X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała jeden ślub kościelny i już :) taki piękny , magiczny , bajkowy ;) Nie no My w sierpniu na początku ale 2016 ;) i w Łodzi naszym rodzinnym mieście a wyobrażacie sobie jak bedzie z organizacją ślubu w Łodzi mieszkając w UK haha ... mój narzeczony to raz na rok jest w PL Ja akurat co 5 miesięcy jakos tak ale tak czy tak mam nadzieje , że mimo to bedzie pięknie i wszystko dopracowane do końca hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy żeby na naszym kościelnym slubie było już nasze dzieciątko . Nie musi być duze ale tak ze 3-4 latka :) i też żeby było bajecznie ech ale marzenia .

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nam też dzieciątko się marzy na naszym ślubie , nie ważne ile będzie miało ;)) ale własnie fajnie jakby szło z obrączkami do Mamusi i Tatusia .:) nooo marzenia marzenia hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja to bym chciała jeden ślub kościelny i już :) taki piękny , magiczny , bajkowy ;) Nie no My w sierpniu na początku ale 2016 ;) i w Łodzi naszym rodzinnym mieście a wyobrażacie sobie jak bedzie z organizacją ślubu w Łodzi mieszkając w UK haha ... mój narzeczony to raz na rok jest w PL Ja akurat co 5 miesięcy jakos tak ale tak czy tak mam nadzieje , że mimo to bedzie pięknie i wszystko dopracowane do końca hehe

    Da sie to ogarnac. Tyle, ze rodzice beda potrzebni do pomocy.
    kolezanka ogranizowala jedna slub z holandii na polskich mazurach a druga z niemiec koordynowala slub kolo chelmna. I piekne byly oba. Bez zgrzytow.
    takze trzymam kciuki :)

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana. Flexi a Ty co w nocy nie spisz? W pracy bylas?
    Milego dzionka Wam zycze

    83c27385cd.png
  • Zlotowlosa Koleżanka
    Postów: 52 42

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :)

    My organizowalismy slub/wesele z Anglii majac rodzicow na miejscu w Poznaniu i nie bylo problemu ale my czesto jestesmy w Pl (co okolo 2-3 miesiace). Duzo rzeczy mozna zalatwic przez internet :D

    Mi endokrynolog mowil w Polsce, ze TSH powinno byc w rejonie 1/1,5 W Polsce badanie mi wyszlo gorzej bo TSH wyszlo 3,6.. Mam jakies takie dziwne skoki tego TSH bo potem znowu sie obnizylo a ja zadnych tabletek nie biore.

    W interecie czytalam, ze byly badania na ten temat- w sensie, ze naukowcy doszli do wniosku, ze kobiety z TSH do 1,5 nie maja zadnych problemow w ciazy, z donoszeniem, nie ma poroniem itp.

    Kurcze troche mocniej odczuwam dol brzucha dzisiaj- moze jednak przyjdzie okres.. :-( zbliza sie jego pora..

    Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Witajcie z rana. Flexi a Ty co w nocy nie spisz? W pracy bylas?
    Milego dzionka Wam zycze

    Oj Kochana... syn sie obudzil na karmienie a ja zasnac nie moglam potem.

    ech niby mam dostac @ 27go... ale dzis robilam test. Negatyw :/ ale moze jeszcze nic straconego...

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa jak mozesz to daj linka do tych badan :)


    Landryneczka ja brałam slub w sierpniu i wspominam super, pogoda była idealna 24 stopnie, nie za ciepło nie za zimno. Nie rozumiem osób które np biora slub w pazdzierniku, byłam na dwóch takich slubach, panny młode w sukniach wiadomo z gołymi ramionami, a deszcz lał (i nie byy w ciazy, taki m-c) wybrali. One czerwone z zimna, skotniałe, taki szok. Niby w sierpniu tez moze byc beznadziejna pogoda, ale na pewno nie tak zimno jak w pazdzierniku.

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam śłub cywilny 12 stycznia a kościelny razem z chrztem 28 września. i nie narzekam... pogoda była ładna i nie trzęsłam się z zimna :)

    Cranberry lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi to miałas szczescie :) chociaz we wrzesniu to jeszcze czasami ładnie jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2014, 13:22

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bylam na 2ch slubach w pazdzierniku I w tym roku to samo. Pogoda byla udana, zobaczymy jak w tym roku. Najczesciej chodzi o to, ze ktos ma gospodarstwo rolne I takie imprezy robia po zbiorach, jak troche kasy jest.
    My mielismy na poczatku wrzesnia, pogoda idealna, nie za zimno, nie za cieplo. A Minusem wesela w pazdzierniku jest tez szybki zmrok.

    Kazdy robi jak lubi, a jak jest dobra muzyka I wodka to wszyscy sie bawia :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie gosciom to akurat namniej szkodzi bo sa cieplo ubrani :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wam ;-*
    Co do ślubów w sierpniu to własnie pogoda jest wtedy fajna , nie za ciepło nie za zimno także taka w sam raz a pozatym obydwoje tak palneliśmy , że w sierpniu i tego się trzymamy ;-) No będą potrzebni rodzice , oj będą ;-p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam , że moja przyjaciółka brała 2,5 roku temu ślub , ceremonia była w Lutym 11 stego dokładnie ... i powiem Wam , że to wcale nie był dobry pomysł ... wszyscy w kościele siedzieli w kurtkach , kożuchach , Ja osobiście zamarzałam , byłam świadkową na tym ślubie i miałam sukienke , trzęsłam się z zimna , płacząc łzy mi zamarzały hehe Potem na sali wszystko okej ciepło ale jak się chciało wyjść na papierosa ( wtedy jeszcze paliłam ) to na dwór a na dworzu z -10 ;-// śniegu po kolana masakra ... a poprawiny ?! Ciapa wielka zamiast śniegu tragedia ...Oczywiście jak kto woli ale Ja bardziej preferuje ślub w cieplejsze pory roku ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Slub w zimie I jesieni to duze wyzwanie...

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez bylismy w grubasnych kurtkach, ale jak komu pasuje, ja sie ze swojego cieszyłam bo jak mówiłam idealna pogoda, ani upał ani ziab.

  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    ja brałam śłub cywilny 12 stycznia a kościelny razem z chrztem 28 września. i nie narzekam... pogoda była ładna i nie trzęsłam się z zimna :)

    O ja też brałam ślub 28 września. Pogoda była ładna, świeciło słoneczko choć upalnie nie było i jak dla mnie całe szczęscie - przynajmniej nikt nie był upocony :)

    Flexi lubi tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chyba pora żebym i ja wróciła co prawda nie jako staraczka ale dopingować Was mogę :) Kurcze praca praca i jeszcze raz praca a po pracy siostrzenica woła Atusię to idę :D Postaram się częściej zaglądać do Was :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jak własnie dlatego mówię , jak kto woli jeśli chodzi o porę roku ze ślubem ale dla mnie najlepsze pory to czerwiec , lipiec , sierpień ;)

    Wgle jak mija Wam dzień dziewczyny ?:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforku no witaj nareszcie :) Co tam u was słychać ?

    Zakręcona a mi nudno :P głowa mnie boli ale to juz od kilku dni ciśnienie czy co :/ a jak u cb ?

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ