X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazda marzy. A maż sie badal? robilas invitro? co sie dzieje ze az tak? opowiedz. Jak opiszesz wszystko to bedzie nam latwiej.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Ale chyba by się cieszył. Postanowiłam ze powiem dopiero jak będę w ciazy. Nie mowilam mu ze tabletki anty będę brać żeby był pewny ze nie zajde wiec powinien się z tym liczyć ze przez brak zabezpieczenia istnieje taka szansa. Jego siostra ma rocznego synka i ostatnio mówił ze "fajnie mieć takie 'zwierzatko' w domu" wiec kto wie może znów chce się starać tylko nie mówi bo wie ze zas będę nawijac o dziecku i myśli ze zas będę mierzyć temperature, kochać się tylko w dni płodne itd.

    No widzisz, to poczekaj jeszcze dwa dni i powtórz a najlepiej idz na bete, kiedy masz termin miesiączki?

    Witaj :)
    Czytam co napisałaś no i najlepiej bedzie jak nic nie powiesz mężowi ani nie zapytasz dlaczego się nie zabezpiecza.
    Napewno on ma świadomość tego czym to może się skończyć w końcu jest dorosły.
    Myśle że celowo nic ci nie mówi o tym że prawdopodobnie wrócił do staran o dzidziusia ponieważ nie chce mu się faktycznie słuchać ciągle twojego gadania o dziecku i mu się nie dziwie ;p
    Faceci chcą seksu,przyjemnosci itp a ciągłym gadaniem o dziecku tylko go stresujesz i on może się własnie przez to czuć jak ktoś do produkcji dzieci :D
    Wiem i rozumiem to że chcesz miec dziecko ale trzeba też troche patrzec na to z innej strony :)
    Skoro się przestał zabezpieczać to skończ mu gadać o dziecku a napewno szybko pojawią się 2 kreseczki ^.^
    Nie stresuj go tym gadaniem , staraj się mile spedzać ten czas i przedewszystkim relaksuj się razem z męzem w trakcie seksu nie myslac ciągle o tym czy tym razem zaciążysz bo to tylko blokuje Ciebie jak i partnera :)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f8f12437d0d.jpg


    Nie wytrzymalam i rano zrobilam pinkt test...druga kreska jasno różowa. ..a czuję się jakby @ miała przyjść ze zdwojoną siłą. ..

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 września 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:18

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 września 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas gratulacje :) ja to nie moge sie doczekac owulki. Wiaze ten z duza nadzieja. Probuje sie nie nakrecac.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni mam to samo :p tylko ja musze do 17,09 czekać.

    Kas, widzisz :), jesteś w ciąży a kreska będzie grubsza za parę dni. Chociaż swoją drogą wczesnie ci wyszło, rzadko komu przed terminem @ wychodzi. Może od razu bliźniaki? :p

    Morwa no tak to strasznie zabrzmiało. Nie mowie ze dziecko z progowki jest gorsze.

    katsuyoshi, masz rację. Nie powinien też być zły jeśli mu powiem pewnego dnia ze jestem w ciąży. Ogólnie wiem ze bardzo chce dziecka.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl szybko zleci :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 1 września 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas50 gratulacje :)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Werni mam to samo :p tylko ja musze do 17,09 czekać.

    Kas, widzisz :), jesteś w ciąży a kreska będzie grubsza za parę dni. Chociaż swoją drogą wczesnie ci wyszło, rzadko komu przed terminem @ wychodzi. Może od razu bliźniaki? :p

    Morwa no tak to strasznie zabrzmiało. Nie mowie ze dziecko z progowki jest gorsze.

    katsuyoshi, masz rację. Nie powinien też być zły jeśli mu powiem pewnego dnia ze jestem w ciąży. Ogólnie wiem ze bardzo chce dziecka.
    Może jakiś wadliwy ten test? Robilam pink test...sama nie wiem co myśleć. ..

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech to kup dziś quixx test i zrób jutro rano albo idz dziś na bete. Do tego chyba nie trzeba być na czczo a będziesz miała czarno na białym i będziesz pewna

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas napewno jesteś w ciąży :)
    Wykonasz inny test ale każdy pokaże ci to samo :)
    A słaba kreseczka nie jest niczym dziwnym, czesto kobiety tak mają z czasem po kilku dniach lub 2 tyg ta kreska prawdopodobnie po kolejnym tescie byłaby już bardzo mocna :)
    Nic tylko gratulować ci dzidziusia .
    Jesli chodzi o twoje objawy o których piszesz ... ja bedac w ciaży miałam bardzo sline objawy i uczucie że zaraz dostane @ czekałam za nią 11 dni po @ i nic :D Wtedy zrobilam test ktory wyszedł pozytywny ;p
    9 miesiecy potem tluliłam już swojego skarbka :)
    A też myslałam ze test wadliwy że to nie możliwe itp... Zrobiłam z 10 i kazdy pozytyw :D

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 1 września 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co jakoś nie umiem się jeszcze cieszyć żeby nie zapeszyc...zobaczę jak dziś wyjdzie mi progesteron, jaki wynik jest satysfakcjonujacy? Powyżej 10? Jak wyjdzie dobrze to jutro zrobię bete. Dziś okropnie poholewa mnie podbrzusze

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:27

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn ja praktycznie tego nie widzę :-P.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:27

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to już lepiej ale i tak słabo :p . To ja chyba będę chodzić na bete po terminie @ zamiast stresować się takimi testami.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam! Ja robiłam testy bo ciocia Morwa dopingowała i przekonywała, że wykres wygląda obiecująco i tam groch siedzi :P

    Nie wiem czy komuś wyszły 2 zacne krechy przed terminem @, ja robiłam 3 dni przed.
    Na bete poleciałam dopiero jak miałam z czym, gdyby nie zabarwiło nawet delikatnie testu to bym nie poszła sie dziabnąć, bo w imię czego?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 września 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladne kreski :) ja to bede test kupowala rossmanowski w dzien @ albo po

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 września 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, wiem ze mało kiedy wychodzi test przed @ dlatego nie ma co przed terminem się zastanawiać czy się udało czy nie choć wiem ze to nie takie proste nie myśleć i się nie zastanawiać. Sama nie wiem jak to będzie chociaż będę się starała.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ