X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczyny :) To była dziwna noc :P Nie mogłam spać wiec stwierdziłam 'a co popisze sobie' :D Godzina 11-00, a ja pełna życia i energii i ani mi się spać nie widzi :P Nie wiem co mi jest, powinnam już dawno przytulic się do kota i spać :P

    Mi Luteina owszem pomogła, dostałam okres ale tak intensywny ze się bałam ze to krwotok! Później dostałam Exacyl i te okresy nie były już tak intensywne ale same nie chciały przyjść bez pomocy Luteiny. Dopiero tak jak pisałam HSG mnie chyba 'odetkało' :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistia hej :) sie zaraz polozysz i wyspisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zanosi się na to żebym poszła spać :P Mam, nadzieje że to jednorazowy wyczyn, bo ja strasznie lubię sobie pospać :D

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie racje musze wyluzować bo zwariuje :/.
    Cierpliwość niestety nie jest moją mocną stroną :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie. Miała może któraś z was przepisane taki lek jak Cyclonamine? Jakies efekty po tym? Ja właśnie zażywam od 9-13 dnia cyklu :)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistia poszukaj wykresów dziewczyn z tym lekiem i zobaczysz efekty ;)

    Mistia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;-* jak mija dzień ?
    No co do tych tabletek moich to właśnie nie wiem co robić już ... poczekam do weekendu , przemęcze się i później wezmę chyba , że sama @ przyjdzie . Ale jednak korci Mnie bo szybciej rozpocznę nowe staranka . :) eh ...

    Vesna ojj w tych sprawach to chyba żadna z Nas nie jest cierpliwa i aż roznosi , żeby zatestować czy coś w tym stylu ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wgle cały dzień mam dzisiaj taki zrąbany , że dajcie spokój ... Całą noc nie spałam ... dopiero się położyłam o 7 rano jak mój miś wrócił z pracy , ogarnął sie i zjadł ... masakra .! Nie lubię nie spać całą noc ;-(
    Wstałam późno i musze się ogarniać na zakupy a taaaak mi sie nie chce .! Ratunku haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna wrote:
    dzień dobry :)
    Landryneczko- przesłodki avatar :D
    Ja oczywiście mam doła, załączył mi się detektor ciąży i znowu się nakręcam jak stuknięta jakaś :/
    Chciałabym żeby się udało, bo kiepska jestem w chodzeniu po lekarzach :p nie cierpię tego

    Trzymam mocno kciuki!! :)

    Vesna lubi tę wiadomość

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu kto :P ?

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie dziś średnio, pogoda fatalna, ciśnienie chyba spada i strasznie mnie wzdęło, nie jadłam nic ciężkiego, w ogóle niewiele jadłam, a brzuch mam jak... w 5 miesiącu ciąży. Poza tym myślałam, że po wczorajszym negatywnym teście trochę odpuszczę i nastawię się na kolejny cykl, a wcale tak nie jest i tylko czekam na kolejne testowanie.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczku hej :) Spokojnie czekaj co ma być to będzie . Powiem ci że lepiej się negatywnie nastawić i miło zaskoczyć niż rozczarować :)Ja dwa poprzednie cykle miałam mega wzdęcia i wielki brzuch a w ciąży nie jestem niestety . Musimy więcej mieć cierpliwości :)

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie rozmawiałam z koleżanką, że mowi się: cierpliwość jest cnotą. Ja widocznie nie jestem zbyt cnotliwa ;).

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z na by już chciała ujrzeć dwie kreseczki ale musimy czekać cierpliwie bo takie nastawianie nic nam nie da . Ja już staram się tak nie nastawiać wolę się potem zaskoczyć . A tak mówię sobie że @ przyjdzie i jak dotąd się sprawdza ale wtedy tak nie cierpię bo wiem że tak ma być . A jak kiedyś ujrzę dwie kreseczki to będę się wtedy tak cieszyć :) I płakać ale ze szczęście :)

    Idę zrobić testa zobaczymy co dziś wyjdzie . :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bladzich jak nic :/ nie wiem co z tą owulką wczoraj była bardziej widoczna dziś blada ale już nie aż tak jak w 12dc

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wcześniej miałas owulke , sama nie wiem


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic dzikuje nie wpadłam na to :P

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ;) ja właśnie często zaglądam w wykresy :)

    Mistia lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki!
    Dzisiaj kupiłam sobie kwas foliowy który od razu zażyłam ;) ,test ciążowy... ;P a na mieście ile babeczek widzę z brzuszkami troszeczkę zazdrość tyłek ściska... :( mam nadzieję że do końca miesiąca jeszcze się uda ;D
    POZDRAWIAM ;*

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Każda z na by już chciała ujrzeć dwie kreseczki ale musimy czekać cierpliwie bo takie nastawianie nic nam nie da . Ja już staram się tak nie nastawiać wolę się potem zaskoczyć . A tak mówię sobie że @ przyjdzie i jak dotąd się sprawdza ale wtedy tak nie cierpię bo wiem że tak ma być . A jak kiedyś ujrzę dwie kreseczki to będę się wtedy tak cieszyć :) I płakać ale ze szczęście :)

    Idę zrobić testa zobaczymy co dziś wyjdzie . :)
    Landryneczko mam dokładnie to samo ^^ mówię @ na pewno będzie jak się nie spóźni to przyjdzie dzień wcześniej :p najlepiej to wcale o tym nie myśleć ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ