X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mialam identyczne postanowienie jak w poscie...diete zczelam 1 stycznia tego roku i udalo sie! mialam postanowienie, ze jesli sie nie uda do kona roku to koncze starania i wracam do szkoly...

    ewwiel lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika grunt że się udało . Gratulacje <3

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    tez mialam identyczne postanowienie jak w poscie...diete zczelam 1 stycznia tego roku i udalo sie! mialam postanowienie, ze jesli sie nie uda do kona roku to koncze starania i wracam do szkoly...
    Tak dokładnie , gratulację ! <3

    To może i moja dieta coś wspomoże Mnie ;-) Mój facet zawsze dobrze się odzywiał , ćwiczy ... ogólnie jest z zawodu dietetyk , trener fitnessu :) siłownia to jego życie hehe , Ja mu witaminki codziennie daje , sama je łykam , jestem na diecie bez cukrowej całkowicie i bez mącznej itp , chudne i przede wszystkim właśnie zmieniam nawyki zywieniowe , półtora miesiąca za mną diety ;-) Nie mówie odrazu ale mam nadzieje , że pomoże w takim razie coś i moja dieta na moją płodność .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, ja też przejdę na dietę jak tylko dostanę @. Ale akurat jak dostaję to mam największą ochotę na dobre jedzonko.

    Jeśli chodzi o poranne pomiary, to kto tu mówi o wstawaniu w weekendy? Ja się budzę, mierzę i odwracam się na drugi bok. Jak jestem zmęczona zasypiam szybko :)

    Witam nowe koleżanki i życzę wszystkim udanych nocy i owocnego testowania jutro!

    83c27385cd.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika gratulacje !! :)

    201510107452.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny.
    Mi sie wlasnie skonczyła @ wiec ruszam do dziela,mam mieszane uczucia bo nie wiem czy cos z tego bedzie przez ten torbiel ( czy w ogole bedzie owulacja) no i nawet gdyby jakims cudem sie udalo to co bedzie z tym zasranym torbielem, czy nnie bedzie komplikacji, ale mimo wszytsko nie poddaje sie i walcze dalej. buziaki

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 , kochana torbiele w ciąży dość często wsiąkają a jak nie to pewnie będą czekać do porodu jakby się udało Wam czego z całego serca życzę i później będą działać coś z nim . Bądź dobrej myśli ;-) i powodzenia czekamy za jakis czas na wieści z dwóch kreseczkach ;)

    Mimi86 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Zlotowlosa Koleżanka
    Postów: 52 42

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna - powinnam dostac dzisiaj, ewentualnie jutro bo ostatnio przyszedl wieczorem.. Ale wydaje mi sie, ze owulacje mialam pozniej w tym miesiacu wiec moze rownie dobrze sie opoznic.. Zobaczymy.. czekam i rozmyslam ;-)

    Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nóż może nie przyjdzie przez 9 miesięcy @ ;)) życzę tego i czekam na dniach na wieści . Dobre !!! <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale dzis plodne w posty jestescie ;)
    Ja obiad u tesciow a potem ruszylismy ze szwagrostwem i Lilka - ich cora na wycieczke. 14 i 8 miesieczne dzieciaki w jednym aucie = spiewanie piosenek all the time ;) wypad udany.
    smaka mi narobilyscie ze HEJ!
    Witam nowe staraczki :*
    Mamba - o ile dobrze pamietam Ty pisalas o tempce. Hmmm do obserwacji powinno sie mierzyc temperature tam gdzie jakis sluz tj. Pochwa, odbyt lub usta. Pod pacha nie wiem czy jest to miarodajny pomiar

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 23:11

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą miałam mały torbiel na lewym jajniku. Podczas ciąży się wchłoną. Badam się regularnie i jak narzie nic nie wróciło :) Będzie dobrze zobaczysz:)

    Dzis mam 12 dzień cyklu wiec owulacja zbliża się wielkimi krokami:)Mam nadzieje ze to będzie szczęśliwy miesiąc :D

    ZakręconaOna, Kajtka, Mimi86 lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płodne bestie mówisz heheh ;-d
    To samo mówie , bedzie dobrze !

    Mistia oby oby <3 tego Ci życzę .

    Mistia lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie czy juz nie zacząć brać leków na wywołanie okresu " Provera " w tabletkach ... miałam przepisane branie każdego 19 dnia cyklu przez 10 dni i tylko dlatego miałam regularny okres co 28/29 dni ... teraz zrobiłam stop bo pomyslałam , że po 4 cyklach brania tego sam okres się pojawi w terminie ... ale już sama nie wiem ... i tak owulki nie było u Mnie ;/ więc może wezmę ...mam mętlik straszny w głowie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A konsultowałaś to z lekarzem :) W takiej sytuacji ciężko coś doradzić :(

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie bo mój ginek z PL jest na urlopie i nie ma co dzwonić bo On nie wozi ze sobą służbowego telefonu . ;( no chust poczekam do weekendu jak nie dostane okresu to wezme tabletki . Przecież też wiecznie czekać nie bede ... a ciąży tu nie bedzie w tym cyklu żadnej więc nie ma na co czekać i się zamartwiać a takto od nowego leki biore leki stymulujące owulacje i aż powiem szczerze doczekać się nie mogę :D może w następnym cyklu się uda , tak pragnę tego ! eh :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony wzięła bym leki żeby już mieć spokój z okresem i rozpocząć nowe staranko :) Ale z drugiej była bym ciekawa jak sobie organizm sam poradzi bez leków :) Ja po stracie dziewczynek nie mogłam przez 5 mies dostać okresu bez Luteiny. Lekarka już sama nie wiedziała co jest nie tak. Dopiero po HSG cykl trwał 28 dni i następny tak samo i teraz się już utrzymuje :)

    Zakręcona na pewno się uda :D Ja oraz wszystkie przyszłe mamuśki Cie wspierają <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 01:34

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po pierwszej ciazy mialam rozjechane cykle i u mnie luteiny w ciagu 3 cykli pomogla.
    ja bym na Twoim miejscu wziela tabletki.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)
    Landryneczko- przesłodki avatar :D
    Ja oczywiście mam doła, załączył mi się detektor ciąży i znowu się nakręcam jak stuknięta jakaś :/
    Chciałabym żeby się udało, bo kiepska jestem w chodzeniu po lekarzach :p nie cierpię tego

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczęta. Widzę, że w nocy była konferencja :) Mogłam do Was dołączyć, bo budziłam się co godzinę i od razu pierwsza myśl, czy przyjdzie okres... natrętna myśl.

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :*}
    Vesna a dziękuję nie ,mogłam się oprzeć żeby go nie zmienić :)
    Kochana spokojnie czekajmy do terminu @ która miejmy nadzieje nie nadejdzie .
    Rudziutka no widzisz każda z nas ma te mysli co miesiąc i podejrzewam że dopóki się nie uda one nadal będą niestety

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ