X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mija na bólach przedmiesiaczkowych... bo chyba nici ze staranek :/ tak boli ze dziwie sie, ze jeszcze @ nie przyszla.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Mnie tak samo od paru dni głowa pobolewa , przestaje na dzień dwa i znów boli hehe masakra ... I wgle mam wrażenie cały dzień dzisiaj , że się posikałam w majtki haha tak mi mokro , śluz rozciągliwy wgle leci ze mnie tyle , że szok ;-o Ja już zgłupiałam całkowicie z moim cyklem ;) bo tyle dni płodnych , żeby niby było to raczej nie bardzo ... ;-(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie leci powoli :D
    W tamtą sobotę byłam na weselu :D Było super a dzisiaj już odpoczywam :D
    Sandra u nas nic ciekawego praca praca i ciągle praca :D Szkoda że tylko do listopada albo grudnia ale dobre i to.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)

    ja cały dzień śpieee, przeziębiona jestem i tak własnie długi weekend spędzam.
    Poza tym wykres wyliczył mi łaskawie, że owulka prawdopodobnie była 17dc, cóż zobaczymy- ale nie będe jakoś specjalnie zaskoczona jak nadejdzie @.
    Tym bardziej , że robiłam testy owu i negatywne były, albo jakieś cienie cieni były, ehh zobaczymy :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest tak nadzieja maleńka , że może może więc nie stresuj się Vesna ,zajmij się lepiej nie myśleniem o dzidzi teraz tylko swoim zdrowiem , kuruj się kochana :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Zawsze jest tak nadzieja maleńka , że może może więc nie stresuj się Vesna ,zajmij się lepiej nie myśleniem o dzidzi teraz tylko swoim zdrowiem , kuruj się kochana :*

    masz racje kochana :) co ma być to i tak będzie, juz wpływu na to nie mam :)
    brrr nie cierpię lejącego się kataru
    :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona mam to samo ze śluzem ciągle czuje że mam mokro . Ale ja to jeszcze przed owu więc może na owulke tak .
    Potforku widziałam zdj na fb ale tak urywkowo nie moge się zalogować na fejsa :/ ślicznie wyglądałaś
    A no ważne że wgl jakieś pieniążki wpadną :)
    Vesna witaj .
    Nie ma @ ? Jest nadzieja pamietaj :P ale nie ma się też co nakręcać :)

    kurde po @ praktycznie codziennie czuje jajniki jak pracują taki ból lekki kłucie i pulsowanie

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że nie ma co się nakręcać ani planować nic kompletnie ... los i tak zrobi coś innego jeśli chodzi o Nas . Nie ma okresu właśnie jest jeszcze nadzieja ...
    Landryneczko Ja to wgle owulacji chyba jeszcze nie miałam ... skoku żadnego u Mnie nie było jak widać ani nic ... nie wiem co to był za ból 15/16 dc ... myślałam , że to moze na owulacje ale dupa ... cały czas czuje jak mój lewy jajnik pulsuje od jakiś 2 dni a wczesniej prawy ... one na zmiane mi daja o sobie znać hehe ale naszczęscie ból nie jest taki jak w te dni co myślałam , ze to owulacja ... wtedy to myślałam , że mnie rozerwie hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna weź sobię krople żołądkowe na łyżeczke nalej i podpal jak juz płomień zgaśnie to zacznij to wąchać i tak ze dwa , trzy razy dziennie ... przejdzie Ci ten uciążliwy katar .:)) Sprawdzone , mnie pomagało zawsze

    Vesna lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę się kapać i może na małe co nie co hehe .
    Potwierdzam z tymi kroplami :)

    zakręcona masz wykres udostępniony ?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra bo na razie tyle się nadaje do zamieszczenia :D Czekam aż zejdą mi zdjęcia od cioci i od gościa z Włoch to może coś się będzie nadawać.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem , chyba nie ;-p haha
    No kropelki sa bardzo pomocne na katar nie ma co ;-)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) Tez mam nadzieje dołączyć do grona zafasolkowanych do końca 2014 :D Starania w trakcie :>

    Vesna, Kajtka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforku to ja czekam na foto :) a tak ogólnie to wszystko dobrze u was ?
    Zakręcona też tak myslałam :P bo chciałam oblukoać jak tam u cb na wykresie ale nie da się
    Mistia witaj :) Widzę nowa jesteś :) długo się staracie ?

    Oglądałam powtórkę wydarzeń i było o małżeństwach w 2013 było 66tyś rozwodów :O i co 4 małżeństwo czy co 5 już zapomniałam się rozwodzi masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2014, 20:33

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mistia, zapraszamy i powodzenia :).

    Landryneczko też to oglądałam, włos na głowie się jeży :/ ale w dzisiejszych czasach wziąć rozwód to jak iśc do sklepu po chleb, normalna sytuacja. Pojawia sie jakis problem, to się go nie rozwiązuje tylko bierze rozwód, smutne ale prawdziwe.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra póki co ok ale z moim to nigdy nic nie wiadomo kiedy mu co odbije. Skoro mu nie pasowało to że do pracy idę to różnie może być nawet obrączki nie nosi już.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ej coś jest chyba na rzeczy z tym śłuzen
    m, ja też ani nie mam wodnistego ani rozciągliwego tylko taki lepki i w głebi ale takie uczucia mokra mi dziś towarzyszyło a niby @ ma być 19tego:/

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    mogę dołączyć ? :*

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja cierpię... krzyż mnie czasem tam boli, że nie mogę chodzić! Boże, co to będzie jak będę miała tyle lat co moi rodzice, już nie mówiąc o babci...
    Ale pójdę spać z nadzieją, że jutro będzie lepiej.

    Mężuś za chwilę wraca z pracy i może przejdziemy się tak romantycznie po nocy gdzieś :)


    83c27385cd.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Hejka :)
    mogę dołączyć ? :*

    zapraszamy :)

    ech Rudziutka7 ale masz fajnie ;) ja to na taki spacerem to liczę tylko jak uda nam się z Mężem Młodego do babci "sprzedać"

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ