X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    duzo się nas robi :P. Witam nowe staraczki :). A ja zas mam dzisiaj lenia... musze isc po wyniki a mi sie nie chce... i co smieszniejsze wcale daleko nie mam, 5-7 minut... chyba przez tą pogode tak mam... jeszcze mam dola bo moj stwierdzil ze dopoki pracy nie znajde to niestety nie bedziemy sie starac... moze uda mi sie u ciotki cos zalatwic... ona ma bufet w urzedzie skarbowym i moze tam bym sie zalapala bo babka ktora tam jest w marcu ma wyjechac gdzies... w najgorszym wypadku moze pojde do jej drugiego baru.. sa ta baby ktorych nietrawie ale czego sie dla dziecka nie zrobi...

    przynajmniej bedziesz miala platne zwolnienia i macierzynski , zawsze tez wiecej pieniazkow dla domowego budzetu a co najwazniejsze zajmiesz tez mysli czyms innym niz tylko checia bycia mama :) praca sluzy jak dla mnie ku dobremu

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby ale moj nie zmieni.... mialam miec fajna robote ale zatrudnili kogos po znajomosci... a teraz jest mi trudno... wczesniej robilam w tesco, niby tylko przez agencje pracy, umowa zlecenie i za marne pieniadze ale jednak...
    nawet jakbym miala pol etatu teraz to moze tata by mi wysylal kase na dodatkowe ubezpieczenie zebym miala jako niby cale... ale czy w takiej sytuacji wyplacaliby mi za caly etat jak tylko skladki bym oplacala za caly a tak naprawde umowa bylaby na pol?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:09

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:09

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, milego popoludnia. Ja juz w pracy i tak do wieczora. Papa

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jak miałybyście ochotę poczytać, komentować i się udzielać to zapraszam na mój nowo stworzony blog, który każdego dnia będzie się rozszerzał :) Na razie początek i wstępny zarys pomysłu na niego :) mamapelnapomyslow.simplesite.com

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grill25 moj tez mowil ze jak pracy niebedziemy miec oboje to nici narazie z dzieciatka,ale ze wyszlo jak wyszlo ,powiedzialam mu o chorobie to teraz pierwszy zeby sie starac;)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chociaz uspokoiła ze pcos nie mam. Zobaczymy co wyjdzie jak powtórzę tsh t3 i t4. Mój niestety nie ma takiego podejścia... Niby tez się kochamy bez gumek i zdarzają się wtedy płodne dni ale zobaczymy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno od 1 stycznia nawet bezrobotnym kobietom będzie przysługiwał płatny urlop macierzyński. Nie wiecie czy to prawda? tak mi się obiło o uszy. Jak nie macie pracy to warto się gdzieś prywatnie doubespieczyć bo tak to z bezrobocia żadne dopłaty do urodzenia dziecka się nie należą. Tylko trzeba wykupić ubespieczenie przed ciąża. Tak np. w PZu się płaci np 50zł miesięcznie a potem się należy 1500zł. Ja o tym nie wiedziałam a tak w mojej sytuacji dostalibyśmy 6000zł.

    Ja mam pracę domową a zamiast się chwycić roboty tylko przeglądam forum. Ale mam lenia ;P

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że jeśli ktoś nie pracuje to dostanie 1000zł miesięcznie. Ale pod warunkiem ze partner nie bedzie mógł wziąć urlopu tacierzynskiego i rodzicielsiego:) a te pieniadze będą przysługiwać m.in bezrobotnym, studentom. nie pamiętam tego dokładnie ale jakoś tak to będzie wyglądać:)

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    jak dla mnie to był zły pomysł odkładać starania na później. najpierw wstrzymalismy się bo studiowałam , później bo fajnieby było coś odłożyć kasy, później ,ze po ślubie, a teraz jest tak ,że uaktywnila mi się tarczyca(Hashimoto), rozjechaly mi się cykle i co z tego ,że mamy wszystko jak nie ma dziecka? Dlatego ja żałuję , że nie zdecydowaliśmy się wcześniej mąż też, ciągle powtarza jaki był głupi bo wcześniej miałam wszystko książkowo (owulacje potwierdzane przez ginekologów) równiutkie cykle co do minuty niemalże;) a teraz mam kaszane i muszę walczyć, a ile ta walka potrwa nie wie nikt.
    Morwa, a ile masz lat, jeśli można zapytać?

    A co do pracy, to moja koleżanka nie mogła zajść w ciążę przez 1,5 roku i udało się dopiero jak dostała w pracy umowę na czas nieokreślony. Poczucie bezpieczeństwa też robi swoje, nawet jak się jego braku nie odczuwa świadomie.

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili - aha a jak to jest z opieką? Jak Bóg da to w kolejnej ciąży napewno będę miała cc i mąż mógłby wziąść jakąś opiekę na mnie albo coś takiego? Ma umowę na czas nieokreślony. Ja jestem (na chwilę obecną bezrobotna i nie wiadomo czy tak nie pozostanie).

    Jeszcze daleko do tego ale tak z ciekawości pytam :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:09

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Podobno od 1 stycznia nawet bezrobotnym kobietom będzie przysługiwał płatny urlop macierzyński. Nie wiecie czy to prawda? tak mi się obiło o uszy. Jak nie macie pracy to warto się gdzieś prywatnie doubespieczyć bo tak to z bezrobocia żadne dopłaty do urodzenia dziecka się nie należą. Tylko trzeba wykupić ubespieczenie przed ciąża. Tak np. w PZu się płaci np 50zł miesięcznie a potem się należy 1500zł. Ja o tym nie wiedziałam a tak w mojej sytuacji dostalibyśmy 6000zł.

    Ja mam pracę domową a zamiast się chwycić roboty tylko przeglądam forum. Ale mam lenia ;P

    Zartujesz? serio? to moze faktycznie tak by pasowalo zrobic... Twojej? tzn? to PZU jest lepsze? a nie wiesz czy wyplacaja terminowo? bo ZUS z tego co widze to jaja robi i szwagierka na pierwsza wplate czekala 2 miesiace... bo peselu nie dali rady doniesc do terminu ktory oni wyznaczaja... to jest chore... a teraz tez nieraz sie sporo spoziaja... ja jestem obecnie na bezrobociu, wiec musialabym z tego zzrezygnowac czy moge dodatkowo? chyba sie przejde dopytac do pzu jutro.

    aleksandra, moj nie moze wziac tacierzynskiego bo teoretycznie jest bezrobotny :P. Szef go nie ubezpiecza i raczej nie bedzie za szybko tego robil

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:32

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Twojej? tzn?

    W przypadku urodzenia martwego dziecka płacą po 3000 na rodzica.

    Trzeba iść do PZU się zapytać. Wszyscy ci których się pytałam polecają PZU. Ja sprawdzałam Warte i Axe i tam były gorsze warunki. Jeżeli chodzi o wypłaty po OC samochodowym to szybciutko wypłacają. Możesz sobie to dodatkowo opłacać bo to jest nieobowiązkowe niespieszczenie. Tam różne są stawki niespieczenie i różne sytuacje w których wypłacają. Ja też jestem na bezrobociu i będę w najbliższym terminie chciała załatwiać by potem nie mówili że w ciąży kombinowałam i że mi nie wypłacą. Jak się tylko da to trzeba szukać dodatkowej gotówki :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:09

  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile macie lat dziewczyny i skad jestescie jesli mozna zapytac? :) Fajnie ze panstwo cos takiego ma zamiar wprowadzic ale zobaczymy czy sie uda, bo wiele razy cos obiecywali i dupa wielka blada z tego wychodzila

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią -rok wyborczy - dlatego wiele obiecują

    Ja mam 27 ( w grudnniu) okolice Wadowic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 17:27

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:09

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ