X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super taki wypadzik, my też mamy w planach jakiś wypad w niedziele, ale to się okaże, bo jak planujemy to nigdy nic z tego nie wychodzi, najlepsze są spontany :D

    Vesna lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Natka najlepsze spontany :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze tak uważałam i uważam, jak coś planujemy to jest lipa, każde planowane wakacje nie były fajne, tylko nudne, a jak w zeszłym roku zaplanowaliśmy wakacje ze znajomymi to był największy błąd :/ ehh W tym roku już byliśmy na szybkim wypadzie nad białe jezioro i było fajnie weekendzik razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 19:39

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Zawsze tak uważałam i uważam, jak coś planujemy to jest lipa, każde planowane wakacje nie były fajne, tylko nudne, a jak w zeszłym roku zaplanowaliśmy wakacje ze znajomymi to był największy błąd :/ ehh W tym roku już byliśmy na szybkim wypadzie nad białe jezioro i było fajnie weekendzik razem.

    my też RAZ byliśmy na wakacjach ze znajomymi, no more :D
    Są pary, które lubia albo muszą mieć towarzystwo na wakacjach, my nigdy się ze sobą sami nie nudziliśmy, raz stwierdziliśmy że może kogos zabierzemy i... no załujemy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dokładnie tak samo, sami się "wprosili" bo wiedzieli że my często na wakacjujemy tzn raz w roku, a ich to pierwsze wakacje i my chcieliśmy dużo chodzić, oni leżeć, zero zgody i mało <3 :D

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    U nas dokładnie tak samo, sami się "wprosili" bo wiedzieli że my często na wakacjujemy tzn raz w roku, a ich to pierwsze wakacje i my chcieliśmy dużo chodzić, oni leżeć, zero zgody i mało <3 :D

    haha, jakbym o nas czytała :D u nas było dokładnie tak samo

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak we dwójkę jest fajniej, można się do siebie zbliżyć, nikt nie przeszkadza, szczególnie jak w normalne dni nie ma się dla siebie czasu. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to pewnie bedziemy sie lenic całkowicie :) na pełnym luzie w weekend. Takie małe odpoczywanko :D Dobrze ze po chłodku będzie ciepło :)

    Vesna, Natka098 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zwane odmóżdżenie :)

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja chcę dołączyć do wątku ;) chciałabym móc się pochwalić na Boże Narodzenie, że jesteśmy w ciąży, ale obiecaliśmy sobie z mężem jak poroniłam, że nic nikomu nie powiemy do końca 1 trymestru.

    Natka098 lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    i ja chcę dołączyć do wątku ;) chciałabym móc się pochwalić na Boże Narodzenie, że jesteśmy w ciąży, ale obiecaliśmy sobie z mężem jak poroniłam, że nic nikomu nie powiemy do końca 1 trymestru.

    witamy, zapraszamy :(

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile się już staracie?

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    ile się już staracie?

    u nas teraz 9 cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się staramy od stycznia, ale w sumie nie miałam okazji na ciąże bo mam problem z owulacjami, teraz się lecze i mam nadzieje że do końca roku się uda:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 20:25

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam się udało w 12 cyklu jak już całkiem odpuściłam wzięłam kredyt na auto i taka niespodzianka. Ale długo się nie cieszyliśmy bo w 9 tygodniu dzidzia umarła. Teraz to jest nasz 2 cykl. Mam nadzieję, że pójdzie zdecydowanie sprawniej niż ostatnio

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    nam się udało w 12 cyklu jak już całkiem odpuściłam wzięłam kredyt na auto i taka niespodzianka. Ale długo się nie cieszyliśmy bo w 9 tygodniu dzidzia umarła. Teraz to jest nasz 2 cykl. Mam nadzieję, że pójdzie zdecydowanie sprawniej niż ostatnio
    Trzymam kciuki oby poszło szybciej a najlepiej żeby na Boże Narodzenie kończył się 1 trymestr:D

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;)
    Ale lekarz po poronieniu mi powiedział, że jak w miarę szybko się nie uda to nie każe znowu czekać 12 cykli tylko powiedział, że w razie czego jakoś wspomożemy organizm.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze zawszeto może szybciej będzie, ja idę do gina w środę mam nadzieje że już mi coś da na owulację na przyszły cykl, znaczy clo.

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz problemy z owulacją w sensie, że nie ma jajeczek czy nie pękają?

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie owulacja się nie pojawiam, albo b.póżno, mam PCOS i konieczna będzie stymulacja.

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ