X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) mogę dołączyć? Morwę kojarzę, reszty niestety nie, więc Witam się, jestem Sylwia mam 22 lata i to mój 19 cykl walki ale odpuszczony, bo 18 czerwca idę na pierwszą wizytę do kliniki z pytaniem CO DALEJ?? Wczoraj byłam na HSG, kontrast przepłynął w ciągu 10 sekund, jajowody drożne :) Wczoraj też robiliśmy badania nasienia pierwszy raz komputerowe ( wcześniej zawsze w zwykłym lab.) i wyniki nas zszokowały. Bo ilość malutka- 5 mln ogółem,ale za to 50 % ruchu postępowego, za to wcześniej zawsze plemników było sporo więcej ale za to ruch postępowy tylko 13 %. Zobaczymy, co zaproponuje nam lekarz, czy IUI czy IVF.

    hormony robilam w tym cyklu wszystkie te potrzebne łącznie z tymi ft3 ft4 anty tpo wszystko w normach tylko prolaktyna ciut wyższa, ale owulacje mam więc chyba nie przeszkadza.

    Tyle o mnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 15:52

    Morwa lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj , nie powiem ci nic na temat badania nasienia bo nie znam się zupełnie ale co do reszty to nawet ciut wyższa prolaktyna może powodować jakiś problem . powodzenia ogólnie , oby cos poradzili lekarze

    Morwa lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn, czyli teoretycznie plemniki nie miały szans wydostać się, dodatkowo była aglutynacja a w praktyce... udało się :) super :)

    lekarz do którego ide sjest też endokrynologiem w tej klince, to akurat spojrzy na wyniki, ale jak dla mnie u nas problem jest po stronie małża :) ale damy radę :)

    vayn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:24

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:25

    vayn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi musi musi. Dzisiaj bylismy na obiedzie u babci malza, byla tez tesciowa. Jak juz zbierismy sie do wyjscia to babcia tak patrzy na brzucho malza bo go utuczylam troche i pyta kiedy ja tez bede taki miala. Mimowolnie sie usmiechnelam i powiedzialam, ze niedlugo. Nie pytala o nic wiecej juz(-‿◦)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)
    Boziu dziewczyny jaka Ja chora jestem: o normalnie jedna wielka masakra , od dwóch dni bol gardła , głowy , gile do pasa: ( dzisiaj na 12 lekarz potem zakupy i pakowanie bo jutro z rana mamy samolot i hejaaa do domu do Anglii !
    Vayn to u Ciebie który tydzień wypada ? Bo Ja już się zgubiłam sorka :p to nikt jeszcze nic nie wie nie ??


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:25

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha świetną teściową masz:) jak sam początek to wszystko przed Wami. My dopiero mojej mamie powiedzielismy w 12 prawie tyg o ciąży , mojego D tak samo a reszta dowiedziała się po 4 miesiącu część w 5 także wszystko na spokojnie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej ze nie oszukujmy się , 4 miesiąc zaczyna się od 13 tyg ciąży wiec to juz trochę bezpieczniejszy czas niż te początki gdzie poronienia są częste . Ni!domu złego nie życzę bron boże a wręcz odwrotnie ale Ja dla bezpieczeństwa nie mowilam za szybko bo jestem juz po poronieniu i nie jest mile tłumaczenie się później komuś a co się stało a to a tamto

    aszka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cudowny okaz mi się trafił :P Moja mama wiedziala 1 czerwca po 1 sikancu, no ale to moja mama. W jego rodzinie nie ma tajemnic, zaraz by byly telefony i nawet rodzina tórej my nie znamy by wiedziała. Mój małż chce powiedzieć jakoś w 7/8 tyg bo na 23 czerwca mam 1 wizyte, i jeśli będzie serduszko to on chce się juz pochwalić bo to "jego dzień ojca"

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no zrobicie jak chcecie , Ja osobiście tak jak pisalam bym nie mowila :)
    Jakie plany na dziś ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:25

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn, widzisz, to byl twoj pierwszy cykl z dupkiem i juz sie udalo :). gratuluje :). W koncu zostane sama bez fasolki :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:25

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn słuchaj a na zwolnienie iść nie możesz? Nie dźwigaj w ogóle. Do 1,5 kg na jedną rękę wolno! Brzuch zaczął cie boleć bo przedzwigalas się a Ty jesteś na.początku drogi, nie zrób sobie i dziecku tym krzywdy


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuję z przyjaciółką, między ciążami mamy niecałe 3 tyg różnicy. Ona poszła tydzień po teście do lekarza. Ginekolog jej powiedział, że ciążą to nie choroba, że kobiety w ciąży też robią zakupy i jakoś muszą je do domu donieść. No i "pracodawcy dziwnie patrzą na zwolnienia w 4/5 tyg ciąży i są kontrole". Stwierdziłam, że sobie podaruje takie suche wywody i nie będę się niepotrzebnie wku*wiać

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn nie choroba ale początek ciąży ogólnie całą ciąża ale do 13 tyg jest zagrożenie poronieniem. Max można dźwigać 1.5 kg na jedną rękę ja jak nioslam na początku dwie butelki wody to mnie później ciągnęło wszystko jakbym się przedzwigala. Miałam pracę siedząca i miałam nacisk na macice też nie wolno! Odeszłam w 8 prawie tyg. Dziwny lekarz że takie rzeczy mówi, laski nie robi ze da zwolnienie... Idź do innego po.prostu i miej w dupie co kto powie bo kuzwa tu chodzi o zdrowie twojego dziecka które jest ważniejsze niż opinia czyjas.

    aszka, vayn lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Tym bardziej ze nie oszukujmy się , 4 miesiąc zaczyna się od 13 tyg ciąży wiec to juz trochę bezpieczniejszy czas niż te początki gdzie poronienia są częste . Ni!domu złego nie życzę bron boże a wręcz odwrotnie ale Ja dla bezpieczeństwa nie mowilam za szybko bo jestem juz po poronieniu i nie jest mile tłumaczenie się później komuś a co się stało a to a tamto
    mam tak samo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Vayn nie choroba ale początek ciąży ogólnie całą ciąża ale do 13 tyg jest zagrożenie poronieniem. Max można dźwigać 1.5 kg na jedną rękę ja jak nioslam na początku dwie butelki wody to mnie później ciągnęło wszystko jakbym się przedzwigala. Miałam pracę siedząca i miałam nacisk na macice też nie wolno! Odeszłam w 8 prawie tyg. Dziwny lekarz że takie rzeczy mówi, laski nie robi ze da zwolnienie... Idź do innego po.prostu i miej w dupie co kto powie bo kuzwa tu chodzi o zdrowie twojego dziecka które jest ważniejsze niż opinia czyjas.
    ja mam l4 od pozytywnego testu,mam prace w uciazliwych warunkach. Nie zamierzam słuchac durnych lekarzy sa i madrzy.

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ