X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu taka cisza ? :O

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy...

    kiedy najlepiej robic testy owulacyjne? :)
    mozna rano czy lepiej nie?

    Maz mi w 16dc wyjezdza na delegacje wiec sie modle, ze wystapi ona wczesniej ech... ale chyba nici z tego cyklu...

    201510107452.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka, nie rób testu ovu rano, najlepiej zrobić go pod wieczór, wtedy stężenie lh jest najwyższe.

    My dziś nie robiliśmy obiadu w domu, właśnie wróciliśmy z indyjskiej restauracji, jedzonko było pyszne i bardzo, bardzo ostre :).

    Kajtka lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Kajtka, nie rób testu ovu rano, najlepiej zrobić go pod wieczór, wtedy stężenie lh jest najwyższe.

    My dziś nie robiliśmy obiadu w domu, właśnie wróciliśmy z indyjskiej restauracji, jedzonko było pyszne i bardzo, bardzo ostre :).

    Dziekuje za odpowiedz :)
    Czyli godzina 18 lub 20 bedzie okej :) tak tez zrobie :)

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka ja własnie wyczytałam że najlepiej to 16-18

    ja się nadal nad tym moim zastanawiam grr czy owulka sie zbliza czy nie

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko a czy aby ten apetyt na danie ostre z majonezem to nie zachcianka pierwsze objawy? ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak najlepiej , Landryneczko no Ja widzę , że owulacja się zbliża hehe zrób jutro jeszcze test pewnie już bedą ciemniejsze kreseczki ale na wszelki przytulanko hehe .;-p
    No mnie tez smaku narobiłyście tymi klopsikami mmm . :D
    Ale mnie dzisiaj jajnik rwie ;(( i mam wrażenie , że piersi powoluteńku zaczynają Mnie pobolewać , są cieplejsze jakieś i jak leze na brzuchu to musze się przekręcić bo mi jakoś nie fajnie ... powoli powoli mnie sutki zaczynają prażyć hahaha no i okres pewnie zaraz bedzie :)

    Landryneczko a co powiesz na łososia pieczonego na kolacyjke z cytrynką i szczypioreczkiem w ziołach ;) hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Zlotowlosa Koleżanka
    Postów: 52 42

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)

    Az zglodnialam od tych Waszych opisow- mam jeszcze troche zupki ze swierzych pomidorow to zaraz sobie zjem :-) Jestem wegetarianka wiec troche inne dania jadamy. Wczoraj pyszny mielismy obiadek- kurki w smietanie z ziemniaczkami i pietruszka. Mniamm :-)

    Okresu nie widac.. temp. w pochwie caly czas 37.5

    Caly czas pobolewa mnie brzuch a dzis tez i krzyz..

    Nie moge tez spac- ciagle sie budze ale to pewnie dlatego ze psychika szaleje i za duzo mysle!

    Ciekawe co z tego bedzie.. hmmm..

    Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • ewka80 Przyjaciółka
    Postów: 93 250

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Witam sie i ja! mozna? u mnie 12 cs leci niestety stracony bez owulacji, mi kolezanka tu z ovu postawila tarota(zajmuje sie tym juz bardzo długo) i podobno w ciaze zajed w ciagu roku:) a wiec czekam
    Hej a ta twoja koleżanka może i mi postawi tarota dałoby rade pozdrawiam

    rybka33 lubi tę wiadomość

    ewka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka ja przed owulką hehe :D więc objawy nie na miejscu :P
    Zakręcona <3 będą będą a test właśnie nie wiem czy jutro robić czy pojutrze bo owulka niby koło 25dc dopiero ale nie wiem czy nie wcześniej będzie no ale żeby aż tyle wcześniej hmm zobaczę jaka temp. jutro
    Złotowlosa to trzymamy kciuki za teścik pozytywny :)
    ewka podłączam się do pytania :)

  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko, zaczęłam prowadzić obserwacje od niedawna, dzisiaj dopiero trzeci dzień, wcześniej myślałam, żeby się za bardzo w to nie wkręcać, bo podobno kobieta jak zbyt bardzo chce to jakoś nie wychodzi. Nie wiem czy nie zaczęłam od końca, bo mam we wtorek dostać @. Chciaż będę wiedziała, jaką temperaturę mam przed @.



    Testy owulacyjne robi się wieczorem - tak samo wyczytałam jak Wy.

    wnid9vvjodizjocx.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Ja chce do wróżki na postawienie kart ;-) Ale z UK troche za daleko mi jest do Was ;((
    HAha to narobiłyśmy smaka .;-p
    Złotowłosa a kiedy powinnaś @ dostać ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka jak przyjdzie @ to prowadź obserwację od początku cyklu . A co do tego że im bardziej kobieta chce to nie wychodzi może i coś w tym jest ale ja nie prowadziłam obserwacji kiedyś nie myślałam o tym a i tak się nie udawało więc myślę że jak ma się udać to się uda mimo wszystko :)

    No podobno wieczorem jest największe stężenie hormonu więc taki najlepszy czas to 16-18

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka a może w tym cyklu się pośpieszyła owulka do Ciebie i bedzie duzo wcześniej .;) zrób jutro i bedziesz wiedziała na czym stoisz .
    Złotowłosa też trzymam kciuki mocno za pozytywny teścik ;*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona o której masz zamiar mierzyć temp. w następnym cyklu o ile w tym nie zafasolkujesz :P ?
    Bo ja myślę nad zmianą z 7 na 6 . Ale nie wiem czy dam radę tak wstawać :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś straciłam nadzieje na fasolke w tym cyklu , rozczaruje się jak co miesiąc ;-((
    Wiesz co mam zamiar max do 7 rano mierzyć bo pisałyście , że do 7:30 się powinno o ile dobrze pamiętam ... no wcześniej nie ma mowy haha jak bede prace kończyć o 23 zanim się ogarne , wróce itp to co Ja pośpie haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Zakręcona o której masz zamiar mierzyć temp. w następnym cyklu o ile w tym nie zafasolkujesz :P ?
    Bo ja myślę nad zmianą z 7 na 6 . Ale nie wiem czy dam radę tak wstawać :D


    Ja mierze o 6... ale zazwyczaj jestem pol przytomna, najgorzej jest wstawanie o 6 w weekend... ale cel uswieca srodki :D

    201510107452.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt , cel uświęca środki haha . 6:30 bede mierzyć i juz ! hahaha akurat tak mój książe przychodzi z pracy to się bede budzić ;-p

    Kajtka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka oj weekendy najgorsze ale najważniejsze żeby to wstawanie nam coś pomogło :)

    zakręcona zawsze możecie coś <3 z rana ;P

    Kajtka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no no ;-) nie zaszkodzą i z rana haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ