X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodkie ciuszki :-)
    Może ja też się zacznę rozglądać :P

    Jak to jest - niebieskie dla chłopca, różowe dla dziewczynki??

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobelku ty juz na spokojnie możesz bo jesteś w ciąży. Teoretycznie tak ale praktycznie dziewczynka tez może mieć niebieski gorzej z różowym dla chłopca dlatego kupuje uniwersalne albo niebieskie jak jest śliczne. Wózek jak będę w ciazy to kupię niebieski bez względu na płeć bo tylko takie mi się podobają :p, ew. Jakiś beżowy. Ale już więcej nie kupuje bo ciężko coś kupić jak nie wiesz kiedy urodzisz i czy dziecko nie zdąży wyrosnąć zanim to ubierze

    Wróbelek lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak masz racje, jakiejś grubszej bluzy może dziecko nie zdążyć ubrać i wyrośnie przez lato.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tego misia kupilam z nadzieją ze jednak do listopada będę w ciazy i prawie dziecko zdarzy to założyć. Ogólnie strasznie mi się podobają takie bluzki a szczególnie dla dzieci :-D są słodkie

    Wróbelek, werni lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 kupiłaś te ciuszki w Pepco?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez lubie ciuszki z pepco, tez ostatnio tam kupilam pizamki dla mojego. Takie bluzy dzieciece tez mi sie podobaja jak i robione na drutach sweterki bluzy. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o dopisanie do listy

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Długo się starasz? Bez wspomagaczy?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co oznacza śluz z niteczkami krwi w 9dc? Cykle 26-27-28 dniowe. Temperatura od 3 dni taka sama 36,70.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Witam. Długo się starasz? Bez wspomagaczy?
    Kończę drugi cykl starań, wcześniej 3 miesiące przerwy po poronieniu. Poprzednie starania trwały 6 miesięcy. Jestem pełna obaw o to czy mi się znowu uda, czy będzie dobrze z kolejną ciążą. Staramy się z naturalnymi wspomagaczami, wiesiołek, niepokalanek

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mąż miał robione badania?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas50, możliwe że oznacza owulacje. Dalej tak masz czy juz nie? A jak nie owu to może nadzerke masz?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Kas50, możliwe że oznacza owulacje. Dalej tak masz czy juz nie? A jak nie owu to może nadzerke masz?
    Dzisiaj już tak nie mam, śluz rozciagliwy ale kremowy...hmmm...nadzerke mam już bardzo długo, nigdy wcześniej nie zaobserwowalam takich niteczek, gin powiedziała że póki cytologia w normie to wyleczymy jak już niebede chciała mieć dzieci..dziś temp.spadła do 36,50 czy to oznacza zblizajaca się ovu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2015, 09:15

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    A mąż miał robione badania?
    Mężuś się nie badał, chcemy poczekać do końca roku i zobaczymy czy się uda, wtedy będę się zastanawiać gdzie i co dalej badać. Niestety pochodzimy z małej miejscowości, gdzie dostęp do badań specjalistycznych jest mocno ograniczony. Każda większa diagnostyka wiąże się z wyjazdem ok. 100 km.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas50 może ale nie musi, taki spadek to tez nie spadek... Zwykle wahania. Dzialajcie, będzie to będzie. Wiesz przeważnie się udaje jak kobieta odpuszcza i się nie spina :p.

    MamaNika, ja też jestem z małej ale u nas z laboratorium wysyłają do Krakowa takie większe badania. To czekajcie, macie czas :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Kas50 może ale nie musi, taki spadek to tez nie spadek... Zwykle wahania. Dzialajcie, będzie to będzie. Wiesz przeważnie się udaje jak kobieta odpuszcza i się nie spina :p.

    MamaNika, ja też jestem z małej ale u nas z laboratorium wysyłają do Krakowa takie większe badania. To czekajcie, macie czas :)
    Właśnie wiem że odkąd zaczęliśmy się starać i po pierwszym nieudanym cyklu zaczęłam się okropnie spinac i stresowac...boję się też wyników tsh i prl a te robię w pon. No muszę odpuścić, trochę relaksu jakąś kawę mrożoną zaraz zrobię, gazetka a wieczorem staranko:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres tez źle wpływa na wyniki z prolaktyny wiec wyluzuj :). Wiem ze to proste nie jest ale nie masz wyjścia. To najlepsza metoda. Nie myśl po każdym cyklu czy ci się udało czy nie. Po prostu będzie to będzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuję:-) teraz mam śluz wodnisty ale martwi mnie że jakoś go mało. ..to dopiero 10dc

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To spokojnie... Ja może jeszcze kupie na wrzesień wiesiołek ale sprawdzac śluzu nie będę bo to też powoduje że za dużo o tym myślę

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ