X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rewelacja, zobaczysz co powie. Zawsze zapobiegawcz możesz poprosić o duphaston. U mnie nie było wskazań w ciąży żeby go jeść, ale ja jak ta psita wykupiłam 2 recepty po 3 opakowania od razu, bo kazała wrócić po pół roku kuracji dupkiem :P nie spodziewała się, że zaskoczę już po 1 opakowaniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 18:40

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy tak wczesnej ciąży lekarz da mi leki? Czy to za wcześnie

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście w razie w - czyli ciazy - mam 8 tabletek duphastonu wiec jestem zabezpieczona. A na pewno w ciazy będę musiała go łykać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 18:52

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam na własną rekę, jak większość dziewczyn zapobiegawczo. ZObaczysz co jutro powie, ja troche przyściemniałam bo gin mi kazał dojeść to co mam i odstawić, to wyżebrałam jeszcze 2 opakowania :P

    No i brałam dupka 2x1 tabletka, 1 opakowanie na 10 dni wystaczało, luteina duuużo taniej wychodzi 60 tabletek ok 10 zł. 20 tabletek dupka 30-40 zł zalezy od apteki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:15

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie w najtańszej aptece ostatnio płaciłam tylko 21 zł za duphaston

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało za 29 zł kupić :P Ja jak brałam hurtowo za 1 raazem 6 op, za 2 razem 2, to jednak cena robiła się pokaźna :(

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas jeśli bralas teraz luteine czy duphaston to na pewno da a jak nie to ciężko stwierdzić. Na pewno jutro zrobi ci usg to zobaczysz
    Vayn niestety takie leki są drogie. Ale jak się chce ciazy z pomocą medyczna a raczej musi, to trzeba płacić. Ale czego się nie zrobi dla upragnionego maleństwa? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:36

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz na poczatku ciazy mialam progesteron prawie 40, dupka jadlam bo w szafce 5 opakowan a zwrotow nie przyjmuja w aptece :P
    Od razu mi mowil ze mi dupek nie jest potrzebny i najlepiej jakbym go nie jadla, bo nie plamie, a prog tez mam jak ta lala ja to ujal ladnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:45

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteiny nigdy nie bralam właśnie. ..martwia mnie te bóle jak na @ no nic nie zrobię, jutro pójdę na wizytę to zobaczę. Może jakoś wymusze choćby zapobiegawczo...tylko tak sobie myślę że jakby miała być biochemiczna a ja bedę się faszerowac luteina? Mam metlik w głowie

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otottto mi na bóle kazał jeść luteinę, że to przez to bóle. Zapomniałam całkiem o tym :P

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle na początku ciąży przed terminem @ i nawet po są podobno normalne. Macica ci się po prostu rozciąga i tyle. O której masz wizyte?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10.20 czuję jakbym podbrzusze miała spuchniete:-/ a ból promieniuje do uda prawej nogi...hmmm...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może napisz do ktorejs która jest w ciazy, są tutaj jakieś wątki i zapytaj jak miały na początku. Tylko nas nie opuszczaj jak reszta :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jak pisałam, ja zaczynałam 5 tc wtedy, i mówiłam o bólach lekarzowi to powiedział że luteine musze jesc a nospe jak bardzo boli. Koniec koncow dostalam zwolnienie, i aplikowalam sobie dupka. Bole tez moga byc na tle nerwowym, u mnie mysle ze to bylo glownym powodem boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj tez skreca, jakbym zaraz @ miala dostac. Masakra jakas. Mlode sie pewnie rozpycha, cwiczen chyba sie zachcialo :P

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że jutrzejsza wizyta wszystko wyjaśni. Nie opuszczam was:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 21:37

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie jeszcze wynik bety= 4tc a wg ostatniej @ 13.08.2015 wychodzi mi 3tc.?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak mówiłam może od razu bliźniaki? :p. Jutro z lekarzem o tym pogadaj. My tak na tym się nie znamy, dlaczego beta wyszła 4 tc a masz wg @ 3 tc. Musisz o to lekarza spytać, chyba że dziewczyny wiedzą

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 2 września 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wrocilam od gina...to żadna ciąża tylko torbiel 4cm na jajniku:-( mam powtórzyć bete i przyjść z wynikami

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Dziewczyny wrocilam od gina...to żadna ciąża tylko torbiel 4cm na jajniku:-( mam powtórzyć bete i przyjść z wynikami

    Przykro mi że to nie ciąża :(

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ