Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest 1,52 a norma to 0,93 - 1,70 a ft3 3,54 przy normie 2,00 - 4,40

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    Vuko lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za info i wyliczenia Morwa, bo nawet nie mialam pojecia o tym wysyceniu i sie troche martwilam, ze jestem tak wysoko gornej granicy hehe

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Felicity a ft4 tez masz ok?
    w grudniu endo kazala mi zrobić jedynie tsh i ft4, wtedy wyszło:
    tsh-4,380
    ft4-1,020 (norma 0,800-1,800)

    Później już nie badałam ft4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dawaj mu końskie dawki wit c i dużą ilość wody , lepkość się zmniejszy a ruchliwość może się tym samym zwiększyć . Mój taką kuracje sobie robił sam dla siebie i wyniki miał super:)
    Dzięki za radę, skorzystam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Znalazłam
    TSH TSH 2,740 µIU/ml 0,270 4,200 N

    FT3 FT3 3,43 pg/ml 2,00 4,40 N

    FT4 FT4 1,21 ng/dl 0,93 1,70 N

    Zastanawiam się czy gnać z tym tsh do endo? Bo gin powiedziała, że to TSH jest spoko. A zawsze moje Ths było 2,065 potem 1,980. A w tym roku skoczyło.
    Dla świętego spokoju idź sobie do endo, niech Ci zrobi usg tarczycy i ewentualnie zapisze Ci jakąś mniejszą dawkę np euthyroxu na zbicie tsh.
    Moje tsh 2 lata temu też bylo nizsze (2,782)- brałam wtedy anty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 14:27

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 01:05

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie orientuję sie czy można podawać tu linki ale znalazłam coś takiego, może komuś się przyda:

    KALKULATOR % ft4,ft3, inne:
    http://www.chorobytarczycy.eu/kalkulator

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 15:28

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż brał salfazin na poprawę nasienia i zadziałało. Także ja polecam salfazin. Brał niecałe pół roku, prawie odstawił alkohol, nie pali w ogóle. I się udało, ale walczyliśmy o Olka dwa lata.

    7w3d 💔
  • walleriana Autorytet
    Postów: 281 377

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pijemy tylko winko :)
    Ja wogole nie lubie piwa a od wódki sam zapach mnie odrzuca. Małż raz na jakis czas moze jedno piwko wypije. Palić oboje nie palimy blee.

    Dziewczyny, @ nie ma, test zrobilam oczywiscie negatyw. Zrobie jutro z porannego moczu. Myslalam ze po terminie @ mozna zrobic o kazdej porze? Ale poczytałam Was i zrobie tez jutro rano.

    Wogóle polozylam sie na chwile o 13.00 bo jakos oczy mi sie zamykały... i spałam prawie 3H! Teraz bede nadganiac robotę...

    0d1yflw1tl9x34uk.png

    7/10/2016 Córeczka <3
    13/09/2018 Dwie kreski !
    15/09/2018 Beta 655; 18/09/2018 Beta 2556 !
    3/10/2018 Bijace serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki

    Przygarniecie? :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj vayn bedzie dobrze na pewno:)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, a jakie mialas objawy,jesli moge spytac? Witaj vayn

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:14

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walleriana wrote:
    My pijemy tylko winko :)
    Ja wogole nie lubie piwa a od wódki sam zapach mnie odrzuca. Małż raz na jakis czas moze jedno piwko wypije. Palić oboje nie palimy blee.

    Dziewczyny, @ nie ma, test zrobilam oczywiscie negatyw. Zrobie jutro z porannego moczu. Myslalam ze po terminie @ mozna zrobic o kazdej porze? Ale poczytałam Was i zrobie tez jutro rano.

    Wogóle polozylam sie na chwile o 13.00 bo jakos oczy mi sie zamykały... i spałam prawie 3H! Teraz bede nadganiac robotę...
    mówiłam żebyś zrobiła rano bo największe stężenie jest ;) eh powtórz jutro rano , vayn dziwna lekarka jak przemilczała ; /


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ