X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolka wrote:
    Hej dziewczyny. Nie wiem cos się dzieje. Dziś mam 7dpo i dostałam jakiegoś brazowego krwawienia :( to nie za wcześnie na okres? Nie wiem co robić i się martwię :(
    kolka ja mam to samo, odkąd sie staramy o dziecko. Za tydzień mam miec miesiaczkę a juz brudze na brązowo...to nie jest krew tylko takie brudy własnie:(

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam, ale to 2-3 dni przed miesiaczka. Chociaz jeszcze 1,5roku temu mialam tydzien lub nawet 10dni przed. Mysle,ze to moze byc tez wina stresu. Ale w poprzednim cyklu zaczelo sie pare dni po owulacji i okazalo sie,ze to peknieta torbiel. Moze to byc tez zbyt niski poziom progesteronu. Tak naprawde gdybac mozna sporo, ale najlepiej skonsultowac sie z ginem, tak mi sie wydaje. Ale glowa do gory,bo moze to poprostu zwykle plamienia przed @ :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, właśnie zapisałam się do gina endo i zobaczymy co powie, zrobiłam też rano badania na progesteron. Ehh, a już miałam cichą nadzieję, że w tym cyklu może się uda :(

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lekko podwyższony progesteron i prolaktyne i plamiłam tak jak Ty kolka, dostałam bromergon, biorę drugi miesiąc ale plamienie dalej jest.....miałam nadzieje ze sie uda w tym cyklu ale chyba przyjdzie @:(

    Dziewczyny mam takie pytanie do Was.Bo po biopsji ostatnio okazało się że mam fragmenty polipów endometrialnych, po badaniu poziomu hormonów ze podwyzszony nieznacznie progesteron i sporo prolaktyna, biorę bromergon tak jak pisałam wyżej ale czy tych polipów sie w zaden sposób nie leczy?Czy ta terapia hormonalna wystarczy?słyszałam ze się wchłaniaja same, zapomniałam zapytac ostatnio a kolejna wizyta w pon.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 09:18

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30, może jednak jeszcze jest nadzieja? przecież nadzieja umiera ostatnia :*
    choć sama mam dziś chyba humor jak Ty :(

    benia30 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolka wrote:
    benia30, może jednak jeszcze jest nadzieja? przecież nadzieja umiera ostatnia :*
    choć sama mam dziś chyba humor jak Ty :(
    Wiem kolka, nadzieja jest, musimy wierzyć:) usmiechnij sie:*:-)

    kolka lubi tę wiadomość

  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję kochana :*

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benia a ile mialas tej prolaktyny i jakie normy?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj miałam mieć okres nie wiem czemu wykres pokazał że dzisiaj. Okresu nie ma ani brzuch mnie nie boli jak na okres tylko jakoś tak inaczej. Spojrzy ktoś na mój wykres

    TakaSobie
  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy niestety nic nie wykazują :(

    TakaSobie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    norma do 25 ng/ml a miałam dwa razy więcej, ponad 50 ng/ml

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakaSobie wrote:
    Hej dziewczyny. Wczoraj miałam mieć okres nie wiem czemu wykres pokazał że dzisiaj. Okresu nie ma ani brzuch mnie nie boli jak na okres tylko jakoś tak inaczej. Spojrzy ktoś na mój wykres
    Taka sobie- zrób test:)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakaSobie, mi sie wydaje,ze jutro, gpra pojutrze dostanoesz okres,bo tempka spadla. Oczywiscie nadzieja zawsze jest,ale lepiej sie nastawic na @ i mile zaskoczyc niz odwrotnie :-) benia, ja we wrzesniu prolaktyna ponad 40(nie pamietam dokladnie ile) przy podobnych normach, nic nie bralam na obnizenie i w zeszlym moes jak badalam to juz zeszla do gornej granicy normy. A nie jestes ostatnio w stresie? Albo nie serduszkowalas dzien przed badaniem ani zadnych pieszczot nie bylo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 09:41

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko, to badanie robiłam pod koniec stycznia. w stresie nie jestem w ogóle.A czy seruszkowałam nie pamietam. ale mozliwe że tak bo my z mężęm prawie codziennie:D

    A czy to ma jakieś znaczenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:31

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kochana ma duze. Dzien przed badaniem prolaktyny zero seksu i pieszczot bo to podwyzsza prl. Ppowtorz badanie :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko to ja juz nie wiem sama czy chodze do dobrego lekarza:(Bo nic nie wiedziałam o takim czymś.Nie zostałam poinformowana....Powiem na kolejnej wizycie.A czy wiesz coś na temat który opisałam powyżej i możesz pomóc?:)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najczescoej wchlaniaja sie same pod wplywem lekow hormonalnych, czesto przepisuja tabletki anty zeby sie wchlonelo. Noe wiem dlaczego Twoj lekarz nic Ci nie powiedzial o wspolzyciu przed badanoem prl. Moj wprawdzie mnie nie kierowal,tylko sama poszlam,ale jak zobaczyl podwyzszony wynik to od razu zapytal czy wspolzylam moze dzien wczesniej. Pozniej skierowal mnie na badanie prolaktyny z meto...cos tam :D badaja Ci prl,pozniej lykasz taka tabletke i po godz znowu badaja prl. Jesli wzrosnie dziesieciokrotnie lub wiecej to oznacza hiperprolaktynemie. U mnie wzroslo na szczescie tylko x6.

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin nic nie pytała....więc byłam nieświadoma tego...Moja cała rodzina chodzi do Niej i zawsze pomagała Nam, z tego co piszesz może sie okazać ze w ogóle niepotrzebnie biorę ten bromergon a podwyższenie bylo chwilowe.....Za każdą wizyte zdziera 100zł, masakra, w poniedziałek znowu mam iśc.Hmmm chyba poszukam innego lekarza i pójde sprawdzic co mi powiedza.A czy jest tu ktoś z okolic Sosnowca i może cos polecic?

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja bym jutro rano zrobila prl i na pon bedziesz miala wynik, jak sie okaze,ze jest ok,to bedzie sprawa jasna a tak to pojdziesz do gin, powiesz co i jak,ona kaze zrobic prl, zgarnie stowe i pozniej z wynikiem do niej jeszcze raz. Ps. Moj zgarnia 150, a mam teraz monotoring przez dwa cykle,wiec juz wie boje jak mnie policzy

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy prl nie robi sie w konkretnym dniu cyklu?może masz racje tak muszę zrobić....
    wogóle od kilku dni czuje sie fatalnie, bromergon biore juz 2 m-c ale te kilka dni daje mi w kośc, słabo mi, mam zawroty głowy, cisnienie miałam wczoraj wieczorem 94 na 43....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 11:25

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ