szpitala.
    3. jak sie nic nie bedzie dzialo to za miesiac mam przyjsc na kontrol i jak sie okaze ze torbiel nadal jest to szpital i usuwanie laparoskopowo.

    ehhh oby te leki zadzialaly:(
    aaa i dostalam jeszcze luteine gdybym chciala sobie tą @ jednak wywolac teraz, ale tak mysle czy to bedzie dobry pomysl? jakbyscie zrobily??? a i dziwnie mam ja przyjmowac 3 razy dziennie pod jezyk przez 4 dni i odstawic...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi uwazam ze to dobry pomysł z luteina, wg mnie moze pomoc na chociazby czesciowe wchłoniecie. Ja bym brała chociaz pdoobno podjezykowa jest obrzydliwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby leki pomogły, trzymaj się, a lutką się właśnie tak @ wywołuje.

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyslalam ze przez luteine nie bede wiedziala co z tym torbielem( bo moze dostalabym krawawienia po lekach na torbiel) ale tez moze nic sie nie zmenic a skoro piszecie ze moze ona pomoc we wchlonieciu to jutro wlacze tez luteine :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • kacha 32 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też poprosze dopisac na listę - mam nadzieję że i nam się uda:)

    Vesna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak, lutka może też ładnie pomóc we wchonięciu, w sumie nie wiem czy nie powinnaś dostać czegoś na wyciszenie jajników żeby pęcherzyki póki się nie wchłonie torbiel przestały rosnąć, albo chociaż lutke przez 10 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi zazwyczaj gini przepisuja wlasnie progesteron na pomocne wchłoniecie :) Takze w polaczeniu z antybiotykiem powinno dac rade :)


    Miłego dnia wszystkim :)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc laski :)

    u mnie owulacji nie widać.. słyszałam że castagnus na początku może (ale nie musi) zaburzać gospodarkę hormonalną i mogą (ale nie muszą) być problemy z owulacją..

    mój wykres jest beznadziejny.. teraz zrobił sie prawie płaski..

    normalnie owu powinna być wczoraj..

    powinnam iśc do ginekologa.. wiem.. zbadac się.. wiem...

    nie mam na to czasu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 08:52

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    cześc laski :)

    u mnie owulacji nie widać.. słyszałam że castagnus na początku może (ale nie musi) zaburzać gospodarkę hormonalną i mogą (ale nie muszą) być problemy z owulacją..

    mój wykres jest beznadziejny.. teraz zrobił sie prawie płaski..

    normalnie owu powinna być wczoraj..

    powinnam iśc do ginekologa.. wiem.. zbadac się.. wiem...

    nie mam na to czasu :(

    A w jakim celu go bierzesz?

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 miałam juz około trzy dni przed @ plamienia, moim zdaniem miałam za niski progesteron.. stąd zaczęłam łykać casta.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak lutelna jest długa to plamienia to raczej nie problem, z tym castem to jest tak ze zaczyna w sumie działać po 3 miesiącach jak sie go odstawi, brałam kiedys na plamienia ale sródcykliczne, pomógł, nawet cykle wyrównał, ale tak jak pisze po 3 msc brania i odstawieniu, później już do niego nie wróciłam, a w sumie szoda

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak z tym właśnie że ja mam fazę lutealną 11dni więc na skraju norma/niedobór. Cóż zaczęłam brać to poczekam te 3 cykle jeśli ma się polepszyć.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może zbadaj sobie progresteron 7dpo to będziesz wiedziała czy jest dobrze, czy nie

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, w sumie powinnam isc do gina i w ogole niech zrobi usg i zobaczy czy byla owulacja a jesli nie to czy się zbliza, dopiero potem moge isc na badanie progesteronu bo tak to nie mam nawer od jakiego dnia liczyc :-)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wtedy by było jasne i może lutkę być dostała na 2 faze,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 09:25

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta zaklepana na wtorek. Zobaczymy co powie, choc to z nfz więc nie liczę na cuda.. moze uda mi sie dzis wbić prywatnie, byłoby miło.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny was często też tak bolą jajniki podczas @ bo mi się już konczy a od wczoraj zauważyłam takie ciągniećia w jajnikach dziś też pobolewaja delikatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia na razie masz płodny śluz trzeba poczekac jak sie dalej rozwinie wykres.

    Evell mnie to roznie, ale ja jade na ibupromie i w sumie wtedy niczego nie czuje :D


  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też poproszę o wciągnięcie mnie na listę:)

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nareszcie piąteczek! :) jakie plany na weekend? zapowiada sie słonecznie i ciepło w Małopolsce, wiec my z mężem jakiś wypadzik planujemy :D, troche wyluzować, pobyć razem. Troche nam tego brakuje, bo wiadomo kredyt, oboje od rana do wieczora w pracy, mój mąż na dwóch etatach.

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ